Za zrcadlem (TV pořad)

Dokumentární

Česko, 2010, 13x27 min

Hanák je v tomhle pořadu přímo skvělý a pořad sám o sobě také.(28.7.2010)

Nevím přesně, jestli si Tomáš Hanák dělá srandu z aktérů, sám ze sebe, z diváků, jestli je schválně tak neskutečně teatrálně přepálenej nebo jestli to líp neumí....každopádně samotnej pořad není úplně špatnej. Ani příliš nadšen pro věc, ani příliš skeptickej, nechává každýho, ať si o dané problematice udělá obrázek sám. Takže za to plus! (A dodatek: jelikož se počítám mezi skepto-agnostiky, k tématu "Léčitelství a pyschotronika" vřele doporučuju pořad "Derren Brown: Mesiáš")(3.9.2010)

Hanák tomu dodává charisma, tvůrci se snaží o jakous takous vyváženost, ale výpovědní hodnota je často hodně tristní.(16.7.2010)

Tyhle pořady jsou potřeba, trochu vypolarizovat materialismus naší společnosti nikdy neuškodí, navíc tomu dodává správný aromá a nadhled Hanák, takže je to úplně v pohodě.(25.6.2010)

• PollyJean

jojo, úmysl v pravdě chvályhodný, ale ta realizace je zcela typická pro dnešní dobu, nebo snad pro čt? jen to proboha nevzít vážně a nezatížit moc diváka přemýšlením...volba Hanáka jako moderátora je v tomto ohledu téměř geniální, v mnoha chvílích mám pocit, že si ze zpovídaných dělá spíš lehkou legraci a chce nám je přiblížit spíš jako mile výstřední, ale v podstatě něškodné lidičky...což je ovšem vyznění, které bych od takového tématu nečekala. Hodnocení prozatímní, spousta dílů je ještě před námi, ten první byl ale na odpad, ostatní byly přece jen trochu lepší.(4.7.2010)