Reklama

Reklama

Mladý muž, zlomený a bez práce, unese tři bohaté vysokoškoláky a žádá od jejich otců výkupné, aby zachránil svou rodinu... Paul Dynan je bez práce a budoucnosti, o které snil. Jeho rodina bojuje o přežití a on naplánuje dokonalý zločin - zbohatnout z jmění těch, co ho mají. Rozhodl se unést tři děti bohatých prominentů a žádat  výkupné ve výši 3 milionů dolarů. V průběhu dlouhé noci, kdy Paul a jeho komplici drží své rukojmí, se otcové musí rozhodnout mezi životem svých dětí a penězi. Na povrch vyjdou dlouho skrývaná tajemství. Když Paulovy komplici, kteří si rádi hrají se zbraněmi, stisknou spoušť a je prolita krev, perfektní plán se začne hroutit... (TV JOJ)

(více)

Recenze (35)

MartinezZ 

všechny recenze uživatele

Tři hovada unesou tři idioty a po jejich třech otcích chtějí tři miliony. To máme 3x3x3x3, což je 81. To je o 10 méně, než 91, což je délka filmu. A protože krát už jsme tu měli, a já nerad odčítám nebo dělím, zbývá součet. 1+0 je 1 a to je maximum, co za tuhle pitomost hodlám dát. ~~~ Všech devět osob se tu chová jako blbečci, zbohatlíci ze začátku, únosci furt, tatínkové od zjištění pravdy. Prostě takový teeny thriller o ničem. ()

IQ Tiqe 

všechny recenze uživatele

Pěkný začátek a konec. Film s plánem. A plány já mám rád. Kluk má nemocnou mámu, nemají na léky, tak naplánuje únos. Jenomže jeho přítelkyně je ujetá a druhý komplic je magor, takže mě to celkem brzo přestalo bavit a nadával jsem, jak scénárista, co si vymyslí neschopné idioty, mrví film. Pak přišel závěr a bylo vymalováno. # Victor Garber má u mě malé plus. Problounil jsem si averzi vůči Devonu Bostickovi. # příběh 6 | hudba 7 | humor 0 | akce 3 | napětí 5 | pustil bych si znovu 4 ()

Reklama

verbal 

všechny recenze uživatele

Nesympatický manekýn s tak vyvinutými hereckými vlohami, že bych na něm u pokru v životě nepoznal, jestli blufuje a jehož papá tohle nudné divadlo patrně produkoval, unese dva jiné nesympatické manekýny a jednu pipinu s hereckými vlohami tak vyvinutými, že jsem chvílemi pokukoval, kde mají vodící špagáty. Z devadesáti minut timingu se dočkáme sedmdesáti příprav a násilného plácání nesmyslů, aby to mělo délku filmu, a dvaceti unášení a vydírání, u nichž by nejedna hospodyňka otráveně vyžehlila celý šatník. Avšak dvojku z nohavice vytáhnou tvůrci až na závěr! Pointa je natolik "překvapivá a šokující", že by z toho i zarytý odpůrce Šestého nesmyslu začal vídat mrtvé lidi!! ()

genetique 

všechny recenze uživatele

Je to celé veľmi fajn, dobre to ubieha, ale ničím extra neprekvapí. Je tam síce pár veľmi dobrých nápadov, prekvapivých scén a zvratov, ktoré síce nie sú nejak zvlášť úderné, ale popravde som ich naozaj nečakal. Herci tiež hrali len to čo museli, občas nejaká vyhrotená pasáž, kde zapojili aj nejakú mimiku a gestá, pri ktorým som im ich postavy veril, ale inak je to celé po hereckej stránke v šedom priemere. Záver fajn, ale je to stále len v rovine mierneho nadpriemeru. Ale ja som spokojný. 70%. ()

castor 

všechny recenze uživatele

Námět určitě není špatný. Průběhem děje se ale ty scénáristické kličky a další nápady (které zřejmě vznikaly až během samotného natáčení) začínají nepříjemně zadrhávat. Jde o takové to trochu umění v prášku, bez pevných základů, které velmi brzy zhořkne. A pak přijde konec, díky kterému se divákovi vlastně uleví. Možná je překvapivý, možná ani ti herci nebyli až tak špatní a ty kličky scénáristy ne tak úplně pitomé, ale ukažte mi na někoho, kdo si na to druhý den vzpomene?!? Já díky chování většiny postav zapomněl už zhruba po hodině.. ()

Galerie (21)

Reklama

Reklama