Home Sweet Home

Mladý manželský pár prichádza do svojho príbytku, netušiac, že prvým krokom dnu vstupuje do teritória sériového mäsového vraha, ktorý nepozná zľutovanie. Očakávaný romantický večer sa tak mení na boj o život. (*CARNIFEX*)

Vendee

Taková průměrná řezničina s třemi lidmi v jednom domě. Prvních 20 minut celkem zajímavě z pohledu psychopata připravujícího se na domácí jatka. Škoda jen, že se film nevyhnul klasickým žánrovým chybám, jako například hlouposti hlavních postav, které by s trochou selského rozumu určitě uchylovo řádění přežily. ()

wick

Nadprůměrný...thriller, téměř beze slov, originální úvod, celkem i závěr ( pokud se nebude rýpat v anatomii a krvácení z tepen) po delší době jeden z lepších kousků, co jsme viděl, proto možná i hodnocení je trochu nadsazené. ()

Rust_Francis

Tak tohle si zaslouží pozornost dámy a pánové. Tenhle filmek mně neskutečně sedl a docela se divím tomu nízkému hodnocení, které tady na csfd má. Perfektní kamera. Výborné záběry. Surovost. Až jsem si v některých případech vzpomněl na famózní Funny Games. Bez chybičky tento film ale určitě není, ke konci se najde slabší místečko, ale já mu to milerád odpustím a těch pět mu dám. Už jen kvůli tomu, jak je tu podhodnocený. Snad jeden z mála filmů (teď si jich opravdu moc nevybavím), který začíná "přípravou" psychouše a s jeho obětmi se seznámíme až o 20 minut později. Tenhle snímek si jednoznačně zaslouží víc. Pokud máte rádi psychopaty, táhlé napětí, surovost, trochu od hororu a trochu od thrilleru - dejte mu šanci. ()

exe.

Strašne zdĺhavý film, ktorý sa vlečie ako lyže na asfalte. Na home invasion strašne nudné a bez akejkoľvek atmosféry, tá tam chýba najviac, keby sa tvorcovia aspoň pokúsili o nejaký zaujímavý motív alebo motiváciu páchateľa, ale ani to tam nie je. Nie je tam dohromady nič, čo by som ako fanúšik dokázal nájsť, postráda to akúkoľvek atmosféru, napätie nulové, a ten koniec, to čo malo byť? Je to odfláknuté, scenár napísaný za hodinu, ani to nie, už iba nájsť troch hercov a na deň prenajať dom. Home Sweet Home sa trochu podobá filmu The Strangers, ale tam to aspoň malo nejaké napätie a bolo ich viac (myslím záporákov), tu napätie nie je a ani tu žiadnu snahu o budovanie atmosféry nevidím. Tomuto filmu odporúčam vyhnúť sa veľkým oblúkom, je oveľa viac lepších filmov s home invasion tematikou, milovníci hororovej komédie ocenia Better Watch Out, milovníci torture zas Mother's Day, a pre tých, ktorý milujú zvieratá - Animales Humanos. Keď hľadáte nejaký film s napätím, filmu Home Sweet Home sa radšej vyhnite. Stačí, že si ho pozriete raz a do pár hodín zabudnete, že ste ho vôbec videli. ()

ivanlaris odpad!

Carnifex si nám v popise filmu pletie mäso a masy :-). Inak tento film stál za totálne veľké H. Nechápem, že som to vôbec dopozeral... 1:20 hod strata času... Neviem, či som ešte videl väčší odpad ako toto. Snáď ešte slovenský film Zlo :-D ()

Snakefinger

SLOW BURN DOWN - opravdu velmi pomalý home invasion flák, kterých jsou snad desítky, ale tento je vyjímečný v tom, že se skoro nemluví, nikdo neví proč ten borec řádil, dvacet minut perfektní přípravy, vše jde pomalu jako by to mělo předem přichystaný řád a malé překvapení na závěr, které nechá tradiční otevřenou otázku ..... bod navíc za detailní scény obětí. Slušné dílo. ()

Richie4422

Obyčajný a ničím nezaujímavý home invasion flick okorenený prípravou miesta činu samotným maskovaným mužom. Veľmi mi chýbal charakter maniaka. Nemal som žiadne pocity. ()

