• RomanHyde

Neskutečné. Zrak mě přecházel, já si protíral oči, zda-li se mi to pouze nezdá a nešálí mě. Bohužel. Tohle je výsledek původní české televizní tvorby... jak tristní a žalostné. Kdo schválil pro tenhle "projekt" peníze? .. Jestli tohle je placeno z mého koncesionářského poplatku, tak děkuji pěkně, příště je radši spláchnu do záchodu..(31.1.2010)

• Andresito

Totální dno televizní tvorby. Nechápu, jak může ČT vůbec něco takového pustit do produkce, nechápu, jak se Dušek s Táborským, po přečtení scénáře, můžou něčemu takovému upsat. Hledat na něčem, co absolutně postrádá cokoliv, co dělá film filmem něco dobrého je jako hledat Sarah Jessicu Parker mezi kobylama. Šejk, není ani vtipný, ani zábavný, a o logice těch příšerností, které se v něm dějí ani mluvit nejde. Snad už to nikdy horší nebude. 5%(31.1.2010)

• bodegon

No to je neštěstí. Proboha měl by někdo vysvětlit té Zuzaně Zemanové - Hojdové - "Divné"., že nestačí aby se chlapy převlékali za ženský, omylem byla vyměněna zavazadla, byť je obsahem jednoho z nich "vtipně" kytara s rumem a dobrá herečka dobře zahrála dobře opilou. Komedia prostě tímto způsobem nevznikne. A nepomůže ani jistota jménem Dušek (proboha proč do toho lez). Tohle to už nebyla ani "sračka". Protože i u sračky mohou vzniknout komické situace.......... vše se vysvětlilo ....... Všiml jsem si, že Zuzanka Zemanová a kdovíjak ještě, byla režijně přítomna i u páchání Ordinace v růžové zahradě. Takže je to v pořádku, paní je expert na trapno. A prostor ČT je na takové projekty v současné době nejlepší půda. Neboť nový trend ČT je rušit staré, dobré a oblíbené. Nasazovat trapné imitace, a kolosální idiotiny typu Šejk.(1.2.2010)

TV/// Obsazení 6/10 Děj 4/10 Hudba 7/10 Prostředí 5/10/// +Polívková byla roztomilá, hudba celkem hezká, občas to byla sranda -je tu i pár méně oblíbených herců, konkrétně Dušek, Medvecká a Tomicová, dějově je to stupidní blbost/// Trošku to pobavilo, něco bylo pěkné, ale že bych po považoval za kvalitní film na nedělní večer, to se opravdu říct nedá./// Celkem 52%///(31.1.2010)

• topi

Kurva!!Omlouvám se,že začínám tak sprostě,ale co tohle mělo znamenat???Pokus o parodii na parodii??Prvních 10 minut jsem nevěřícně zíral a nevěřil jsem vlastním očím,chvílu jsem si myslel,že su zhulenej,protože to co tam začal předvádět Dušek s Polívkovou to je nad hranice mého chápání a vkusu!!Tady se nemá cenu rozepisovat o „ději“,doporučuji se tomuto „skvostu“ české televizní tvorby obloukem vyhnout.Kdo má opravdu rád český kvalitní film,tak nemůže hodnotit jinak než já.Fuj,hanba,ostuda!!Myslím,že horší věc už nepotkám…ikdyž se chystám na Čepel smrti a to bude myslím taky „klenot“ nad klenoty.(31.1.2010)