Nezvladatelného jazzmana Natea (Mickey Rourke) chytí při krádeži auta. Brzy na to se ocitne uprostřed pouště s pohledem upřeným do hlavně pistole. Nate však záhadně unikne smrti, vyhne se kulce a utíká hlouběji do pouště, kde v moři písku najde záhadný cirkus. Instinktivně ho to táhne k Lily (Megan Fox), Ptačí ženě, jenže ta opakovaně odráží jeho sváděcí pokusy. Nicméně postupem času rozpozná Lily v Nateovi svou poslední šanci, jak uprchnout ze života v zajetí. Jenže jen co se začne psát první kapitola jejich vztahu, objeví se bohatý podnikatel Happy Shannon (Bill Murray) a hrozí, že zničí jejich šanci žít šťastně až do smrti… (oficiální text distributora)

Javad

Nie príliš vydarená, uplakaná rozprávka na dobrú noc pre dospelých. Od začiatku do konca, s minimálnymi prestávkami hrajúca pekná pomalá hudba udržuje ako jediný prvok pokope celý film. Traja hlavný herci zahrali svoje klasické štandardy a sú vlastne jediným lákadlom pre väčšinu divákov PASSION PLAY. ()

potas

O tomhle filmu prakticky ani nevím co si myslet...nebylo to bůhví co, ale kravina taky ne. Dojemný příběh a hezká hudba to prakticky zachraňují. Herci si drží svůj standard a Megan Fox už není ta kráska z Transformers:-( taková dospělejší pohádka.. ()

terunka003

Zajímavé, s nápadem × klišé, nudné, rádo-by-umělecké, trpící, mučednické, umělé, trapné. Takový Mouline Rouge bez emocí a vyditelnější lásky, hozené do pomalého tklivého jazzu, silných slov, andělských křídel a herců, kteří k sobě prostě nepasují. Hudba depresivní, jako celé prostředí, což mělo evidentně dát filmu hlubší myšlenku. A ten konec, ten vás rozseká, zarušeně. Film, který když neuvidíte, tak se nic nestane. ..a oni si říkaj, že by rádi křídla, aby mohli uletět.. ()

uiu

Film už od začátku působí strašně levně a béčkově a i příběh je předvídatelný a naivní. Ale ruku na srdce, kdo z nás jako malé či velké děcko nesnil o tom, že by měl křídla? Sympatické obsazení je největším plus celé té fantasmagorie s nádechem romanťáku - z toho kupodivu sestupně Bill Murray, Megan Fox, Mickey Rourke (ano, držitel Oscara za Wrestlera tu hraje jako ponocný a krasotinka Megan se konečně herecky vyvíjí směrem nahoru). Taková pohádka, co neurazí a o trochu víc nadchne. Musíte ovšem přehlížet levné kulisy některého z hollywoodských studií. ()

Bobik9

Začátek je obrovská nuda. O ničem, jednoduché a zbytečný dialogy. Dá se koukat jen na krásu Megan Fox a sledovat charisma Mickeyho Rourka. Po 40ti minutách dostane film konečně tu správnou atmosféru a skvělého záporňáka ztvárněného Billem Murrayem. Nicméně, když už to vypadá, že se začíná film zlepšovat, dostanete další rány v podobách nicneřešících a zbytečných scén. Nicméně celý film provází skvělá depresivní hudba. Ovšem ruku na srdce, o tomhle filmu museli od začátku všichni vědět, že díru do světa neudělá. ()

lennyd

Kdysi byl prvotřídním muzikantem, ale dnes je Nate (Mickey Rourke) na listině nežádoucích osob milionáře Happy Shannona (Bill Murray). Jen tak tak se mu podaří uniknout, když jej Shannonovi lidé vezmou doprostřed pouště zabít. A právě zde narazí na svůj osud - v záhadném cirkuse objeví ženu, anděla. Lily (Megan Fox) narostly totiž opravdová křídla, a je v cirkuse vystavována mezi ostatními zrůdami. Nate se do ní zamiluje, a pokusí se ji osvobodit. Ale na výjimečnou ženu má zálusk i Happy Shannon ... Pokud jde o originalitu, tak tento film rozhodně dostává 10 z 10. I herecké obsazení na papíře vypadá více než luxusně (Mickey Rourke, Megan Fox, Bill Murray, Rhys Ifans). Bohužel tím ale klady končí, protože víc toho film nenabízí - jen hodinu a půl trvající nudu (naštěstí se ji nepokoušeli autoři protahovat) a příběh, který je také vcelku o ničem (hlavně si myslím, že při trochu reálném pohledu by Nate byl mrtvej už od úvodních titulků). Každopádně je to jeden z filmů, kde se mi Megan Fox opět docela líbila, ale to možná dělaly ty křídla...? ()

