Epizody(12)

Prometheus69

Spíš jen další OVA povídky než plnohodnotné pokračování... navíc ten efekt někdy i dost přehnaného zbytečného hentai ... Ve mě zanechává jisté pochyby o soudnosti tvůrců. Která se od originu velice podstatně snižuje. Kdy se detailní dětinské odhalování snad záměrně vyhýbá... už jen Lulu. Už to přestává být jednoduše vtipné. Jako že mě hentai rozhodně nevadí, né že bych ho nevyhledával jako každý druhý. ]8) Ale nemusím ho mít vážně úplně všude... Trapných zábavných situací je opět víc než dost a nových charakterech jejich samostatných příběhových liniích nemluvě. Ale už mám trochu pocit že tahle série začíná tak trochu upadat a opakovat se... navíc se ubírat hodně špatným úchylným směrem. Jestli tam začnou ukazovat i šulíny... přijde si na své opravdu každý. Jenže to už bude jaksi úplně o ničem jiném.. zejména hodnocení! ()

DaweForeman

Jak už je tu zmíněno, taky mi to připadá jak ono prodloužené OVA, kdy se zaměřuje na to samé. Tudíž můžu napsat samý komentář jako u těch OVA. Co se týče téhle části, tak dodám akorát, že se to alespoň někam posunulo po té stránce toho milostného mnohouhelníku. Čekal jsem, že to bude omýlání pořád jednoho a toho samého pořád dokola, ale ten konec mě celkem překvapil. Tohle je celkem příjemná pohodovka, ale sledovat to v kuse může být místy nuda, protože určité opakované vtipy už vám nepřijdou tolik vtipné - spíše je to neustálé sledování ecchi věcí. Každopádně určitě se to hnulo trochu dopředu oproti OVA, jsem zvědavej na další sérii, ale stejnak bych řekl, že je jsou další anime, které se chovají dospěleji (hlavně v otázce hlavního hrdiny) a nijak to extra neprodlužujou. ()