Reklama

Reklama

Princ a já: Sloní dobrodužství

  • USA The Prince & Me: The Elephant Adventure (více)
všechny plakáty

Královský pár Edward a Paige slaví první výročí svatby a vydávají se do Asie na svatbu královské dcery Myry. Myry srdce ale panovačnému snoubenci nepatří, miluje chudého pečovatele slonů. Pravé lásce se musí trochu pomoci, nejprve je ale na řadě pátrání po uprchlém posvátném slonovi. (TV Prima)

Recenze (20)

gpx odpad!

všechny recenze uživatele

Prince & Me: The Elephant Adventure je s přehledem ta nejxenofobnější zhovadilost, kterou jsem v posledních několika měsících viděl, slyšel, četl, cítil, čichal... no prostě zažil. Přitom stačilo trochu upravit strukturu a moh z toho bejt celkem dobrej dokumentární film mapující vše čemu se vyhnout při natáčení zábavného filmu. PS: Za tohle by mělo Dánsko americké tvůrce zažalovat. ()

ecceHOMMO 

všechny recenze uživatele

Kto by to povedal, že po dvojke sa snímok Princ a ja dočká ešte ďalších dvoch pokračovaní.....Štvorka však pokračuje v trende dvojky a trojky t.j. ide len o akúsi filmovú rozprávočku z ktorej sa vytratila romantika a samotný dej je postavený absolútne jednoducho a bohužiaľ aj bezducho....hold umelé pokračovania také proste bývajú.....*/** ()

Reklama

moriero odpad!

všechny recenze uživatele

Prostovlasá královna v koktejlkách neusazená za čestným místem podlouhlého stolu, kterou byste snadno přehlédli a na kterou všichni už z dálky povolávají: Královno Paige! To si z nás doufám Catherine Cyran dělá prdel. Už v Tři oříšky pro Popelku je vylíčena královská etiketa autentičtěji. Její Královské Veličenstvo Margrethe II. by měla vydat na Cyran mezinárodní zatykač a zamezit jí vstup do Dánska pod trestem rozčtvrcení... ()

Prochy38 

všechny recenze uživatele

Přiznávám, že jsem neviděl ani jeden z předchozích dílů a ani to moc neplánuji změnit. Jde o celkem hloupoučkou pohádku o nezdolném královském páru z Dánska. Příběh je hodně naivní, jednoduchý, až primitivní. Herci nepříjemní, situace trapné a výsledek hodně pohádkový, až to bolí. Spíše znechucen než překvapen naivitou filmu. Ale čert to vem. Mělo to dva klady. Nádhernou asijskou přírodu a krásnou asijskou kočku, která královský pár a jejich asi-rádce doprovázela. To je vše, na co se dalo koukat. ()

ivishka odpad!

všechny recenze uživatele

PROSÍM UŽ ZNOVU NE...to je snad nekonečné! Vysvětlete mi někdo kdo by si s tím koupil dvdčko nebo na to šel někdo dobrovolně do kina??? Vždyť je to stupidní, hloupé, nudné, přehrané.... Jak říkám při sledování každého dílu tam chybí hlavní dvojice z prvního dílu, který je oproti tomuto naprostá perfektní bomba...Hlavně jsem v životě neslyšela, že by si na veřejnosti král a královna tykali, že by bylo možné aby si dědic trůnu nevzal urozenou krev ale pasačku z chléva a že by si sluha dovolil tahle hovořit s králem či královnou.Perfektně d**entní blbost, která jenom prohlubuje d**enci národa a dovoluje mu představovat si jak asi přišla k titulu Kate Middleton a že oni můžou jako lidi z davu sbalit Harryho a stát se tak vévodkyní z p**elovic..Děsné... ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama