Nová pouliční droga dokáže svého uživatele vyslat skrze čas a dimenze, ale má jednu nevýhodu: někteří konzumenti přestávají být lidskými bytostmi. Mohou dva kolegové - zkrachovalci zachránit lidstvo před plíživou invazí z jiných světů? Hlavní roli v tomto příběhu hraje droga Soy Sauce, která slibuje zážitek totálního odpoutání mysli od těla. Její uživatelé se pohybují mimo čas a dimenze. Ale někteří se již nevrátí v lidské podobě. Vypuká tichá ivaze z jiných světů a lidstvo potřebuje zachránce. Ale co když místo hrdiny mají lidské pokolení spasit dva zoufalci, kteří si sotva dokáží udržet zaměstnání? Může tato dvojice zastavit děsivou situaci a přinést záchranu? Ne, to opravdu nemůže. (oficiální text distributora)

Trailer 2

roorybacky

Jeden z nejzábavnějších a nejoriginálnějších béčkových WTF filmů překypující geniálně absurdními nápady a hláškami. Pokud přistoupíte na jeho do-nebe-volající-píčovina styl, budete se bavit jako nikde jinde. Zcela unikátní snímek - nic ve srovnatelné míře jetého a zároveň dokonale stylového jsem ještě neviděl. ()

Ice123

No, řekněme, že už kniha byla dost ujetá a naprosto mimo. Ale ve finále z naprosté ujetosti dokázala vytáhnout tak přemrštěnou změť kravin, že jste častokrát umírali smíchy, nebo naopak hnusem. Film se sice snaží o přehnanost, ale ve finále mu to moc nejde a spousta vtipných scén chybí a jsou nahrazeny nemastnými, neslanými nic moc scénami. Jedna hvězda snad spíše ze soucitu 20% ()

PauloZ

Maximální scénaristický výhul, úlet, fraška, či hardcore, který začíná velmi slibně a z poloviny je výborný. Jenže s postupným prokousáváním se dějem a s nárůstem keců, se z toho vyklubal opravdu spíš bordel, který se tvůrcům možná až moc vymkl kontrole. Nicméně já mám tyhle "s ničím se nesrající" nezávislé počiny rád a baví mě, jak tvůrci laškují s příběhem. Když už si myslíte, že víc crazy to být nemůže, tak na Vás Don pošle holky nahoře bez a hnijící bestii v trezoru. Místama jsem byl opravdu vyplašený :-)) Nicméně, až na mimodimenzionální závěr, jsem spokojen a pobaven. 3,5*. ()

verbal

Jasný důkaz toho, že by smažky neměly psát scénáře. A když už je napíšou, měly by tyto zůstat ležet na pochcané podlaze zaplivaného squatu. Přitom to při autorově nájezdu začínalo tak svižně a vtipně a prvních dvacet minut dávalo docela naději na originální kousek. Pak ale sníh zabral naplno a následovalo dalších osmdesát blábolivé pičózy Coscarelliho, patrně vydařeného, privátního výletu. Ale já to chápu a nedivím se, že se toužil podělit. Například takový já jsem jednou kdysi zkombinoval Kedlubnový Bolls s pikem, když zrovna probíhalo mistrovství světa v klasickém lyžování. Někdy uprostřed noci mě pak navštívil Ole Einar Bjørndalen! Nejdříve jen tak chvíli stál ve svých přiléhavých, rudých pitkáčích a s divným výrazem ve svém jinovatkou pokrytém, neholeném obličeji na mě s despektem zíral, jak schouleně ležím na podlaze. To bylo ještě v pohodě. Pak mě ale z ničeho nic začal píchat ostrým koncem hůlky do břicha a strašlivě na mě ječel, ať se, kurva, neválím jako pytel sraček, mažu se okamžitě vyblít a ihned táhnu do stopy. Norsky!!! Myslím, že se mě tenkrát dokonce snažil kopnout do hlavy, ale naštěstí si nesundal běžky, ty se mu šprajcly o noční stolek a svalil se vedle mě. Pak už nevím, probral jsem se s hlavou v míse, a když jsem konečně vytáhl z huby ten tenisák, oholil jazyk a dopotácel jsem se zpět do pokoje, Ole už tam nebyl. Asi vyběhl beze mě, protože chtěl být zase první, hajzl soutěživý. No řekněte sami, nestojí zato, sdílet takové esoterické zážitky s ostatními narkáči? ()

honajz2

Tak tohle šlo hodně mimo mě. Neskutečně překombinovaná smršť nápadů bez jakékoli koncepce a pravidel, ze které má člověk jedině tak pocit, že se režisér a asi i celý štáb zdrogovali a tohle při tom tripu natočili. No jo, jenže já drogy neberu, zfetovaný jsem u toho taky nebyl, vtipné mi to nepřišlo, zajímavé to bylo jedině tak prvních 10 minut a jinak jsem se celý zbytek filmu příšerně nudil. Je to sice jeden z těch hodně divných filmů, ale co s tím, když mě ničím nezaujal, neměl mi co nabídnout a celkově mi přišel ještě otravnější, než Strach a hnus v Las Vegas. Ale tak aspoň že tu hrál Paul Giamatti... 1* ()

• Snímek byl natočen na motivy stejnojmenné novely od Davida Wonga. (Corpsegrinder)
  • Podľa balíka, ktorý si John (Rob Mayes) poslal, je jeho celé meno John Cheese. (beso74)
  • Režisér Don Coscarelli sa dostal k románu Davida Wonga náhodou, upozornil ho na neho email z Amazon.com, ktorý mu ju odporučil. Hneď ako si prečítal, o čom to je, nadchlo ho to tak, že sa rozhodol natočiť film. (beso74)