Sexuální praktiky pozemšťanů

Scénografie:

Helen Harwell

Kostýmy:

Kristin M. Burke

Samečkova frustrace bývá příčinou jejich společného soužití, kteréžto ona nazývá manželství.:-D Zamysleli jste se někdy nad tím, jak by na problematiku lidského rozmnožování hleděli mimozemšťani? Inu natočit o tom film je dobrý nápad. Zajímalo by mě, jaká je jeho oblíbenost na jiných planetách a jaké jsou případné reakce. Potenciál ohledně sexu je využit opravdu na plno, ovšem stejně mě víc bavily všechny ty blbosti okolo - návštěvy rodičů, znázornění cesty spermií, skvělý Čechův komentář. Některé hlášky si člověk i zapamatuje. Líbila se mi ta hravost a jednoduchost, s jakou je film natočen. Vztahová linie je teda jasná na míle dopředu a závěrečné usmiřování slušně trapné, ale to se dá sympatickému scénáři odpustit. Carmen Electra je pochopitelně zajímavý objekt podstatně zvyšující mužskou frustraci a Mackenzie Astin zase sympatické trdlo, aby se na ně člověk rád podíval. Škoda nedostatku nahoty. Víc takových naučných dokumentů, abychom se dozvěděli, kdo je to sperminátor.(21.8.2012)

Veľmi príjemná a pomerne originálna romantická komédia, ktorá sa nehrá síce na prvú ligu, ale mnohé filmy z nej presvedčivo poráža (bola v USA vôbec v kinách?). Taktiež asi jediný projekt, kde je Carmen vyslovene sympatická, škoda, že nemá podobných úloh viacero. Plagát (a Carmen) vyzerá ako z pornofilmu, ale nenechajte sa zmiasť:).(26.10.2012)

Najlepší film s Carmen Elektra v jednej z hlavných úloh. Veľmi príjemná, roztomilá, oddychová a hlavne zábavná romantická komédia, v ktorej sa dozvieme všetko podstatné o dvorení a párení ľudského druhu, a to z pohľadu nestranného pozorovateľa z inej planéty. Alebo že by z inej galaxie?... To je vlastne jedno, hlavné je, že tento snímok predstavuje svieži vetrík medzi romantickými komédiami nielen tej doby, ale ešte aj v súčasnosti. Úsmev mi nezmizol z tváre po celý čas, a to veru pri sledovaní nejakej komédie nie je až tak často. A pri niektorých komentároch mimozemšťana-dokumentaristu mi dokonca vyzvŕtalo aj bránicu. Skrátka veľká pohodovka. Slušný nadpriemer. 80/100(5.12.2017)

Ale tak je to taková milá blbinka, u které se asi dobře pobavíte. Navíc je zajímavě natočená a docela originální, takže nehrozí, že byste se při sledování nudili. O to se vlastně už postará samotná přítomnost Carmen Electry, která je opravdu k nakousnutí... ;) Jen mi to připadalo tak trochu laciné a prvoplánovité. Ale je to chyba? [únor 2005](11.11.2005)

• Misery

Carmen je sice kočka, ale sluší jí to o dost míň než v Pobřežní hlídce; navíc její hraní (hlavně postelových scén) těží pouze z jejího vzhledu (orgasmus hrajou líp i holky v podprůměrných péčkách). Jediné, co je na tomto filmu zajímavé a originální, je právě ten dokumentární komentář okolo - někdy velmi vtipný ("Sameček se snaží přeměnit v hermafrodita") Takže dvě hvězdičky. Ale kdyby tvůrci vzali z Pobřežní hlídky i představitele hlavního hrdiny, mohly to být hvězdičky tři (kromě Mitche Buchanana samozřejmě:-D(6.1.2008)