Top Gear USA

(pořad)
TV spot

Americká kopie slavného britského motoristického pořadu, kterým provází Tanner Foust, Rutledge Wood a Adam Ferrara. (Warle)

TMNT odpad!

odpad udeľujem za tú otrasnú kópiu. Ani by som necekol keby je to proste americká verzia, lenže oni sa ešte snažia mať rovnaké scény, vravia rovnaké vtipy a majú podobné hlášky ako originál. A tiež, snažiť sa správať a mať podobné vlastnosti ako J.M. , J.C. a R.H.??..... ()

Judy24

Tohle není Top Gear. Tohle prostě není verze, která by si zasloužila název skvělého, původního seriálu ze Spojeného království. Top Gear ze Spojených států, je totiž prostě obyčejný seriál o autech. Nic zvláštního, nic jedinečného. A myslím, že kdyby to nemělo prvky, koupené z Anglie (testování aut za 1000 dolarů, jízda celebrity v cenově dostupném autě, The Stig - jaktože se dá Stig koupit?) byla by to ještě navíc extrémně obyčejná show o autech. Ale díky věcem, které koupili v licenci, to na dvě hvězdičky dá. Ale ne na víc. Za jeden díl jsem se zasmála asi dvakrát a to ještě málo. U originálu, umírám smíchy tak čtyřikrát za díl a pořádně se zasměju tak dvacetkrát. Takže pro mě James, Richard, Jeremy a originální The Stig jednoznačně vedou. P.S. Jména moderátorů z Ameriky, jsem si nezapamatovala ani po třech dílech. ()

SuicideKing odpad!

licencovaný pořad,to by bylo v pořádku.. že ten pořad nema žádný vlastní napad.. budiž. ale aby se ti tři dementi snažili napodobovat jeremiho a spol.. tak to už je moc. a ještě u toho vypadaj jak nejací chudáci.. strašný! horší jak odpad ()

aa12

Kopírování se nesluší a tenhle Top Gear je vůbec o ničem, jednu hvězdu dávám protože Tanner Foust je excelentní řidič a aspoň když on řídí je se na co dívat, jinak ty dvě druhý jelita ani nekomentuju. ()

Milda003 odpad!

Rutledge Wood, Tanner Foust, Adam Ferrara jsou tři kokoti ... Nechápu, že se vůbec o něco jako kopii původního Top Gearu vůbec pokoušejí.. ()

dwyane

To, co někde funguje neznamená, že to musí fungovat i někde jinde. UK Top Gear= Originál...a ten je jen jeden. Možná by bylo lepší změnit název a trochu to hodit víc svým směrem, Americkým...Anglie není Amerika a naopak. Plus ještě jedna důležitá věc a tou jsou osobnosti-moderátoři. Kam se hrabou na UK. ()

angel.CZ

Napodobit něco nenapodobitelného ?? USA no problé, ale opravdu tohle nešlape jak by mělo, pokus o vtip je spíše trapný než směšný. Tohle poprvé a snad naposled... ()

yaqwsx

Tohle nefunguje. A ani nemůže. Top Gear je Top Gearem od té doby, co do něj nastoupil Clarkson. A Clarkson je na světe jenom jeden. To je ten jediný a největší důvod, proč tato kopie je neskutečně nudná, suchá, možná i trapná a plná polovičatých deja-vu. Aneb "Tento záběr jsem už někde viděl..." ()

hiding

Naprosto nezáživné nevtipné a americké takže asi tak nanejvýš ta jedna hvězda Trošku bych to přirovnal k Červenému Trpaslíku USA = anglický(originál) = výtečný Americké napodobení = odpad ()

mchlumak odpad!

Kopie originálního TG včetně hlášek (What could possibly go wrong?). Moderátoři jsou vyloženě otravní bez kapky charismatu. ()

matab odpad!

Ach bože za co mně trestáš. Američani se opět pokoušejí něco okopírovat od Britů a je to naprostá katastrofa. Kromě názvu to nemá s moc povedeným Anglickým Top Gear nic společného. Opět důkaz, že když chtějí Američané udělat dobrý seriál umí to. Ale nesmí jít touhle cestou. ()

subic odpad!

Myslel jsem si, že Tanner Foust jako profesionální závodník, vítěz X Games, WRC Rally, Formule drift, to nějak narovná, ale víte, jak je to s tím myslet... ve finále vskutku tristní zážitek. Nemělo by se to vůbec jmenovat TOP GEAR, ale spíš něco jako hamburger moto s*ačka. ()

Davanity odpad!

Možná mi nepřísluší hodnotit, když jsem nevydržela nikdy celou epizodu, ale později už jsem se jim začala vyhýbat kdykoliv jsem je zahlédla v televizi. Prostě nuda, nezáživná nuda, která pro mě nemá nějak čím zaujmout. ()

riza-do

Hodnotit Top Gear USA (Austrálie, Rusko, Korea atd atd) špatně jen proto, že v nich není britské trio je hodnocení dost zavádějící. Ani americký Top Gear totiž není tak špatný, ač se od prvopočátku snažil zastínit ve "velikosti" svůj britský originál. Jakmile tahle snaha po první sérii utichla a začali se více věnovat tzv. topgearování, stal se z americké verze celkem koukatelný pořad s auty. Bez britského vtipu, samozřejmě. ()

Nathaniell odpad!

Největší sranda na tom je, že to někdo udělal a myslel to vážně... Ne, nemám v plánu srovnávat s trojicí May, Clarkson, Hammond. A ani to dělat nebudu a nikdo mě z toho nemůže osočit, jelikož Matt LeBlanc je od 23. série TG SUPER... Ale o to tady nejde. Problém je v tom, že nějakej americkej vejškrabek vzal anglickej pořad, sebral mu koule a humor a nazval to - Top gear USA... Viděl jsem jen dva díly a nemám žaludek už vidět další. Původní britská série mě kdysi upoutala úplně prvním dílem (ještě tam ani nebyl James May ale nějakej silnější týpek) a já si říkal, že je to líbivý. Ale tenhle (ošklivé slovo) se nemá kam vyvíjet. A vůbec, ať si to narvou do řiti. Nemusí se snad u nás vysílat každej hnus, kterej kde vznikne, ne? Ačkoliv na druhou stranu: Když můžou dávat televize filmy od Asylum... ... ODPAAAD (Ošklivé slovo, ošklivé slovo, ošklivé slovo, ošklivé slovo, ošklivé slovo, ošklivé slovo, ošklivé slovo..) ()