Steny94

Po pravde som si film pozrel len kôli obsadeniu a to jediné bolo na filme dobré.Fajn,priznávam že tam bolo pár dobrých scén a záver filmu dokonca prekvapivý,ale aj tak je tam tých ostatných 80 minút, v ktorých nerastie žiadne napätie a čím dlhšie ho pozeráte tým viac vás nudí.To nehovorím o uspávajúcej hudbe,ktorá sa na vás valí z každej strany...Tak či tak rozhodoval som sa medzi dvoma a troma hviezdami a zvíťazili tri a to kôli Mickeymu,Megan a Billovi.A samostatne spomeniem práve Megan pretože bola naozaj nádherná a svoju rolu zvládla veľmi dobre. ()

Angelic-77

Naprosto promrhaný potenciál jinak docela zajímavého příběhu aneb mít jen vizi nestačí, pokud jí neumíte alespoň přijatelně zpracovat. Ve výsledku se dá říct, že to byla zoufalost, kterou nezachránila ani krásná Megan Fox, moc velká škoda... ()

earl hickey

Super obsazení a zajímavej konec.Je to sice trochu utahaný,ale je to pěkná love story a na Megan se fakt pěkně kouká.A Mickey Rourke opět odvádí dobrej hereckej výkon. ()

Soweek

Komorní klišé slátanina, od které jsem alespoň čekal, že bude hrát na city, leč nestalo se tak. Film pouze dokazuje jak je herecká osobnost Megan Fox absolutně zbytečná, Mickeyho Rourka zoufalá a Billa Murraye jedinečná. Pokud máte zájem o kvalitní film se stejnou tematikou, doporučuji Bessonovo Angel-A. ()

Arkanoid odpad!

Atraktívne prvky pre film nestačí len ukázať, treba s nimi vedieť aj pracovať. Emocionálna hĺbka sa tu podáva cez predvídateľnosť a klišé. Najviac sa tu snaží Megan Fox. Murray mal radšej ostať pri komédiách a Rourke by potreboval schopnejšieho režiséra. ()

Kacula24

Měla jsem co dělat abych neusla. Megan je krásná, o tom žádná, ale to je asi tak vše, co je na tomto snímku zajímavého. ()

DavidS.

Megan má křídla, Murray brýle, Rourke trubku a všichni dohromady smůlu, že znají scénáristu/režiséra bez talentu, který si myslel, že točí mystický noir film...Stejně rozplizlé a smutné jako Mickeyho obličej :) ()

KoRner

Film o ničom a vôbec nechápem ako mohol získať do svojich radov obsadenie ako Fox a Murray. Roukea celkom aj hej, ten hrá iba sám seba, teda absolútne nesympatického skrachovanca. Filmové spracovanie ako od spoločnosti Asylum. Proste paródia na romantický film. ()

Wally

Ani ten rádoby šokující (a z celého filmu nejvíc povedená část) závěr mi nevynahradil ten pocit předchozího promarněného času... Myslím, že se z toho dalo vytřískat víc, kdyby to dostal do rukou někdo schopnější a kdyby hlavní postavu nehrál opuchlý M. Rourke, který byl marný... ()

Castorr

Hodně podprůměrný thriller :-( lákalo mě obsazení v čele s krásnou Megan, které patří jedna *, dále Murray, který v roli gangstera nebyl špatný (patří mu druhá *) a Mickey, který mě nějak neoslnil. Myslím, že tento příběh se mohl natočit o hodně líp a tvrdím si říct, že to byla skoro ztráta času...ještě, že ta Megan aspoň trochu ze svého těla ukázala :-) ()

kedl

Na film jsem se těšil a to kvůli jeho obsazení Fox, Rourke, ale dost mě zklamal a ten závěr klišé. ()

HArna

Nemyslím si, že by to byl špatný film. Myslím si, že je špatně natočený. Megan Fox ukázala, že hrát určitě umí, Bill Murray si počínal taky dobře. Největším problémem tohoto filmu je režie, hudba a Rourke. Žádná pořádná zápletka. Hudba věru hezká, ale pořád dokola jí slyšet nemusím, navíc chybý nějaké pořádné vyvrcholení.. V roli hlavního hrdiny bych si dokázal představit určitě mnoho jiných herců než Mickeyho Rourka. Ten občas působí až komicky. Trochu pro mě dost tuctový konec, na druhou stranu film určitě nezklamal. Jen to mohlo být lepší. O dost ()

Vášnivá hra Billa Murraye a Megan Fox?

Vášnivá hra Billa Murraye a Megan Fox?

18.01.2010

To by byla opravdu bizarní představa (na druhou stranu, Billovi jsme uvěřili, že dokáže sbalit Scarlett Johansson, že?). Jde, jak jinak, pouze o hereckou spolupráci. V mysteriózním thrilleru Passion… (více)