Tvůj snoubenec, můj milenec

• USA Something Borrowed (více)
Trailer

VOD (1)

Darcy chystá své kamarádce Rachel překvapení k 30. narozeninám. Je to mladá, svobodná právnička z New Yorku, zatímco Darcy je volnomyslná, Rachelin pravý opak. Darcy je zasnoubená s Dexem. Je to spolužák Rachel z vysoké školy, kdy oba spolu trávili mnoho času, ale když se jednoho dne objeví Darcy. Ta začne s Dexem flirtovat poté, když jí Rachel řekne, že není jeho přítelkyně. A tak se Dex a Darcy dají dohromady. Rachel má blízkého přítele Ethana, který je také jejím důvěrníkem. Darcy se na večírku opije, a tak ji Dex odvezme domů. Záhy se vrátí pro její kabelku a zastihne zde Rachel. Opilá dívka se zmíní o tom, jak se do něj zamilovala na právnické fakultě. Cestou v taxi, se ona omlouvá a on ji políbí. Nakonec se probudí spolu v posteli. Situace mezi Rachel a Dexem je lehce neúnosná, protože plány na svatbu pokračují a Darcy pořádá v Hamptons častá setkání s Rachel. Rachel říká, že má sex s jinými muži, nejprve říká že se společným kamarádem Marcusem, pak zase s Ethanem. Darcy sdělí Rachel, že jednou podvedla Dexe s kolegou z práce, což Rachel překvapí. Ethan je z Rachel frustrovaný, protože se proti Darcy nikdy nepostavila. Chce aby Darcy řekla, že má poměr s Dexem a že ho miluje, ale Rachel to odmítá. Lhaní ale Ethana brzy otráví a snaží se partě říct o Dexovi a Rachel, ale dívka ho okamžitě utne úderem do obličeje. Dexova matka je štěstím bez sebe z nadcházející svatby. Měsíc poté, co se spolu vyspali, se Dex pokouší mluvit s Rachel o tom, co je mezi nimi, že se vlastně milují. Vymluví se oba na pracovní povinnosti a 4. července nejedou na Darcy organizovaný víkend do Hamptons. Když pak spolu procházejí New York, narazí na Dexovo rodiče. Dex se snaží dostat od otce radu, jak se zachovat v takové situaci, ale ten mu dá jasně najevo, že povinností je, vzít si Darcy... (TV Nova)

Trailer

Torgal

Nepozeralo sa mi na to zle, ale ruku na srdce - je to len ďalší romantický gýč o ženských, ktoré sa majú až príliš dobre a tak riešia kraviny. Našťastie je vždy poruke John Krasinski aby dal všetkým najavo, aký sú mimo. V žánrovej konkurencii je to ale nadpriemer. A Ginnifer je jednoducho rozkošná. 5+/10 ()

MimiD

Kate Hudson mi je ve svých posledních výtvorech velice nesympatická. Nenapomáhá tomu ani "herec"/model spodního prádla Colin Egglesfield. No a ta bruneta se taky nechová jako psychicky zdravý člověk. Pro mě to bylo absolutně zabito obsazením, až na Johna Krasinskiho, který tam ty rodinná pouta bere aspoň s nadhledem a jedinému jsem neměla chuť vytvořit vážný úraz nosu. ()

Goldenhair

Protože jsem padlá na hlavu, dám dohromady svou nejlepší kamarádku s chlapem mých snů, abych ji po zbytek života vídala v jeho náručí. Před jejich svatbou mi “to“ ale dojde a budu jí ho chtít přebrat, ale tak abych jí samozřejmě neublížila. Úplně jako ze života... Tak především nechápu, jak tohle může být knižní bestseller, ale když někoho baví číst nebo koukat na takové slátaniny, které mají se skutečným chováním lidí, láskou a vztahy společného pramálo, budiž. Samozřejmě se jedná o další romanci, která se odehrává v New Yorku, kde si všichni žijí na vysoké noze a vypadají jako ze žurnálu. Ovšem když už nic, tak obsazení trefné je. Ginnifer Goodwin tu naivní dobračku věřím, stejně jako Kate Hudson její sebestřednou nanynku. No, už jsem si naslepo pořídila horší tituly, ale těhle vyhozených peněz fakt lituju... ()

Likan7

A miluje B, B miluje A, ale bude si brát C, která B podvádí s D, A je nejlepší kamádka C, ale vyspí se s B. B neví jestli A nebo C. A tak je to celý film.. Fejkový Tom Cruise tu fňuká, rozhoduje se mezi svou životní láskou, se kterou si očividně rozumí, mají se rádi a očividně se milují a krásnou Kate Hudson, kterou by divák chtěl uškrtit po 20 minutách filmu. A když je tu alespoň Krasinski, jedná sympatická postava nad věcí, která udržuje ve filmu nějaký humor a člověk mu přeje, najednou ho odlifrují do Londýna... Není to vyloženě špatný, má to dobrý části. Hudson tu blbou ženskou hraje skvěle, ale s lepším scénářem by jsme tady měli mnohem lepší hodnocení. ()

Gienah

Prva polovica bola predvidatelna. Uz som film chcela vypnut, ked sa stalo par veci, ktore ma primeli pockat si na rozuzlenie. Postava Kate Hudson bola nadmieru iritujuca. Avsak videla som ju hrat uz vo viacerych filmoch a viem, ze rovnako dobre vie byt vtipna a sympaticka. Slabe *** Suhlasim s komentarmi: klerik, Tsuki ()

• Ve scéně, kdy Dex (Colin Egglesfield) mluví s Rachel (Ginnifer Goodwin) u ní před domem na schodech, Rachel vystoupí z domu a následny si dá ruce za záda, po střihu je však má podél těla (dandislav1991)
  • Film byl natočen podle úspěšné knihy Emily Giffin, která u nás vyšla pod názvem "Něco vypůjčeného". (POMO)
  • Kate Hudsonová a Steve Howey si zahráli zamilovaný pár již dříve, a to v komedii Válka nevěst (2009). (Mr.Hudson)