Reklama

Reklama

Tvůj snoubenec, můj milenec

  • USA Something Borrowed (více)
Trailer

Na oslavě svých třicátých narozenin se Rachel White začíná trápit pocitem, že jí život zatím nevychází podle jejích představ. Má sice skvělou práci v prestižní právní kanceláři na Manhattanu, to ale Rachel ke štěstí nestačí. Spokojené flirtování její nejlepší kamarádky, krásné a energické Darcy, a jejího okouzlujícího snoubence Dexe (Colin Egglesfield) ještě podtrhne Rachelin pocit osamělosti - večer bude opět odcházet domů sama. Tentokrát se ale ráno probudí vedle Dexe, svého spolužáka z univerzity… a snoubence Darcy. Rachel ani Dex si nedokážou vysvětlit, jak mohli nechat vše zajít tak daleko, a snaží se na společně strávenou noc zapomenout. Svatba Darcy a Dexe se blíží a Rachel si začíná uvědomovat, že nečekaný románek s Dexem možná nebyla chyba. Stojí nyní před těžkou volbou: dá přednost přátelství s nejlepší kamarádkou, nebo lásce svého života? (oficiální text distributora)

(více)

Videa (3)

Trailer

Recenze (196)

Dever 

všechny recenze uživatele

Som prekvapený, keďže som nevidel trailer, obrázky a ani obsah, tak som vôbec nevedel čo mám od názvu Something Borrowed očakávať. A som rád že to brácho stiahol, pretože je to pekná a dejovo zaujímavo prepletená romantická komédia. Obzvlášť Kate Hudson sa mi veľmi herecky páčila, vidno že romantické komédie jéj naozaj idú. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Připitomělý úsměv, který povedené romantické komedie zákeřně zanechávají na mé tváři, se tentokrát nedostavil. Jak by taky mohl dorazit, když mi hlavní hezoun celou dobu kazil náladu svým falešným úsměvem, citovým pobíháním mezi uzavřenou právničkou a otevřenou blbkou či nekonečnou nerozhodností, přičemž já jsem jen toužebně očekával jakýkoli konec. ()

Reklama

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Překvapilo mě, že filmy Kate Hudson tu svítí spíše modrou barvou. Ona totiž umí moc hezky hrát a je radost na ní koukat. Nicméně v této romantice byla to jediné, co ten film tak nějak zvýrazňovalo. Příjemná pohoda, kterou si dokážu představit, že bude Prima a Nova brzo točit při nedělních odpolednech jak na běžícím páse. ()

T2 odpad!

všechny recenze uživatele

Rozpočet $35miliónovTržby USA $39,046,489Tržby Celosvetovo $65,084,116Tržby za predaj Blu-ray v USA $1,554,146 //počet predaných kusov 69,216Tržby za predaj DVD v USA $6,104,320 //počet predaných kusov 400,921║ Neskutočne zdĺhavý gýč, väčšiu hrôzu som si nevedel predstaviť. ()

Superpero 

všechny recenze uživatele

Klasická romantická píčovina o bohatejch Američanech, kteří roupama nevěděj co by. Kate Hudson je tam fakt nesympatická a John Krasinski byl dobrej. Vždycky tam hezky glosuje debilní chování všech zůčastněných. Měl jsem na to docela náladu a kupodivu mě i zajímalo, kdo s kým teda na konci bude. Asi v prvních pěti minutách potěší milý odkaz na 2 girls 1 cup. ()

Galerie (72)

Zajímavosti (7)

  • Film byl natočen podle úspěšné knihy Emily Giffin, která u nás vyšla pod názvem "Něco vypůjčeného". (POMO)

Reklama

Reklama