Parta spolužáků je pozvána na pobyt do lázní. Přitom však zažívá mnoho peripetií, vtipných situací, ale i osobních dramat. Souběžně s tím můžeme sledovat příběh mladého zlodějíčka, který nastoupí do luxusního lázeňského hotelu jako kuchař a prožije tam svou první velkou lásku, když se zamiluje do krásné pokojské. (oficiální text distributora)

honzic

Scénář a dialogy příšerné, i zpěv důchodců, jen občas některé melodie jsou hezké. To je asi vše. Hodnocení: 20 % ()

Alden_Larson

Takovou katastrofu už jsem dlouho neviděl, ale zároveň bych se asi neměl divit, žádný z Magnuskových filmů se mi zatím nelíbil. Kdybych měl Tomáše Magnuska přirovnat k jinému filmaři, tak by to mohl být jedině Tommy Wiseau, tihle dva toho mají hodně společného. Oba píší scénáře s otřesnými dialogy, některé svoje filmy i režírují, hrají ve svých filmech a ke všemu jim to nejde, a taky svoje filmy produkují. Školní výlet postihují stejné problémy, které postihují i ostatní Magnuskovy filmy. Zápletka je nesmyslná, postavy nejsou zajímavé, herecké výkony jsou otřesné, prezentace je strašná a film doprovází hudba, která by se spíše hodila do porna. Školní výlet není celý špatný, je tam pár momentů, které mi přišly neironicky vtipné, ale jinak film úplně selhal. 1/10 ()

Matrix007

Zas tak příšerné to nebylo dle mého názoru. Až na pár mladých typu Sandra Nováková, Jan Bendig, Tomáš Magnusek a Agátu Hanychovou se sešli samí pardálové českých herců. Upřímně jsem dle komentů čekal totální bídu a děs. Je to film ke shlédnutí jednou a dost! Jinými slovy: UŠLO TO!!!......... 32% ()

erpe odpad!

Zvládl jsem 30 minut a dál mi to studem prostě nešlo. Je mi těch staroušků líto. Takhle si kazit na starý kolena pověst. Začátek se zvaním spolužáků a jejich částečné náhlé umírání jsem bral jako výběrové řízení na obsazení, který bude mít žaludek jít tím filmem dál ;) Kompletní film je přepostsynchronizovanej až se to nedá poslouchat :( Někteří herci mi přišli tak mimo, že snad ani nevěděli, co a kde hrajou... Sandra Nováková mě svým učinkováním v téhle s****e doslova naštvala, protože od dob "Bylo nás pět" ji sleduju s potěšením... Bendig se ale našel...to je místo, kde by se měl objevovat...aspoň ho uvidím co nejmíň :D Závěrem se zamýšlím nad tím, pro koho byl tenhle film vlastně natočenej, ale prostě mě nenapadá žádná cílová skupina :( ()

rigby

Další Magnuskův pokus o film. Jeho věčná sociální témata nyní přesunul od nejmladších směrem k nejstarším. Zmatený děj bez jakéhokoli rozuzlení, spousta prázdných frází, nenápadité situace. Raději by měl přestat prznit český film - pokud se vůbec tady dá ještě něco prznit. ()

Stuck

Když pomineme několik základních nedostatků a připustíme si že tato rádoby komedie byla natočena jako ukázka a propagace toho, že senioři v naší zemi nemají lehkého žití a měli by si občas vyhodit z kopejtka. Což nápad by to nebyl špatný, ale kdybych ten film natočil na svůj mobil jen za pomoci mé rodiny asi by jste se nasmáli více. Herecké výkony nelze hodnotit díky děravosti scénáře. Ani krásná Agáta Hanychová to nezachránila. Suma sumárum se zavřenýma očima 1* Souhlas s Radkem99 ()

aannemer

Pochopil jsem, že nízké hodnocení má tento film zejména díky Magnuskovi. Mně osobně tento člověk nevadí a je mi fuk, jaké další filmy nefilmy produkuje. Stejně tak nedám tomuto filmu hodnocení nižší jenom proto, že tam asi minutu hraje prostitutka Hanychová, která mi je odpornější než současná politická garnitura. Školní výlet je film o stáří a jeho konfrontaci s dravým a bezohledným současným světem. Přemluv bábu, přemluv dědka, ať naši důchodci pochcípají, jenom když my mladí se budeme mít díky tomu líp. Tento film není pro mladé, stejně tak jako tato země není pro staré. Kromě toho zde uvedený obsah filmu jako oficiální text distributora je úplně zavádějící. ()

mokrasek

Homosexuálský Hranáčův "amore" taneček v trapnosti předčil dokonce i hereckou brizanci Jana Bendiga:-D Ale mám naše filmy docela rád a tenhle se mi nezdál zase tak špatný. ()

Trilobajt odpad!

