Smrtící válečníci (TV pořad)

Deadliest Warrior

Dokumentární / Akční / Dobrodružný

USA, 2009, 42 min

Zajímavě udělaná podívaná. Občas se mi sice nelíbí to porovnávání zbraní na různých věcech (střelba pušek na různý terče atd.), ale to se v klidu přežije. Asi nejvíc se mi líbila Yakuza vs. Mafie a Green Beret vs. Spetznaz. Naopak nejmíň zajímavý mi přišlo porovnávání Spartan vs. Ninja. Body navíc přidává závěrečné zpracování souboje - to se mi líbí.(31.3.2011)

Tento seriál/dokument se nesmí brát vážně. Spousta věcí je zjednudušená a upravená tak, aby to seriálu vyhovovalo. Pokud se odprostíme od přítomných historických nepřesností, vyzdvihování amerických a "pro-amerických" válečníků a samotný výběr arzenálu a jejich vzájemného porovnávání, dostaneme slušně koukatelný seriál, se zajímavým a netradičním konceptem. Slabší 4 hvězdy.(10.6.2013)

Pokud vás zajímá výzbroj a technika boje různých bojovníků historie i současnosti je tento pořad pro vás. V každém díle se seznámíme s dvěma válečníky či skupinami, které se ve skutečnosti nikdy neutkali. Sledujeme různé testy jejich zbraní a následky útoku na lidské tělo. Na konci jsou výsledky testů zadány do počítače a můžeme sledovat simulovaný souboj dvou smrtících válečníků. Kdo by vyhrál v souboji Apače a gladiátora, Yakuzy a Mafie či Spetsnatz proti Zeleným baretům ? A co takhle Ninja proti Spartskému vojákovy ? Odpověď naleznete zde.(18.11.2012)

Veľmi zaujímavý dokument, kde sa stretnú rôzny bojovníci s histórie, ktorý si to potom rozdajú medzi sebou. Zaujímavý teórie, fajn ukážka jednotlivých útokov a pekný prehlad taktiky či výzbroje. Pokial máte radi historické filmu, či vás zaujímajú zbrane, rozhodne odporúčam, tento dokument bude akurát pre vás. 80% - 4*(30.1.2013)

• Morholt

Tak zábava to je, o tom žádná a určitě zaujme arsenál, který je v jednotlivých dílech předváděn, ale ti snaživci jsou ve většině dílů tak mimo, že se člověk musí nahlas smát. Navíc některé zvolené formáty soubojů jsou úplně na bednu a zejména při dílu KGB vs.CIA jsem měl co dělat, abych nepoprskal monitor. Kluci hezký, nápad super, ale příště si fakt pozvěte někoho, kdo tomu rozumí, anebo se na to vyserte úplně. 30%(21.11.2012)

• - Všechny vědecké experimenty probíhaly na neživých subjektech. Poprvé, kdy proběhl test na člověku, bylo v 1. epizodě 2. série s názvem „SWAT v.s GSG“. (chaometic)