Malý kousek nebe

A Little Bit of Heaven

Malý kúsok neba

Komedie / Drama / Romantický / Fantasy

USA, 2011, 106 min

Krasna Kate Hudson /My dva a Kren, Klic/ a jej optimisticky pristup k zivotu je proste sympaticka. Plus k tomu aj Whoopi Goldberg /Duch, Sestra v Akcii/ a Gael Garcia Bernal /Amores Perros, Mexicka Jizda/ : 60 %(28.7.2015)

Jediné čo túto romantickú drámu ťahá do priemeru je nadpriemerný výkon Kate Hudson a niekoľko úsmevných momentov skrytých za maskou cynizmu. Zvyšok je však utopený v gýčovosti, fantasy prvok v podobe Whoopi Goldberg tiež na kvalite nepridal. 55/100(8.8.2015)

• SexyAjinka

Přišlo mi to strašně patetický, neosobní až chladný a postrádající jakoukoliv hloubku. Nevím, kterému scénáristovi nebo režisérovi přijde něco komediálního na umírání, když to ani neumí odlehčit a to mi může věřit, že když se tam bude celou dobu Kate H. jen culit, tak to tím to rozhodně nepůjde. Celé to tím jen ztrácelo význam čehokoliv - najednou to nebylo ani drama, ani komedie a romantika byla nemastná neslaná.. Určitě bych neřekla, že tohle byla láska s velkým L, pro kterou se vyplatilo "zemřít". Řekla bych, že to bylo trochu ze soucitu a můžou tam tvrdit opak i sto krát! Nemohu doporučit s klidným svědomím...(4.2.2013)

Rakovina. Nemůžu říct, že by mě to dojalo, ale přes cynismus a vtipy to bylo vážné a mělo to hloubku, a to na mě působilo poutavě. Tak poutavě, že jsem si až začal připadat, že mám rakovinu, a přemýšlel jsem, co budu dělat. Opravdu to člověka donutí k zamyšlení. A zpět k zábavě - nezapomenu na super vtip o vejci a hlášku "pomůžeš mi naplánovat můj pohřeb?". # příběh 7 | hudba 5 | humor 3 | akce 0 | napětí 1 | pustil bych si znovu 5(6.3.2012)

3,5 hviezdičky(13.10.2012)

• Lucy Punch