Policista Michael Savion se při své práci denně setkává s tím nejhorším zločinem, ale i s korupcí, která ovládá celý policejní sbor. Po smrti bratra Davida, který patřil k jednomu z pouličních gangů, Michael pochopí, že z tohoto začarovaného kruhu není úniku. Detektiv Hardwick bere Davidovu smrt na lehkou váhu, protože mu vůbec nevadí, když si „zlí hoši“ mezi sebou sami vyřizují účty a dělají tak špinavou práci za policii. Savion proto odloží uniformu a dá se do pátrání na vlastní pěst. Pronikne do srdce mafiánské organizace a chystá krvavou odplatu. Stále více si však uvědomuje, že to, co plánuje, by s policejním odznakem možná byla záslužná služba spravedlnosti, ale bez odznaku že to bude jen chladnokrevná vražda. (oficiální text distributora)

Heroine odpad!

Strašná kokosárna, ale nejhorší ze všeho je FBI agentka, která vypadá jako vypatlaná modelka - protože to JE modelka. Zoolander v akci. ()

john.h

Průměrná odreagovávačka z ranku bé. Pár světlejších chvilek, pár tmavších, pár tragických, jako například laciné digiefekty v úvodní přestřelce, pár pěknejch holek, jedna cool scéna (týpek vs. čtyři negři) a krásná McCord. Stačí mi to na tři hvězdy. ()

beso74

Zo všetkého najviac toto nedokvasené dielo o pomste pripomína somára, čo sa vydával za dostihového koňa. Kde sú tie časy keď do ulíc vyrážal sympaťák Harry, Paul Kersey z Death Wish alebo Nick Hume z Rozsudku noci. Emocionálna rovina nulová, dynamika akčných scén je pre režiséra úplne neznámym pojmom, ktorú vie dosiahnuť akurát zrýchleným prehraním filmového záznamu. Konečný rozsudok nad filmom? Tak to musím citovať Michaela, výrok ktorý vyriekol tesne pred koncom: Seriem na teba, seriem na teba, seriem... :D ()

Zl0

Keď už Intersonic neuvádí Van Damma ve Lví Srdce, americký samuraj je pase,dobré filmy so Stevenom Seagalom ste už videli 10x a nové nemusite lebo pribral, pozrite si toto. Je tam presne to čo bolo v akčňákoch z tej doby, nič viac. Nejaké bitky, pomsta, jeden obligátny koitus, finálny boj a naháňačka na cestách. No a že Anna Lynn Mc cord je tam fakt dobre zvolená ako prvok na ozdobu, môžem dať v pohode 3 hviezdičky. Pre frikulínov pridávam upozornenie ! pozor, neobsahuje umenie ! ()

elishia odpad!

whahahahahaha... tenhle patri do kategorie 'tak spatne az je to vlastne naramne vtipna zalezitost'. nejvic me asi dostaly ty tetovacky jak z pedro zvykacek... od tech zachvatu smichu me chvilku dokonce bolelo bricho. co k tomu dodat, snad jenom ze horsi herecke vykony jsem nevidela ani v ulici. jako akcni: odpad. jako komedie: tak na 4*... ()

kakyn

Jo tak takový filmy mám rád. Polda co chce pomstít bráchu. Začátek dobrej, drželo si to takovou tu střední cestu dobrýho akčního béčka. Pár známých tváří, pár hezkých tvářiček, sem tam bitka a sem tam střílení. Bohužel cca. 20 minut pokazilo celej film. Začaly se hromadit nelogický a debilní scény a když už jich bylo tak akorát....konec filmu. Slibný začátek, špatný konec. Škoda. ()

ac1976 odpad!

Zasa som premárnil 90 min. Dostal som sa k tomuto filmu náhodou a nemám to srdce hodnotiť, kým si to nepozriem celé. Val Kilmer zjavne potrebuje prachy, keď sa dal nahovoriť na takúto blbosť, chýbal tomu už len zlatý klinec, aby nám opálený fešák 50 c zarecitoval a bolo by vymaľované. Nuda, nuda, nuda! ()

johnsnow

Slabší priemer so skvelým gossom, priemernými súbojmi, o ničom prestrelkami, peknými babami, relatívne dobrým príbehom. Za 3* ale viac už nepozriem. P.S. 50 haliernik, tlsté blond prasa a Vinnie tu majú iba šteky. ()

Tony.Frisco

Takto by to asi nešlo . Niektoré scénky mi pripadali ako úplné Béčkový film iné ako nejaké video ale samozrejme je to Ačkový film. Herci známy tak neviem , prečo to spracovanie bolo také nič moc. A to nehovorím o tých emóciách (pri zabití jeho brata ) ktoré ako keby tam ani neboli . Tento film fakt očarí iba diváka , ktorému stačia naivné súboje. ()

Tomx112

Očekávatelně hloupý, ale v pohodě koukatelný akčňák. Na krácení dlouhé chvíle ideální, nic víc z toho vyždímat nelze... ()

joywork

Nejsem z těch, kteří hledají ve filmu nelogičnosti, či nevěrohodné pasáže. Mnohé přejdu s konstatováním, že to tak tvůrci vymysleli, tak proč to řešit. Tento film je však tou první vyjímkou. Naprosto nevěrohodné jednání většiny zůčastněných, klíšé zápletka s klišé koncem, nesympatičtí herci. Gangsterky mám rád, ale toto je opravdu nepodařené, tolik nesmyslů v jednom filmu jsem hodně dlouho neviděl. ()

BEZHLAVY

První dvě třetiny filmu byly na tohle B docela slušné, až jsem si říkal, že i takhle levně jde udělat fajn dramíčko, ovšem od souboje to stálo za prd, a konec to úplně zabil... ()

limalama

Film a odplatě bráchy policajta, který se dostane do vnitra gangu, aby pomstil smrt bratra. Dobrý spád, akce a zákulisí gangu, které určitě pobaví mě teda určitě ()