Top Gear USA

(pořad)
TV spot

Americká kopie slavného britského motoristického pořadu, kterým provází Tanner Foust, Rutledge Wood a Adam Ferrara. (Warle)

YoZo8

Nebyť pekných aut, tak dám určite odpad. Moderatorská trojica je slabá ako 100 krát vylúhovaný čaj. ()

Pelargius odpad!

Ach bože ! Já vůl se na to podíval a tak strašně jsem si zkazil náladu... Proč Ameriko ? Proč ?! Vždyť je to úplně o ničem ! ()

Paity

Odporná americká odobenina úžasného pořadu plného ostrovního humoru a skvělých moderátorů, kteří si především dělají legrace ze sebe navzájem. ()

Milan25

Velice bídná napodobenina kultovního pořadu. Absolutně nezajímaví moderátoři, nenápadité testy, žádný humor. Ani to nemá tak dobrou kameru. ()

Neshika

Jediný plus tohoto pořadu je jeho mírná podobnost s jeho obdobou z Britských ostrovů. Na kopii je to dost špatný. ()

Blazin

Velice ubohá napodobenina originálu. Američani kopírujou úplně všechno, trapáci. Nejhorší na tom jsou ti 3 lidi co to uvádějí a jejich trapný kecy. ()

AIMÉE odpad!

Když druhý dělá totéž, není to totéž aneb jak si američani vylámali zuby, když chtěli stvořit obdobnou ne-li duplicitní show na bázi té anglické. ()

Wenca888

Kdyby se pořad jmenoval úplně jinak, nesnažil se tragicky ve všech ohledech napodobit britský originál, tak by nebyl špatný. Ale jelikož se tvůrci snaží zkopírovat nezkopírovatelné, tak nemůžou mít úspěch. Mně jde ale především o auta a ty tahle napodobenina zatím nabízí slušné, proto dávám 3... ()

kikka20 odpad!

Odporné napodobování angličanů, to umí jen američani. Vtip? Žádný, kouzlo? žádné, skvělé napodobení? vůbec! Američani si asi právě teď trhají vlasy, jelikož tak výbornou show jako Richard, James a Jeremy NIKDO neumí! ()

chessbeer odpad!

Včera v noci když jsem onanoval u pokeru, tak náhodou běžel jeden díl v televizi. Zapnul jsem to a nestačil jsem se divit. Američtí kokotci se marně snaží napodobit humor klasiků z UK (jediné dobré) verze Top Gearu. No a moc se jim to nedaří. Pokud by Top Gear neexistoval jsem ochoten dát 3*, ale Top Gear existuje, tudíž tohle je jen odpad, který trapně kopíruje skvělý originál. ()

Strike

Suchá, ale koukatelná, kopie famozního britského originálu. Jde hlavně o to, že moderátoři jsou dost strašní (hlavně Wood). Jediný, kdo je fajn je Tanner. Na tři hvězdy to zvedá podařený speciál z Aljašky... ()

Novom

Dejme tomu, že se domluvili s Brity o používání stejného názvu, už takhle se dost plete s Fifth gearem, ale to, že vlastně převzali úplně všechno, od znělky, přes logo až po Stiga, to dle mého názoru přehnali. Nejedná se o nic jiného, než o trapnou parodii na Top Gear z Británie. Chvíli jsem čekal, kdy někde zpoza kulis vylezou původní moderátoři a vyhodí konečně ty tři americký tlachaly, kteří se tváří, jako že jsou to všechno jejich nápady. Humor je neuvěřitelně kýčovitý, pokud to tedy měl humor být. Viděl jsem jsem sice jen pár dílů první série, abych si udělal obrázek. Jedna hvězdička snad jen za pěkná auta, člověka docela mrzí, že američani všechno dokážou takhle zkazit. ()