Neuvěřitelná kravina. Nechápu jak můžou někteří herci kývnou na nabídku hrát v takovém filmu (už si asi říkali: možná moje poslední role...). Pan Magnusek je zřejmě velmi nezábavný člověk, když tuto svou tvorbu považuje za komedii. Bohužel to není ani tragikomedie.... Jediné pozitivum - SPOILER - 2 mrtvý ()

Kalda69

Rozhodne to neni zadnej propadak jak tady vetsina tvrdi, starsi herci jsou spickovi a vsichni od Magnuska vekove niz akorat shazujou svym "ne"herectvim dojem z filmu. Jinak podobne to ma plno duchodcu, ale to mladsi generace nepochopi. ()

allegria

Komedie? Ani náhodou. Jediná sekunda filmu mi nepřišla vtipná, natož abych se s chutí zasmála. Trapnost na trapnost. Jednu * dávám pouze za zneužití(?) jinak výborných herců, kteří nemohli zachránit ubohost celkového dojmu. Navíc je to urážka všech seniorů, za celý svůj život jsem nepoznala nikoho, kdo by se v tomto věku choval jako idiot, tady se tak chovali všichni. To musel vymyslet nějaký nedouk, který nemá ponětí o skutečném životě. ()

Teachman odpad!

Námět a zápletka: 2/10 ... Vizuální stránka: 2/10 ... Soundtrack: 2/10 ... Didaktický potenciál: 0/10 ... Celkový dojem: 0/10. ()

hameluk

Ač nerad, musím se přiznat, že na Školní výlet jsem šel do kina s jistými předsudky. Komentáře kolegů nejsou povětšinou příliš pozitivní a navíc jsem již předtím viděl páně Magnuskovu Pamětnici a Bastardy. A udělal jsem dobře, že jsem na něj šel! Teď totiž můžu s klidným srdcem začít sumarizovat. Takže NEDOSTATKY: zvuk filmu je z nepochopitelných důvodů opravdu velmi nekvalitní; střihu se při změně záběrů během dialogů opravdu moc nedařilo; spolehlivě šlo odhalit některé neherce (začali se usmívat, jakmile si mysleli, že už mají odehráno a kamera je nevidí); místy naprosto nelogický a dějově nezapadající střih; některé těžko uvěřitelné scény (Srstkovo „vyklidnění“ přítele Hanychové či rádoby dramatická scénu, kdy hlavní hrdinka vykašlává krev do umyvadla); naprosto neherecké umění Honzy Bendiga; holý zadek pana Fišera byl myslím opravdu zbytečný a vcelku vetchému ději by jeho absence určitě neublížila. POZITIVA: někteří herci staré generace (Zindulka, Trojan, Kostka, Navrátil, Jirásková) a jedna herečka mladší generace (Sandra Nováková – mezi mé oblíbenkyně nepatří, ale ve filmu patřila k tomu lepšímu); překvapivě se mi do hlavy vryla titulní píseň Láska je tu napořád; Tomáš Magnusek ve filmu hrál, v porovnání s ostatními jeho filmy, méně; několikrát jsem se opravdu usmál. Suma sumárum dvě hvězdy. A nic na tom nemění ani fakt, že to byl film, ve kterém jsem se na pár sekund objevil v jedné z vedlejších rolí. ()

Antal89 odpad!

Film jsem neviděl, ale stačilo mi vidět trailer (který jsem ani nedokoukal), protože jsem zjistil, že už jen ze sestřihů je mi to docela odporné a nevkusné. Skoro jako bych viděl reklamu na nějakou novou soap operu.... :( ()

naytsirk

Jednu hvězdu tomu dám, ale jen proto, že věřím v autorův dobrý úmysl zavděčit se seniorům. Ale realizace jako taková má naprosto opačný výsledek…. Tento film rozhodně nemá úctu k našim stařenkám a stařečkům, tento film je naprosto ztrapňuje…. ()

Adosek

Víte na Magnuskovi se mi líbí, že dokáže spolupracovat s tzv. hereckou gardou. Díky němu se spousta herců "oživila". Někteří diváci si můžou dávno myslet, že jsou po smrti. Pamětnice a volné pokračování Školní výlet byl určitě dobrý nápad. Ať si o mě myslí každý co chce, mě se film líbí! :) ()

gabi141414 odpad!

To sa ani komentovat neda!!! Musim dat odpad :'( , pri vsetkej ucte k uzasnym hercom, ktori sa dali nahovorit na tento brak! ()