Servírka Slim (Jennifer Lopez) se vdala za muže svých snů, Mitche (Bill Campbell), a myslela si, že pro ni začíná ta nejšťastnější doba v životě. Po prvním dítěti se však obrázek dokonalé rodiny začíná měnit, když Slim objeví druhou manželovu skrytou stránku, která může důvěru, lásku a klid proměnit v teror. Bojí se o své dítě, a tak uteče i s ním. Mitch však s pomocí najatého muže vytrvale pronásleduje kořist, která patřila k jeho rodině. Nakonec je Slim nucena se bránit a zaútočit na Mitche ve fyzické i psychologické bitvě, aby mu ukázala, že už toho má všeho DOST! (Bontonfilm)

thorewi

S přimhouřenýma očima byl film po celou dobu průměrný (když přehlédneme ten naprosto "originální" scénář), v dobré náladě i koukatelný, ale ten konec byl natolik příšerný, že víc jak jednu hvězdičku si to nezaslouží. Jennifer Lopez by se měla asi přejmenovat na Rambo woman a jít se mlátit někam do rignu a ne na filmové plátno. ()

Hennes

Celkem slibný začátek se překulil do hloupého thrilleru, kde se zjeví všuměl a akční hrdina, který se vyklube z obyčejné servírky. Týraná a bitá manželka opouští svého bohatého manžela a s malou dcerkou rozjede velkou akci útěku a změny identity. Je to velice fádní a prostě mě tenhle thriller vůbec nechytil. ()

Triple H

Tak toto bola naozaj chuťovka. Inštruktážne video pre ženušky, aby si nenechali skákať po hlave a keď príde manžel opitý z krčmy a chce zavináče, majú si dupnúť a nerobiť mu slúžku. Alebo niečo na ten spôsob...Celý film je veľmi silno nezvládnutý už len po režijnej stránke, kedy celý dej oddeľujú dementné názvy kapitol ako z feministického pamfletu. Jennifer Lopez a jej pokusy o charakterné herectvo sa pohybujú v oblasti nechceného komična a pobavia vcelku slušne. Film je aj poriadne dementný a nelogický-- ako príklad slúži scéna nočného úteku z domu. Načo si počkať do rána, kedy tyran manžel (ktorý je mimochodom niečo ako domáci Hitler a samozrejme bezškrupulózny záletník) bude v práci a vtedy s dcérou ujsť? Nie, nie- to je zjavne absurdná idea a preto naša dobrosrdečná čašníčka uteká s dcérou uprostred noci, zatiaľ čo manžel spí a potichu sa snaží v absolútnom tichu odplížiť z domu, pretože vonku ju čakajú v ošúpanej dodávke jej traja kamaráti s baseballkou. Áno, skutočne sa jedná o poriadnu sranicu, ktorá dobre padne len na škodradostné odreagovanie. Alebo ak máte tyrana manžela, tak vám film poradí, aby ste išli za svojím milionárskym otcom s prosbou o pomoc. Ten vám najme súkromného trénera, ktorý z vás za mesiac vykreše smrtonosnú zbraň. A potom čo holými rukami manžela zavraždíte, už budete môcť konečne žiť v pokoji a kúpiť dcérke zmzlinku. ()

viperblade

Co začalo jako průměrný, leč uvěřitelný film o domácím týraní, se v posledních deseti minutách stalo parodií. SPOILERY! Takhle, mám rád, když je ve filmu motiv "na konci ti nakopu zadek za vše, cos mi udělal", ale tady jsem prostě nežral, aby ženská, která váží 60 kilo, se za měsíc naučila obstojně bránit proti chlapovi a vlastně se tak z ní stane ninja (vloupání do domu). Asi měla holt dobrého instruktora… A právě tohle srazilo mé hodnocení o jeden stupeň dolů. Jak jsem už několikrát napsal, nepřijde mi, že by Jenn byla tak strašná herečka, ale zatím nemá a (jelikož je tenhle film z roku 2002) ani neměla štěstí na dobré scénáře. Vlastně jednou i trochu toho štěstí měla, ve filmu Žít po svém. Ale to jsem trochu odběhl, takže teď k tomu důležitému - film sice moc nenudí, ale místy je hodně hloupý a naivní. Hrát v tom někdo jiný, možná jdu i níž. 40 %. ()

Tythan

Je to dobrý film. Takovej americkej. Jsou tam samozřejmě všechny ty pravidla, který musí mít každej americkej film a to je honička, v tomto případě je automobilová, jako většinou bejvá, pak že je tam nějaká blbost a tady je jich sice jenom opravdu pár, ale jsou tam a třetí zásada, bez které by to američani nepřežili a to, že to má happy end :-). Ale ten film se mi fakt líbil, až na to, že po různých intervalech je tam vždy nějaký komentář, třeba "můžeš utéct" a to mi přijde, že se to tam vůbec nehodí, akorát to kazí překvapení z následující scény, ale jinak dobrý. ()

• Počas scén natáčaných v Gig Harbor vo Washingtone sa vo filme objavilo niekoľko reálnych lovcov lososov. (Arsenal83)
  • Bojová technika, kterou se učí Slim, je izraelská technika sebeobrany Krav Maga (kontaktní boj). (HappySmile)
  • Tento film byl uveden do kin v roce 2002. Ale natáčelo se před rokem 2001. Je tam scéna, kdy Slim (Jennifer Lopez) čeká na svou dceru na letišti. Čeká na ni u příletové brány. To bylo změněno po 11. září 2001. (veronikajel)