Reklama

Reklama

Mladý muž, zlomený a bez práce, unese tři bohaté vysokoškoláky a žádá od jejich otců výkupné, aby zachránil svou rodinu... Paul Dynan je bez práce a budoucnosti, o které snil. Jeho rodina bojuje o přežití a on naplánuje dokonalý zločin - zbohatnout z jmění těch, co ho mají. Rozhodl se unést tři děti bohatých prominentů a žádat  výkupné ve výši 3 milionů dolarů. V průběhu dlouhé noci, kdy Paul a jeho komplici drží své rukojmí, se otcové musí rozhodnout mezi životem svých dětí a penězi. Na povrch vyjdou dlouho skrývaná tajemství. Když Paulovy komplici, kteří si rádi hrají se zbraněmi, stisknou spoušť a je prolita krev, perfektní plán se začne hroutit... (TV JOJ)

(více)

Recenze (37)

verbal 

všechny recenze uživatele

Nesympatický manekýn s tak vyvinutými hereckými vlohami, že bych na něm u pokru v životě nepoznal, jestli blufuje a jehož papá tohle nudné divadlo patrně produkoval, unese dva jiné nesympatické manekýny a jednu pipinu s hereckými vlohami tak vyvinutými, že jsem chvílemi pokukoval, kde mají vodící špagáty. Z devadesáti minut timingu se dočkáme sedmdesáti příprav a násilného plácání nesmyslů, aby to mělo délku filmu, a dvaceti unášení a vydírání, u nichž by nejedna hospodyňka otráveně vyžehlila celý šatník. Avšak dvojku z nohavice vytáhnou tvůrci až na závěr! Pointa je natolik "překvapivá a šokující", že by z toho i zarytý odpůrce Šestého nesmyslu začal vídat mrtvé lidi!! ()

Kingjiri 

všechny recenze uživatele

To nám ten Ray Liotta pěkně zestárnul, že jsem ho skoro ani nepoznal. Snímek docela milý překvapení, sympatický herecký výkony a i ten příběh byl stravitelnej. Ze začátku se dějově tváří jako laciný béčko bez špetky nápadu, ale konec (byť trochu překombinovanej a vzhledem k jedný postavě spíš neuvěřitelnej) vše vrhá o level výš, do solidního průměru. Menší rozpočet se projevil na skromnější výpravě a akci. Díky střídmý stopáži nedává snímek divákovi moc prostoru k nudě, tři slabší hvězdy. ()

Reklama

MartinezZ 

všechny recenze uživatele

Tři hovada unesou tři idioty a po jejich třech otcích chtějí tři miliony. To máme 3x3x3x3, což je 81. To je o 10 méně, než 91, což je délka filmu. A protože krát už jsme tu měli, a já nerad odčítám nebo dělím, zbývá součet. 1+0 je 1 a to je maximum, co za tuhle pitomost hodlám dát. ~~~ Všech devět osob se tu chová jako blbečci, zbohatlíci ze začátku, únosci furt, tatínkové od zjištění pravdy. Prostě takový teeny thriller o ničem. ()

filipvrbik 

všechny recenze uživatele

Není to nezajímavé, tentokrát totiž je únosce hlavním hrdinou. Pak je tu skupina unesených, které naopak neznáme, ale poznáme je až časem, protože jsou to děti bohatých rodičů, kteří tvoří třetí skupinu. Možná nesmyslně vymyšlený, nicméně poměrně kvalitně natočený trhiller, kde je vše trochu jinak, jinak by to fakt asi byla hrůza....60% ()

warrenur 

všechny recenze uživatele

Film mi sadol. Atmosfera, rychly spad, skratove konanie, i rozpolozenie hlavnych hrdinov . Zanrovo, ci dejovo podobne kusky sice sfilmovane boli, tento vsak predsa len vybocuje z priemeru. Nie o vela, ale to, ze som bavil, bol chvilami napaty a nekrutil som hlavou nad tupymi hlaskami, ci trapnym 'herectvom' viem ocenit. Silnejsie tri alebo slabsie styri. :) ()

Galerie (21)

Reklama

Reklama