poster

Donucen ke zločinu

 • Kanada

  The Entitled

 • Slovensko

  Výkupné

Thriller

Kanada, 2011, 91 min

Režie:

Aaron Woodley

Scénář:

William Morrissey

Kamera:

David Greene

Hudba:

Robert Duncan

Střih:

Matthew Hannam

Scénografie:

Aidan Leroux
(další profese)
 • Lachvos
  ***

  Ze začátku typický videfilm (či kanadský thriller ;), uprostřed jedna skupina diváků začíná tušit že tady jde o něco více a druhá se naopak začíná ztrácet a závěr určitě překvapující, který aspoň pro mě udělal z hlavní postavy, do té doby spíše "fešáka s patentem na rozum", chladnokrevného muže, který ví co chce a jde si za tím, a tím si film i zpětně za mě získal jistý respekt. Nápad se s originalitou potkal asi pouze v rychle se míjejících protijedoucích vlacích, ale o to tu ani nejde, co snímek ztrácí na tomto, získává na atmosféře a postupně se odkrývající rouškou všech příčin směřujích k jedinému následku...Na závěr jen řeknu, že herci a výsledku jejich snažení určitě taky nezamrzí, jak starší osazenstvo, tak jejich mladší kolegové :)(12.12.2011)

 • filipvrbik
  ***

  Není to nezajímavé, tentokrát totiž je únosce hlavním hrdinou. Pak je tu skupina unesených, které naopak neznáme, ale poznáme je až časem, protože jsou to děti bohatých rodičů, kteří tvoří třetí skupinu. Možná nesmyslně vymyšlený, nicméně poměrně kvalitně natočený trhiller, kde je vše trochu jinak, jinak by to fakt asi byla hrůza....60%(6.1.2016)

 • genetique
  ***

  Je to celé veľmi fajn, dobre to ubieha, ale ničím extra neprekvapí. Je tam síce pár veľmi dobrých nápadov, prekvapivých scén a zvratov, ktoré síce nie sú nejak zvlášť úderné, ale popravde som ich naozaj nečakal. Herci tiež hrali len to čo museli, občas nejaká vyhrotená pasáž, kde zapojili aj nejakú mimiku a gestá, pri ktorým som im ich postavy veril, ale inak je to celé po hereckej stránke v šedom priemere. Záver fajn, ale je to stále len v rovine mierneho nadpriemeru. Ale ja som spokojný. 70%.(3.11.2011)

 • kikakrystof
  ***

  Já se u toho bavil od začátku až do konce. Ano, má to svoje chyby, ale já jsem od toho filmu moc nečekal, takže mě mile překvapil. Příběh byl dobře vymyšlený, jen provedení trochu zkrácený, mohlo se z toho vyždímat více. Navíc zvraty byly dost nečekaný(sice mě nějak neranily, ale což) a konec byl perfektní. 60%(12.5.2014)

 • MartinezZ
  *

  Tři hovada unesou tři idioty a po jejich třech otcích chtějí tři miliony. To máme 3x3x3x3, což je 81. To je o 10 méně, než 91, což je délka filmu. A protože krát už jsme tu měli, a já nerad odčítám nebo dělím, zbývá součet. 1+0 je 1 a to je maximum, co za tuhle pitomost hodlám dát. ~~~ Všech devět osob se tu chová jako blbečci, zbohatlíci ze začátku, únosci furt, tatínkové od zjištění pravdy. Prostě takový teeny thriller o ničem.(5.11.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace