Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Elsa & Fred je príbeh o dvoch ľuďoch, ktorí si uvedomia, že nikdy nie je neskoro na splnenie si vlastných snov.
Fred Barcroft (Christopher Plummer), 80-ročný, tvrdohlavý mrzút, frfloš a domased, nedávno prišiel o svoju manželku. Jeho dcéra sa rozhodne, že najlepšie bude, ak sa presťahuje do nového, menšieho bytu. Tu Fred spozná svoju novú susedu, horlivú sedemdesiatničku Elsu (Shirley MacLaine), ktorá sníva, že ešte zažije romantickú scénu ako v jej obľúbenom filme od Felliniho, a tak začne Freda aktivizovať. Postupne sa medzi nimi prebudí láska. Elsa má však zopár tajomstiev, ktoré čoskoro vyjdú na povrch... (xzajox)

(více)

Videa (4)

Trailer 1

Recenze (2)

Marqta 

všechny recenze uživatele

Nikdy není pozdě na to začít si plnit sny, nikdy není pozdě na to žít. Vždycky můžete změnit zažité stereotypy ať už jde o zvyky, nebo způsob jednání s nějakou osobou. To je to, co se snaží film říci ? Možná. První polovina mě celkem bavila, ale pak to nějak ztrácí tempo pomalu a místy asi i smysl. Co se týče hlavních postav, tak mi přišly jako naprosté protiklady a stejný byl i můj názor na ně. Zatímco postava Freda mi byla sympatická s vtipnými hláškami a reálně působící..postava Elsy mi vyloženě lezla od začátku na nervy a přišlo mi, že to tvůrci lehce přepískli a vyhnali její charakter do tak absurdních extrémů, že pak působila spíš jako karikatura, nebo prostě parodie. Celkově mě mrzí, jak se film vyvinul, protože myslím, že samotné téma je hodně zajímavé... ()

VanTom 

všechny recenze uživatele

Otřepané: Láska kvete v každém věku. Tedy i mezi 80letým tvrdohlavým bručounem a 74letou vitální optimistkou. Hezkou romantiku pro naše (pra)babičky, která temperamentní komikou nezastře své španělské kořeny, činí -přinejhorším!- snesitelnou výborné výkony Christophera Plummera a Shirley MacLaine. Na 4 hvězdičky to nejspíše uvidím, až do snímku takzvaně "dozraju". ()

Reklama

Galerie (16)

Zajímavosti (2)

  • Celosvětová premiéra proběhla 7. března 2014 na Mezinárodním filmovém festivalu v Miami. (BMW12)
  • Natáčelo se v Římě (Itálie) a New Orleans (Louisiana, USA). (BMW12)

Související novinky

Zemřel herec George Segal

Zemřel herec George Segal

24.03.2021

Ve věku 87 let zemřel v kalifornské Santa Rose americký herec George Segal. Zprávu médiím oznámila jeho manželka Sonia s informací, že příčinou úmrtí byly komplikace po operaci srdce. Držitel dvou… (více)

Reklama

Reklama