Pohledný pětatřicátník Alex a jeho sestra Mélanie s manželem Marcem mají speciální společnost, která se zaměřuje na rozbíjení partnerských vztahů na objednávku. Jedinou etickou podmínkou je, že onen vztah musí být alespoň z jedné strany nešťastný. Vždy pomocí rafinovaných manipulací nic netušící ženu či muže přesvědčí, že pravá láska na ně čeká s někým jiným. Když se na něho obrátí bohatý podnikatel Van der Becq, jemuž se nelíbí úspěšný nápadník jeho dcery Jeanette, Alex váhá, protože vztah snoubenců je i po bedlivém prozkoumání harmonický a láskyplný. Zakázku ovšem přijme, neboť je po uši zadlužený a v patách má obřího srbského vymahače... (TV Nova)

Enormita

Film ma nesklamal ani v najmenšom. Bol príjemne poprepletaný peknými skladbami. A scéna, kde hlavní hrdinovia tancujú na záverečnú skladbu z HRIEŠNEHO TANCA, tak tá scéna je priam skvostná. Okrem iného vo filme boli odzneli až dve piesne z Hriešneho tanca, čiže oplatí sa to vidieť v kinosále, kde je ozvučenie predsa len lepšie ako doma. Dávam 4 hviezdičky. ()

Martiiiiinka

Slovy: S K V Ě L É ! ! ! Romain i Vanessa absolutně válí, vedlejší posatavy jim při tom víc než dobře sekundují a film celkově je atmosférou nabitý od začátku do konce. Romantické, milé, vtipné, sexy - co víc si přát? ()

pcarogers

Dle ukázek jsem čekal opravdu zábavnou věcičku, leč všechny trumfy byly vystříleny už v nich. Romantika pěkná, asi třikrát jsem se opravdu zasmál a pak už nic, jen charismatičtí hlavní hrdinové, ale to je pro mě málo. Večer to nepokazí, ale v hlavě mi to nezůstalo. ()

veverysiak

Námet slušný s veľmi dobrým potenciálom, parádne prostredie na rozvinutie romantického príbehu - no a dosť, nenašiel som tam žiadny svieži humor, ani hodnovernú romantiku, ako keby sa tí frantíci hanbili viac citovo obnažiť, potom sa to bezchuťovo vlečie sto minút a za posledných päť chcú všetko dohnať, čo vyznieva úplne nepresvedčivo a synteticky, a len tak na okraj, romantika bez pekných báb sa robiť nedá, takže 40%. ()

vancho

Tento film som si pozrel na služobnej ceste v rámci voľného času a vôbec ma neoslovil. Čo mi na ňom najviac vadilo, že postrádal práve "francúzsky" druh humoru, akoby chceli napodobniť americké filmy. Vnímanie krásy je subjektívne, ale Vanessa Paradis pre mňa nie je ani sexy, ani dobrá herečka. Viacerá vtipy boli prvoplánové. Romain Duris, ktorý ma zaujal v "Erasmus a spol." je v tomto filme iba priemerný a medzi hlavnými predstaviteľmi chýba chémia. ()

motooo

Takúto vtipnú a sviežu komediu dokážu natočiť snáď len francúzi. Svižný dej,sympatické obsadenie, nerecyklovaný humor.. a úžasné prostredie Monaka je len čerešničkou na torte.. ()

david666

film na pomezí 3 a 4 * - pokud by si uchoval originalitu první hodiny tak bych nakonec dal hodnocení vyšší. Bohužel první scéna z pouště není už pak v další části překonaná a film lehce sklouzne k průměrné romantice. Celkově se však jedná o slušný film. ()

SphAnel

neřešil bych zda je nebo není sexy mezírka... jedinej kdo byl sexy, tak kulhavý opravář s parukou na hlavě. A ještě jsem chtěl dodat, pokud se nikdo myslí, že Vanessa Paradis není pěkná, tak ať se mrkne po ránu do zrcadla... ()

ShimiTimi

Tento film som si 2x pozrela a stále som z neho rovnako nadšená ako po prvom zhliadnutí ... Výborná komédia aj romantika dokopy..proste na tento film sa dá stále pozerať :-) a na Romaina obzvlášť :-) ()

Jamall

Chvílemi jsem přemýšlel, že přidám i tu pátou hvězdičku. Svěží, příjemné, vtipné a víc není potřeba psát. ()

saillor

V žánru romantické komedie určitě nadstandartní snímek. Baví od samotného úvodu (zvláště vzácné diamantové holubice) a tempo prakticky vůbec neztrácí. Romain Duris je neodolatelný svůdce a jeho "pláč" nemá chybu. A když si střihnou s Vanessou představení ala Hříšný tanec, je míra romantiky završena víc než bohatě. ()

kikin01

Velice příjemná romantická komedie, která mi vykouzlila ne jeden úsměv na tváři a po dlouhé době jsem se opravdu upřímně od srdce zasmál... ()

burton-ka

Neobvyklé a nedoceněné zaměstnání,tak by se dala shrnout práce Alexe,jeho sestry a zeťe. Jejich cílem je rozbíjet vztahy a to na zakázku,ovšem vždy se drží jasných pravidel, do té doby než... Než se na scéně objeví krásná Vanessa Paradis.Francouzské filmy byly vždy elegantně jednoduché, mnoho filmařu z jiných zemí se snaží marně o jejich adaptaci. A je to pochopitelné!Francouzský humor,šarmantní herci a neutuchající elegance v jednom balení!Francouzský film žije i bez velkého Belmonda či Pierra-Richarda.Merci! ()

Elassar

Víte co, já tomu dám plný počet! Proč ne?! Originální, svěží, sršící vtipem romantická komedie, která je opravdu romantická a nejedná se tudíž o žádnou "polízanici" ve stylu hollywoodu. Perfektně zvolená ústřední dvojce, ale i ostatní z "týmu". Do toho pěkné (hlavně hodně nablýskané) prostředí Monte Carla a hlavně, jak jsem se již zmiňoval, velmi vtipná originalita (jestli už byl natočen film s podobným nápadem, tak je mi to v tuhle chvíli fuk). No zkrátka, kdo má chuť na pravou romanťárnu si přijde na své. ()