TV/// Obsazení 6/10 Děj 4/10 Hudba 7/10 Prostředí 5/10/// +Polívková byla roztomilá, hudba celkem hezká, občas to byla sranda -je tu i pár méně oblíbených herců, konkrétně Dušek, Medvecká a Tomicová, dějově je to stupidní blbost/// Trošku to pobavilo, něco bylo pěkné, ale že bych po považoval za kvalitní film na nedělní večer, to se opravdu říct nedá./// Celkem 52%///(31.1.2010)

• mirkaaa

Jaroslava Duška mám ráda, ale myslím si, že nemá zapotřebí hrát v takovém stupidním filmu. Ostatní herci jsou víceméně béčkoví, tam se to dá alespoň pochopit. Jinak tato rádoby komedie byla spíše tragedie a rozhodně neměla co dělat v hlavním vysílacím čase. Ten jeden bod je za Jaroslava Duška, kterého si jako herce jinak vážím.(7.2.2010)

• Peabody

potvrzení známé pravdy že když se při natáčení sejdou kamarádi a známí, každý si něco zahraje (jirka dědeček ad.) a válejí se smíchy, divák tak obvykle nečiní. Když vzpomenu na Eine Kleine Jazzmusik a tehdejší citlivou práci paní režisérky, poněkud mi běhá mráz po zádech nemluvě o pocitech děsu (doporučuji si pustit Bože, jak hluboko jsem klesla).(16.8.2010)

• topi

Kurva!!Omlouvám se,že začínám tak sprostě,ale co tohle mělo znamenat???Pokus o parodii na parodii??Prvních 10 minut jsem nevěřícně zíral a nevěřil jsem vlastním očím,chvílu jsem si myslel,že su zhulenej,protože to co tam začal předvádět Dušek s Polívkovou to je nad hranice mého chápání a vkusu!!Tady se nemá cenu rozepisovat o „ději“,doporučuji se tomuto „skvostu“ české televizní tvorby obloukem vyhnout.Kdo má opravdu rád český kvalitní film,tak nemůže hodnotit jinak než já.Fuj,hanba,ostuda!!Myslím,že horší věc už nepotkám…ikdyž se chystám na Čepel smrti a to bude myslím taky „klenot“ nad klenoty.(31.1.2010)

• RomanHyde

Neskutečné. Zrak mě přecházel, já si protíral oči, zda-li se mi to pouze nezdá a nešálí mě. Bohužel. Tohle je výsledek původní české televizní tvorby... jak tristní a žalostné. Kdo schválil pro tenhle "projekt" peníze? .. Jestli tohle je placeno z mého koncesionářského poplatku, tak děkuji pěkně, příště je radši spláchnu do záchodu..(31.1.2010)