poster

Vražedné pochybení (TV film)

 • USA

  Grave Misconduct

 • Slovensko

  Vražedné pochybenie

Thriller / Mysteriózní

USA, 2008, 80 min

 • Rosalinda
  **

  Námět ukrást knihu sice průměrný, ale v celém kontextu docela zajímavý. Myslím si, že právě tento námět určitý potenciál měl, ale v celkovém provedení zkrátka režisérovi a kameře proplul mezi prsty. Herci se mohli snažit, jak chtěli..., nic jim to nepomohlo. Zkrátka celkový nápad zajímavý, ale výsledek hodně slabý. A oni se snad ani ti herci moc nesnažili.(12.8.2012)

 • Tommassi3
  *

  "Hele, já nejsem literární policie !! Dělám vraždy, plagiáty mě nezajímají.." ;) Laciný filmový plagiát, tady se o remaku dá mluvit jen dost těžko, který si jako zápletku vybere plagiátorství ?? Tak na to už jeden musí mít koule, aby nebyl pro smích !! Nicméně ty očividně režisér Armand Mastroianni, pod nímž debutoval Tom Hanks, čímž však víceméně výčet jeho zásluh končí, dnes už dávno nemá, stejně jako rozum, jinak by totiž nemohl diváka otravovat takovou nesympatickou šmírou.. Televizní béčko, které divákovi nenabídne vůbec nic, jen zbytečně nasere tím finálním twistem..(23.3.2015)

 • jacksax
  *

  Podprůměrný televizní thriller (detektivka), napsaný asi Daniele Steelovou. Snímek psaný životem (Reader´s Digest?) pro průměrně inteligentní američanku, pro kterou je novinkou upozornění, že sušit kočku v mikrovlnce se nedoporučuje.(17.9.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace