Princ a já: Sloní dobrodužství

The Prince & Me: The Elephant Adventure, The

Princ a ja: Rok po svadbe

Komedie / Romantický

USA, 2010, 89 min

Catherine Cyran

Blayne Weaver

Andrew Gross
  • Deimos

TV/// Obsazení 3/10 Děj 1/10 Hudba 4/10 Prostředí 4/10/// +celkem sympatičtí herci, český dabing -zpracování jako z nějaké telenovely, ubohé a nesmyslné uvažování postav/// Tak si představte, že na prvním filmu jsem byl dokonce v kině. A velice se mi ten film líbil. Potěšilo mě, že film má pokračování. V němž bohužel nehrála má oblíbená Julie Stiles. Pouze zůstal princ z jedničky a k němu přibyla Kam Heskins a Jonathan Firth. Vzápětí vzniklo třetí pokračování a já začal mít jisté pochybnosti. A co se nestalo, já oba tyhle filmy přeskočil a viděl až tento čtvrtý film, ve kterém už dokonce je i jiný princ. Postavy vždy zůstali stejné. Sloní dobrodružství je ovšem filmové utrpení. Snad malé děti, těm to bude jedno, ale komukoliv kdo viděl a líbil se mu první film, bude zhlédnutím tady tohoto těžce litovat, že se na toto směšné dobrodružství vydal. Jediné co časem možná docením bude příběhový vývoj postav, ale jinak nic./// Celkem 25%///(5.2.2011)

• Kritik.

Nedávam filmom slabé hodnotenie len preto, že "to nie je môj obľúbený žáner". Princ a ja je jednoduchý, ničím nevýrazný filmík určený pre oddych. Ľahký, romantický, klasický, normálny, s dobrým koncom. Priemer. Nie je úplne trápny, hoci by v tomto žánri mohol byť. Príbeh určený nielen pre vianočný čas, ale aj na nedeľné popoludnie alebo obdobie domáceho liečenia, samozrejme hlavne pre ženy a dievčatá :)(13.1.2018)

• gpx

Prince & Me: The Elephant Adventure je s přehledem ta nejxenofobnější zhovadilost, kterou jsem v posledních několika měsících viděl, slyšel, četl, cítil, čichal... no prostě zažil. Přitom stačilo trochu upravit strukturu a moh z toho bejt celkem dobrej dokumentární film mapující vše čemu se vyhnout při natáčení zábavného filmu. PS: Za tohle by mělo Dánsko americké tvůrce zažalovat.(18.12.2011)

• moriero

Prostovlasá královna v koktejlkách neusazená za čestným místem podlouhlého stolu, kterou byste snadno přehlédli a na kterou všichni už z dálky povolávají: Královno Paige! To si z nás doufám Catherine Cyran dělá prdel. Už v Tři oříšky pro Popelku je vylíčena královská etiketa autentičtěji. Její Královské Veličenstvo Margrethe II. by měla vydat na Cyran mezinárodní zatykač a zamezit jí vstup do Dánska pod trestem rozčtvrcení...(2.10.2013)

• Prochy38

Přiznávám, že jsem neviděl ani jeden z předchozích dílů a ani to moc neplánuji změnit. Jde o celkem hloupoučkou pohádku o nezdolném královském páru z Dánska. Příběh je hodně naivní, jednoduchý, až primitivní. Herci nepříjemní, situace trapné a výsledek hodně pohádkový, až to bolí. Spíše znechucen než překvapen naivitou filmu. Ale čert to vem. Mělo to dva klady. Nádhernou asijskou přírodu a krásnou asijskou kočku, která královský pár a jejich asi-rádce doprovázela. To je vše, na co se dalo koukat.(28.10.2012)