Dcera nevěsty (TV film)

Leslie Hope

Adam Kane

Zack Ryan
  • Anniysha

Emoce: 0 Herecké výkony: 0 Vtip:0 Věrohodnost reakcí na situace, které se v normálním životě nikdy nestanou:.....0 Herci:0 Scénář:0 'Nečekaný' konec : 0 PRŮMĚR CELÉHO FILMU: JEDNA OBROVSKÁ :0 Bože můj, tenhle film se nedá strávit ani jako kulisa k žehlení.(18.12.2010)

Nepříliš emocionální, nepříliš vtipné. Třetí hvězdička patří pouze charismatickému Lucasu Bryantovi za roli Dylana.(26.12.2010)

• Ellise

Bohužel to nebylo nijakým způsobem milé, nebo originální. Na hercích bylo vidět, že se snažili, ale ten děj nějak pokulhával a to možná i kvůli střihu. Něco se sem tam useklo a začala nová scéna, s doprovodem nějaké třpytivé animace. Rozhodně to nebylo hrozné, ale mě tam chyběla nějaká akce, možná když se to vydává za drama, více emocí...prostě neurazí a mě ani nijak zvlášť nepotěšilo.(18.12.2010)

• Olík

"O Canada! Our home and native land! True patriot love in all thy sons command" Kluci kanadský by se mněli držet hokejek a netočit televizní o ničem filmy pro americké odpadlíky jakými jsou Luke Perry nebo Joanna Garcia.(21.12.2010)

• NinadeL

Jeden z mnoha vatových filmů vánočního televizního programu. Vhodné tak maximálně z recese pro fandy Perryho a Priestleye.(27.12.2011)