Tvůj snoubenec, můj milenec

Something Borrowed

Romantický / Komedie

USA, 2011, 108 min

• ecceHOMMO

Kate Hudson mám v romantických komédiách rád...ale v tejto sa mi strááášne ( a to aj napriek jej kvalitnému výkonu) protivila...( a možno to tak aj malo byť). Príbeh samotný ikeď postavený ( v hlavnej línii) na reálnosti...mi prišiel neskutočne vyumelkovaný. Takže ako hodnotiť snúbenca-milenca?....Ako to povedať: autori síce mali pri tvorbe snímku farebné farbičky.....ale mali ich len tri ....a aj to, v niektorých momentoch bolo cítiť, že sú otupené. **/***(4.12.2011)

• Rosaviva

Ne zrovna dvakrát veselá "romantická komedie". Je to ze života, někdo se prostě neodváží aby tomu koho miluje řekl, že ho skutečně miluje a pak toho lituje. Ale teda přišlo mi to naprosto zbytečně dlouhý a nejsem z toho zrovna nadšená, protože upřímně moc mě to nebavilo a Kate Hudson, která mi normálně ve filmech zas tak nevadí, mě tady naprosto neskutečně rozčilovala, takže jsem ani nechápala, že by si jí vůbec někdo chtěl vzít. 2*(16.12.2011)

• Jara.Cimrman.jr

Připitomělý úsměv, který povedené romantické komedie zákeřně zanechávají na mé tváři, se tentokrát nedostavil. Jak by taky mohl dorazit, když mi hlavní hezoun celou dobu kazil náladu svým falešným úsměvem, citovým pobíháním mezi uzavřenou právničkou a otevřenou blbkou či nekonečnou nerozhodností, přičemž já jsem jen toužebně očekával jakýkoli konec.(24.7.2012)

• joker30

Toto šlo uplne mimo mna, Dost sa stotoznujem s jednym komentarom tu (on dal odpad ja som trosku zhovievavejsi) Trápna komedia o tom že pre žensku je pravy chlap ktory si bere inu ktoru nemiluje a nema gule sa ktomu priznat, nakoniec sa to vyriesi akosi samo a pre nu on ostava obrovsky geroj , samozrejme aj kamoska jej odpusti. Vsetci sa tam stale culia , su dokonali aj ked su zmoknuti na ulici. PS vrcholne trápna scéna je hlavne badminton pre fajnšmekrov oplatí sa vidieť.(23.6.2013)

Myslím si, že tohle se může stát každému. V tomhle případě se to stalo docela přirozeně, protože se přece předtím už milovali, akorát si to neřekli.. Nojo, někteří nejsou tak otevření a trvá jim, než v sobě najdou odvahu a jakousi spontánnost, zvlášť tehdy, když kráčí životem spolu se svou nejlepší a dost sebevědomou a někdy sebestřednou kamarádkou, kterou přes všechno miluje. Něco prostě nemůžeme jen tak odsunout a zapomenout na to. Tenhle film je důkazem toho, že někdy je lepší něco zkusit, než to nechat jen tak být, i kdyby to nemělo vyjít a měli bychom se při tom trochu ztrapnit. Pro mě moc upřímný film, ani mi to jako film nepřipadalo, spíše jako realita nahraná skrytou kamerou, protože herci byli vážně skvělí.(3.11.2011)

• - Film byl natočen podle úspěšné knihy Emily Giffin, která u nás vyšla pod názvem "Něco vypůjčeného". (POMO)

• - O roli Dexe se ucházel Peter Facinelli. (Taninaca)

• - Kate Hudsonová a Steve Howey si zahráli zamilovaný pár již dříve, a to v komedii Válka nevěst (2009). (Mr.Hudson)