Tvůj snoubenec, můj milenec

Something Borrowed

Romantický / Komedie

USA, 2011, 108 min

• enjoi

Ježišmarjá, dyť to trvalo skoro 2 hodiny! Furt o tom samém, pořád dokola. Tohle bylo utrpení a ne romantický film.(11.8.2011)

Zpočátku to působilo jako kostrbatý film bez pořádného smyslu. Pak se to trochu zlepšilo, ale ze škatulky průměru se to i tak nedostalo. Postava Dexe mě štvala. Ginnifer Goodwin mi přišla z nějakého důvodu celkem sympatická, zato Kate Hudson odpudivá, i když to by mohlo značit i to, že dobře zvládla svou roli. Chtělo by to jí vidět ve více filmech. Na komedii to moc vtipné nebylo a jak tak koukám na zdejší žánry, co tam dělá "fantasy"? Ehm... Já tam žádné "fantastické" prvky nezaznamenala. ~(3,0)~(25.6.2012)

Pohodová žánrovka, ktorá prekvapila tým, že nebola dementná. Je tam pár klišé zvratov, ale snaha o určitú elimináciu pátosu bola sympatická...(28.6.2013)

Překvapilo mě, že filmy Kate Hudson tu svítí spíše modrou barvou. Ona totiž umí moc hezky hrát a je radost na ní koukat. Nicméně v této romantice byla to jediné, co ten film tak nějak zvýrazňovalo. Příjemná pohoda, kterou si dokážu představit, že bude Prima a Nova brzo točit při nedělních odpolednech jak na běžícím páse.(18.5.2012)

• rastlinka

No to by nám ale bolo prekvapenie, keby sa to skončilo úplne inak.(27.9.2011)

• - Roli Marcuse měl původně ztvárnil Collin Farrell. (Taninaca)

• - Během natáčení drží muž stojící u terminálu ceduli s nápisem "L. Greenfield", což je odkaz na režiséra filmu Luka Greenfielda. (Mr.Hudson)

• - Ve scéně, kdy Dex (Colin Egglesfield) mluví s Rachel (Ginnifer Goodwin) u ní před domem na schodech, Rachel vystoupí z domu a následny si dá ruce za záda, po střihu je však má podél těla (dandislav1991)