Miroslav.Zac

Jeden z těch lepších home invasion filmů. Výhodou je, že nemusíte ani moc ovládat angličtinu. Kromě pár vět slyšíte jen křik. ()

klobasa

Poměrně koukatelný thriller s třemi, jo vlastně čtyřmi lidmi a jedním domem.Vcelu napínavé, jen mě ten psychouš přišel ve všem tak šíleně pomalej.no celkově ten film nikam nepospíchá.Fajn závěr s překvapením.Až mě napadá,proč ti naši nadšenci místo sraček jako Poslední výkřiky a nějaký čepele nenatočí něco takovýho.... ()

ProchySBK

:) slušnej magor ten polda. Po půl hodině jsem to chtěl vypnout, že to už fakt s tim protahovánim přehnali ale ještě než jsem sahnul po ovladači, manželé přišli domu. No a pak docela blázinec. Mě ten film sednul, protože kvalitních hororů je zkrátka málo a proto si cenim každýho magora na plátně. Chci zpátky Michael Myerse a podobný janky s maskama. Díky! ()

Stephora

Zbytečné, žádné překvapení, nuda...pořád jsem čekala, co zajímavého se stane, ale nestane se vůbec nic. Celý film je plný klišé a nesmyslů - proč bych měla běhat po domě, když vím, že tam na mě číhá vrah?Každý normální člověk se se strachy sevřenou zadnicí zabarikáduje v pokoji a pokusí se utéct. Hlavní hrdinka však podnikne exkurzi dokonce až do prádelny - ono totiž není o čem točit, a tak se hlavní postavy chovají nelogicky (všemi "oblíbená" scéna s bouchačkou a jejím bezpečnostním zámkem), aby se film natáhl aspoň na průměrnou stopáž. 1* dávám za snahu, jinak to byl ztracený čas. ()

Googooplexer

Moc mäsa nejem, ale toto sa mi páčilo. Doporučujem všetkým survivalistom. Pôvodne som myslel, že to len horkoťažko dopozerám, ale už prvé zábery dávajú niečo tušiť. Ešte tak mínus 5 minút zo stopáže a dal by som aj 5 hviezd. ()

Montmorency

Znovu nastala chvíle, kdy bych uvítala podrobnější stupnici hodnocení - 2* jsou málo a 3 moc, je tak 50%......Ale tak za hezký finále budu velkorysá:-) ()

dopestMF

Podhodnotený film ! Od žabožrútov by som toto určite nečakal, tá kamera a strih majú fakt veľmi vysokú úroveň, filmu podla mňa nechýba ani to, čo mu tu niekto vyčíta - teda zbytočné dialógy, resp. viac hudby - celok pôsobí krásne komorne, film sa na nič nehrá a je krásnou nízkorozpočtovkou na jedno zhliadnutie, v tom neprebernom množstve hororov čo sa točí v dnešnej dobre, určite ten silnejší kúsok. Ja určite odporúčam 70 až 75 %. ()

baronGrga

Home Sweet Home se zprvu tváří jako minimalistická epopej o neutažených vodovodních kohoutcích. Poté plynule přechází k vizuálnímu ztvárnění dvacetiminutové balady o tvrdém chlebu psychopatů, kteří musí znát vruty, vrtačku, štípačky, igelit, (...). A dál to není o mnoho lepší. Film se táhne jak vazelína po psychopatově kštici, originalita žádná (toho postoje à la Michael si snad nemohl nikdo nevšimnout), duchaplnost dialogů (když už tam nějaký je) dosahuje svého maxima otázkou"Proč to děláš". Tohle mi prostě nesedlo. 40% ()

martasdas

Home invasion v jiném kabátě. Za mě oceňuji především úvodní část filmu, která možná působí celkem zpomaleně, nezajímavě, ale rozhodně přidala na atmosféře a ukázala něco aspoň trochu nového. Až na pár chvil, kdy se objevuje pro mě až moc nelogické chování hlavní hrdinky, celkem slušně zvládnutá atmosférická žánrovka. ()

pyzma84

Podľa mňa trapná akože úchylarčina, milý vrahounek sa rád pozerá, ako niekto trpí. V podstate v polovici prehliadnuteľné, dejovo ničím zaujímavé domáce drama. Na toto téma tu boli lepšie spracovania, jediný svetlý bod je začiatok, neskoršie zmŕtvych vstanie je trapné, stredové pásmo deja úplne mimo chápania a koniec? Koniec je pripravený na dvojku... Proste zbytočne natočený film. ()

Lency

Dum,uchyl,manzele....takovejch filmu uz jsem videla milion. Nic novyho. A hlavne tupy chovani zensky,ktera se radsi necha zabit,nez aby toho magora jeste jednou strelila pro jistotu do hlavy. Za co jsem vlastne dala ty dve hvezdicky?? ()