poster

Princ a já: Sloní dobrodužství

 • USA

  The Prince & Me: The Elephant Adventure, The

 • Slovensko

  Princ a ja: Rok po svadbe

Komedie / Romantický

USA, 2010, 89 min

Režie:

Catherine Cyran

Scénář:

Blayne Weaver

Hudba:

Andrew Gross
(další profese)
 • Deimos
  *

  TV/// Obsazení 3/10 Děj 1/10 Hudba 4/10 Prostředí 4/10/// +celkem sympatičtí herci, český dabing -zpracování jako z nějaké telenovely, ubohé a nesmyslné uvažování postav/// Tak si představte, že na prvním filmu jsem byl dokonce v kině. A velice se mi ten film líbil. Potěšilo mě, že film má pokračování. V němž bohužel nehrála má oblíbená Julie Stiles. Pouze zůstal princ z jedničky a k němu přibyla Kam Heskins a Jonathan Firth. Vzápětí vzniklo třetí pokračování a já začal mít jisté pochybnosti. A co se nestalo, já oba tyhle filmy přeskočil a viděl až tento čtvrtý film, ve kterém už dokonce je i jiný princ. Postavy vždy zůstali stejné. Sloní dobrodružství je ovšem filmové utrpení. Snad malé děti, těm to bude jedno, ale komukoliv kdo viděl a líbil se mu první film, bude zhlédnutím tady tohoto těžce litovat, že se na toto směšné dobrodružství vydal. Jediné co časem možná docením bude příběhový vývoj postav, ale jinak nic./// Celkem 25%///(5.2.2011)

 • ecceHOMMO
  **

  Kto by to povedal, že po dvojke sa snímok Princ a ja dočká ešte ďalších dvoch pokračovaní.....Štvorka však pokračuje v trende dvojky a trojky t.j. ide len o akúsi filmovú rozprávočku z ktorej sa vytratila romantika a samotný dej je postavený absolútne jednoducho a bohužiaľ aj bezducho....hold umelé pokračovania také proste bývajú.....*/**(18.2.2010)

 • moriero
  odpad!

  Prostovlasá královna v koktejlkách neusazená za čestným místem podlouhlého stolu, kterou byste snadno přehlédli a na kterou všichni už z dálky povolávají: Královno Paige! To si z nás doufám Catherine Cyran dělá prdel. Už v Tři oříšky pro Popelku je vylíčena královská etiketa autentičtěji. Její Královské Veličenstvo Margrethe II. by měla vydat na Cyran mezinárodní zatykač a zamezit jí vstup do Dánska pod trestem rozčtvrcení...(2.10.2013)

 • ivishka
  odpad!

  PROSÍM UŽ ZNOVU NE...to je snad nekonečné! Vysvětlete mi někdo kdo by si s tím koupil dvdčko nebo na to šel někdo dobrovolně do kina??? Vždyť je to stupidní, hloupé, nudné, přehrané.... Jak říkám při sledování každého dílu tam chybí hlavní dvojice z prvního dílu, který je oproti tomuto naprostá perfektní bomba...Hlavně jsem v životě neslyšela, že by si na veřejnosti král a královna tykali, že by bylo možné aby si dědic trůnu nevzal urozenou krev ale pasačku z chléva a že by si sluha dovolil tahle hovořit s králem či královnou.Perfektně d**entní blbost, která jenom prohlubuje d**enci národa a dovoluje mu představovat si jak asi přišla k titulu Kate Middleton a že oni můžou jako lidi z davu sbalit Harryho a stát se tak vévodkyní z p**elovic..Děsné...(28.10.2012)

 • gpx
  odpad!

  Prince & Me: The Elephant Adventure je s přehledem ta nejxenofobnější zhovadilost, kterou jsem v posledních několika měsících viděl, slyšel, četl, cítil, čichal... no prostě zažil. Přitom stačilo trochu upravit strukturu a moh z toho bejt celkem dobrej dokumentární film mapující vše čemu se vyhnout při natáčení zábavného filmu. PS: Za tohle by mělo Dánsko americké tvůrce zažalovat.(18.12.2011)