Peklo v řetězech II

Peklo v reťaziach II

Thriller / Drama / Krimi / Erotický

Kanada / Česko, 1993, 99 min

• DanRichter

pod vidinou, že uvidím pár českých hereček obnažených a v erot.situacích, jsem si stáhnul tento film, a ... a nic :-)) .. film je o jakési ženské věznici v CR,kam se neprávem dostane jistá Američanka .. aby neměla té smuly malo, padne do oka velitelce dozorkyn (hraje ji velmi přesvedcivě Svandova) .. a tak se postupne dovídame o pomerech ve veznici, az vse vyustí ve velmi dramat.závěr :)) .. no, tolik k ději , a co zpracování filmu ? napětí žádné, herecké výkony - žádné, vyjma Svandové, která svou roli hrála opravdu s nadšením, skoro bych si myslel, že je taková i doma :)) , co se týče Nielsen, asi musela být ve velké finanční krizi, když vzala zavděk takovou rolí, no ale budiž .. hudba, akční sceny i střih s kamerou, o ničem .. a tak vše by měly zachránit erot.scénky .. ale těch pár obhažených náder, a objímání oblečených dívek (ač ve spod.prádle,ale v této době je to stejně tak erotické jako vidět Marii Terezii v korzetu a deseti sukních) mě opravdu nedokázalo moc nadchnout, a když jsem neviděl aspon trošku z nader Svandove, Hrubešové a Nielsen (opravdu nepatřím mezi ty, co je rajcuje víc predstava, než to, co vidí), tak jsem film dojel přes FFW .. a tak nejvíc vzrušení ve mě vyvolaly závěrečné titulky, kde jsem vyčetl, kdo všechno si zahrál "cameo" v tomto ultra-filmu :)) .. komu doporučit? možná duchodcum, a sexuálně frustrovaným chlapům :)) PS: má to číslo II, ale za boha se mi nepodařila najít jednička , neví někdo , čím to je? :))(18.3.2010)

• nevermore

Spoiler. Tohle bylo opravdu peklo, odpad po všech stránkách. Dementní příběh o tom, jak je v Čsfr justice podplacená, pan soudce si rád za*uká s holkama, který posílá do věznice Razyka další bomby. Trapné, neuvěřitelně trapné dialogy a Vašut v roli detektiva! Jedna z holek rozlouskne celou záhadu. To ještě není vončo, ale po první hodině se film tak rozplizne: záběr, který by měl trvat 15 sekund trvá třeba 50 sekund a je to neuvěřitelně vleklé a ubíjející, je Vám totiž úplně jedno, jak to dopadne. A závěr, kdy do věznice najede Vašut s tankem a rozdává zbraně vězenkyním, které dychtivě střílí po hlídačích, no tak tomu já se musím smát. A perlička nakonec, celý film končí větou vypravěče: Sestry Alex a Morgan Morissonovy si slíbily, že už do Prahy nikdy nepřijedou.. No mohlo to skončit lépe? :-) 10%(29.5.2010)

Moje úplně první zkušenost s Lloydem A. Simandlem... dodnes jsem vděčný našim komerčním televizím, za to, že odvisílaly některé z jeho pecek... Brigitte Nielsen jako SM lesbická ředitelka nějakého prapodivného bordelu-věznice, která se nechává pravidelně sežezat od Jany Švandové.. když si však na své výprasky najde novou, mladou oblíbenkyni (Kimberley Kates) začne se to rozjíždět... a sluší to tam i mladé Lucce Benešové...(6.4.2007)

• Yarwen

Téma uvězněných mladých dívek ve věznici s S/M dozorkyní si říká a o pikantní příběh a s dobrým scénářem by to mohl být povedený film. Scénář je však tristní, plný logických kiksů, přesto jsem chtěl dát jednu hvězdu - ale ten závěr, ve kterém pobíhají ženské s kalašnikovy po táboře a střílí vojáky, je neskutečně trapný, a tak odpad je zde plně zasloužený (8%).(4.5.2017)

• Pekisan

Takze jedine plus na tomto radoby WIP filme je to, ze sa to cele odohrava v Cechach. Sledovat dozorcov ako pokrikuju stale nieco po cesky je naozaj na nezaplatenie. Dalej uz len spomeniem vsetkymi oblubenu nahanacku avia vs. dve lady, dalej koniec kedy Vasut prihrmi na obrnenom transportery a rozdava vsetkym naokolo pusky, ktore si este pamataju zakopy prvej svetovej vojny. A samozrejme strela z protitankovej zbrane. Proste kto neuvidi ten neuveri. Nie ze by bolo toho vela na pozeranie. Okrem peknych casto obnazenych ceskych dievcat (Lucie Benesova) je tu uz len dozorkyna Svandova, ktorej anglictina je len bodka trapnosti za celym tymto pruserom.(23.11.2011)

• - Brigitte Nielsen řídí Škodu 120. (M.B)

• - Postavu zženštilého návrháře Boba ztvárnil manažer Brigitte Nielsen David Buonantony, který rok po uvedení filmu zemřel na AIDS. (Halloween9)

• - Film se natáčel v Praze v České republice. (rafix)