Sexuální praktiky pozemšťanů

• USA The Mating Habits of the Earthbound Human (více)

Neviditelní mimozemšťané sledují námluvy mladého páru - hezouna Billyho a sexy Jenny už od trapného prvního setkání v přeplněném nočním klubu, následovaném dalšími schůzkami až k nevyhnutelným obědům u budoucí tchýně. To vše pomalu, ale jistě zavdává mimozemšťanům důvod pochybovat o duševním zdraví lidí a sexuálních praktikách všech pozemšťanů. (Bonton Home Video)

Nogard

Vtipně natočené, a i když je v některých scénkách jasně vidět "americký" přístup, tak zbývá spousta těch, ve kterých se můžeme najít i my - a o to víc se jim zasmát, protože se to děje někomu jinému :) Mimozemský komentátor je výborný a totéž lze říci o českém dabingu. Perličkou jsou pak alegorická zpodobnění závodů spermií k vajíčku - "Sperminátor" mne naprosto dostal :) ()

Mezerník

Trapný, nudný a plytký příběh. Jedna hvězdička za hlavní nápad s komentářem - občas vtipný, ale na celý film to nevystačí. ()

marocco

Originálny námet a výborne zvolený rozprávač. Nielen v originále (D.H. Pierce) ale aj v češtine (Vladimír Čech). ()

Aloika

Je to originálne, ale komédia to nie je. Mužov rozptyľuje aspoň Carmen (ktorá v tomto filme podľa môjho skromného názoru až taká sexy nie je) ale čo nežnejšie pohlavie? Či iba mne sa to zdalo trápne? Alebo som mala verziu ktorá mala vystrihnuté všetky vtipné časti?? ()

Jasmín

"Já to nechápu... proč má takováhle guma urvat tu nejlepší holku?!?" :-) ... navíc nevím jestli jste si všimli, ale hezounovi Billymu chybí kus pravýho ucha.... Je to vtipný kousek, svěží, netradiční a byl jsem pobaven. Opravdu ten Vladimír Čech tomu hodně přidá. Jo, a Lucy Liu - pěkný křoví, co? ()

moviess

Vůbec jsem netušila o co půjde a byla jsem moc mile překvapena. Bavila jsem se celý film. Komentář pana Čecha je nepřekonatelný. ()

Nepl

Vladimíra Čecha zrovna nemusím, ale jeho hlas sedí k tomuto filmu jak zadní část těla na hrnec. Komedie v dokumentárním podání o sexu bez sexu. Dlouho jsem váhal mezi čtyřmi a pěti hvězdičkami. Nemůžu si pomoct, ale já se prostě u filmu ¨dobře bavím od začátku až do konce, takže *****. ()

enterama

keby som mal prilezitost tocit naucnu komediu o ziskavani skusenosti na planete zem , urcite by som ju pojal podobnym stylom ako tvorcovia tejto malej knizky od starej lisky ()

+sfinx+

Toto je další ze zástupců romantických filmů, které jsem dokoukal s chutí a to je třeba ocenit. O romantice s nadhledem, vtipně, ale přesto téměř vědecky. Podle té scény v kině (asi 36.minuta) víte, jak se na takové filmy dívá zhruba polovina zdejších návštěvníků. Dokonalý komentář Vladimíra Čecha to ale stále drží v dostatečné vzdálenosti od klasických romantických slátanin a mimo to se tam najde ještě minimálně jeden překrásný důvod, proč tento film sledovat. ()

tos94

Velmi podařený snímek, byl mi doporučen a musím doporučit dále, je hezky zpracován, dokonce názorné humorné ukázky toho, jak fungují určité věci.. :) ()

MaxDamage1

Docela jsem se na tento film těšil,ale zažil jsem celkem zklamání. Nemůžu tady hodnotit dabing,k filmu to nepatří. dávám 2 * za nápad a Carmen (která je mimochodem strašná herečka,ale dobrá baba). :-( ()

newSami

Na toto sa dá pozerať aj po 10 rokoch a stále sa na tom dobre zabavím. Samozrejme, najlepšie sú komentáre "mimozemšťana", aj s českým dabingom výborné :-D ()

MrOgilwy

Mimozemský dokument o Homo sapiens, sapiens na jejich verzi kanálu Discovery Channel. "Samička mocně vydechne, aby mu ukázala, že má silné plíce a že je schopna porodit dostatek dětí. Sameček také mocně vydechne, aby ji naznačil, že je vytrvalý a že ji může mnohokrát za sebou prostoupit... Ona mu dává najevo svou radost z toho, že u něho nalézá to, co hledala. On je rád, že jí to stačí, protože vycedil krev a lépe už to neumí." ()

tajemna

české verzi dost přidává komentář pana Čecha, jinak je to příběh, u které jde očekávat jak se bude vyvíjet a končit, nic složitého, nic náročného, občas padné vtipný komentář nebo glosa, nemůžu ale filmu vytknout, že by mě nebavil, takže se dá říct, že účel splnil dokonale :) ()

Profík

Je to vtipné, nápadité a kupodivu to moc nesklouzne k trapnosti. Toho jsem se hodně bál vzhledem k tématu. Hlavní hrdina celkem fajn, komentáře mimozemského vědce víc a Carmen asi nejvíc. 80%. ()

LiSaiFun

Pokus udělat z prdu kuličku bohužel úplně nevyšel. Absenci pořádné zápletky ufonův komentář nezachrání. Navíc závěrečná peripetie mi připadá silně křečovitá. ()

Miroub

Super nápad. Vtipný film, vtipný komentář v průběhu celého filmu. Nakonec sperminátor a znázornění spermií geniální :-) Komedie, nadsázka, ale vtipná, ne hloupá. ()