Tvůj snoubenec, můj milenec

• Austrálie

Something Borrowed

Romantický / Komedie

USA, 2011, 108 min

klasika, romantika, kdy jeden miluje, druhý má závazky někdě jinde, a furt dokola se řeší, jestli mě má rád, nebo nemá rád, jestli bude vztah fungovat, i když bych by zradil své nejbližší, prostě nic nového, až bych řekla že zbytečně klišé, až kýčovité, mě se tento film prostě moc nelíbil, romantiku si teda představuji úplně jinak(1.5.2012)

• Erinien

Chemie mezi hlavními herci vůbec nefunguje. Děj sice není předvídatelný a konec se těžko odhaduje, ale v půli filmu jsem si říkala: ať už to skončí. Herci se snaží ale něco tomu chybí. Mám chuť napsat jen WTF. Aktualizace po druhém shlédnutí (zapomněla jsem, že už jsem film viděla a během celého sledování jsem si nevzpomněla, což o něčem vypovídá) Ale napodruhé, mě to bavilo víc.(16.2.2012)

V posledno desaťročí, sa žánre lámali, s väčším či menším úspechom. Tak napr. taký americký Rom-com začal dostávať novú tvár. Len neviem, či to bolo vylepšenie vizáže. Každopádne nastupovala nová mladá generácia divákov a tým sa trebalo zadosťučiniť. Nejde o zlý snímok, má romantické a dojímavé momenty a nejaký ten humor, ale je plytký a bez gradácie. No okruhu divákov, pre ktorých bol natočený, sa bude páčiť rozhodne viac a tým pádom to možno považovať za úspech.(15.5.2020)

• sir-dave

Myslím, že jsem si něco natáhla.. Vagínu? Slabší romantický průměr s pár úsměvnými momenty. Od režiséra Sexbomby jsem čekal daleko více. Taneček na vypalovačku od Salt-N-Pepa neměl chybu, o neméně horší byla taky scéna při badmintonu. Vadil mi trochu nudnější děj a nerozhodný Colin "vypadám jak Tom Cruise" Egglesfield. 40%(21.12.2011)

Měla jsem kamarádku, která se chovala skoro stejně jako Darcy… Takže nejspíš to bude důvod, proč jsem si během filmu dost často připadala, tak nějak vtažená do děje. No, takže chválím za dokonalé vystihnutí a taky za herce, kteří byli neskutečně fajn. Ale nepopírám, že jinak by se to mohlo jevit velice průměrně.(19.1.2014)

• - Kate Hudsonová a Steve Howey si zahráli zamilovaný pár již dříve, a to v komedii Válka nevěst (2009). (Mr.Hudson)

• - Během natáčení drží muž stojící u terminálu ceduli s nápisem "L. Greenfield", což je odkaz na režiséra filmu Luka Greenfielda. (Mr.Hudson)

• - Roli Marcuse měl původně ztvárnil Collin Farrell. (Taninaca)