Dvojdielny televízny film, ktorý rozpráva príbeh sériových vrážd na Zelenej rieke v rokoch 1982 až 1998... Detektív Dave Reichert pracuje na prípadoch vrážd a ponecháva si tento prípad od začiatku až do konca vrátane rozsiahlych rozhovorov s uväzneným masovým vrahov Tedom Bundym. Detektív a jeho kolega sa ocitnú zoči voči vrahovi, potom, čo vystopujú jeho kamión, do ktorého nastupuje nezvestná žena... (oficiální text distributora)

Little_Sawy

Nebolo to až tak zlé, drobný náhľad k jednému z najslávnejších sériových vrahov, aký kedy žili medzi nami. Stručne zhrnuté aj keď by som prial viac informácií o tomto psychopatovi. V reále to s nim muselo byt dosť znepokojivé, hlavne byť v úlohe jednej z obetí, ktoré si predator vyhliadol. 71 obetí ktoré znásilnil a zavraždil, celkom zaujímavý človek, navonok nijak výnimočný, nijak nevynikall z davu, ale vo vnútri to bol celkom nechutný zabijak, ktorému prechádzali vraždy až v onen deň, kedy sa trochu prerátal. Príbeh bol dobrý. Bavilo ma to. ()

Jester_X

Občas mě až bilo do očí, jak se film snaží být něcío víc, než ve skutečnosti je. Svojí psychologií a pojetím skutečného příběhu uspokojí možná jen velmi nenáročného diváka. Dialogy mě místy vyloženě štvaly a měl jsem velkou chuť televizi vypnout, ale vydržel jsem. Závěrečné setkání psychopata a detektiva mohlo stát za to, jelikož to byl konec, jenž jsem příliš nečekal, bohužel, scénaristé pohřbili i tuto příležitost a film se tedy odporoučel do vod podprůměru. Herecké výkony nijaké, kamera taktéž, celkově snímek spíše budí dojem nedodělku. Pozitivum vidím aspoň v jistém umu vytvořit místy napětí a v zobrazení vraha jako spíše nemocného prosťáčka, než vyloženého záporňáka (proto možná také byl jedinou nefádní postavou). ()

megaslash

Trošku zdĺhavé,ale o to podrobnejšie.Vcelku výborný dojem zo spracovania a atmosféry.Hlavne nezvyčajný spôsob vyrozprávania príbehu jednou z obetí. ()