poster

John na konci zemře

 • USA

  John Dies at the End

Komedie / Fantasy / Horor / Thriller / Sci-Fi

USA, 2012, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • lennyd
  **

  Každý kdo užije novou drogu zvaná "Sojová omáčka" zemře. A nebo získá parapsychické schopnosti. Případně oboje dohromady. John se rozhodne svůj příběh a zkušenosti odvyprávět investigativnímu novinářovi (Paul Gaimatti)... Velmi neobyčejný film, při kterém jsem měl bohužel tu smůlu, že jsem jej sledoval zcela střízliv a ani žádné drogy mi v těle neputovaly. Jinak bych byl pravděpodobně nadšen, a to že scénář je slátanina několika mnoha více či méně povedených příběhů, které navzájem drží jen sojová omáčka, by mi asi nevadilo. Takhle mohu snad jen říct, že herecký potenciál Paula Giamattiho byl krutě nevyužit a těch pár světlých momentů, kvůli kterým bych byl ochoten tento film někomu doporučit, nestálo ani za řeč...(17.2.2013)

 • milka
  *

  Fakt přemýšlím, jestli jsem za poslední několik let viděl horší scénáristickou břečku, ale asi fakt ne. To i tornádo, co vcucne všechny žraloky dává větší smysl. Tenhle "děj" totiž nedává smysl v žádné dimenzi, scény na sebe ani logiky nenavazují, postavy jsou nesympatičtí idioti a celé je to natočené naprosto amatérským a odpudivým stylem. Chápu, že si parta kámošů chtěla asi složit poctu žánru a zároveň si z něj udělat srandu, v tomhle provedení to ale vůbec nefunguje. Nechápu, jak se na tom mohl podílet Paul Giamatti.(22.11.2013)

 • bestlama
  ***

  Teď přemýšlím, kdo má větší koule. Jestli já, že jsem se díval nebo režisér, který si troufl narvat svoje LSD choutky do filmu. Pokud očekáváte něco naprosto normálního nebo trošku ujetého, tak to budete čekat asi jako bílej občan na zrovnoprávnění s cigány. Tohle byl tak divně neuvěřitelný kus flákoty, že jsem opravdu občas čuměl, co ještě opravdu lze natočit. Nejvíc mě dostal ten obrovský penis místo kliky. Režisér asi bude HOMOsexuál. V polovině film poleví a nesmyslně se žvatlá. Já bych tak strašně chtěl napsat nějaký vtipně trapný komentář, ale tohle je opravdu film, ke kterému se píše strašně těžce. Tady se opravdu nedá mluvit o ničem, aniž bych nevykecal nic. Možná bych se měl na chvíli terminovat, pak do sebe hodit nějaké LSD a komentář přepsat. Ale rozhodně tenhle film nedoporučím nikomu.(6.1.2013)

 • petero
  **

  Angus Scrimm ešte žije, čo je fajn. Takže nádej na piatu Phantasm stále je. To by sa ale Coscarelli musel prestať zahadzovať takýmito blbinkami. Režisér je to fajn a nápaditosť mu rozhodne nechýba. Škoda že to je len taký nekonzistentný funny zlepenec postupne čím viac nezáživnejší k blížiacemu sa koncu. Podobný úlet ako DETENTION (2011).(13.1.2013)

 • korbitch22
  ****

  A co přesně tohle znamená v tvém malém vesmíru Done? :D Typická Coscarelliho halucinogení pecka, která má o proti jeho jiným filmům značnou výhodu, je perfektně herecky obsazená a je kurefsky vtipná.Začátek mě ohromně překvapil a je velká škoda, že Don nepokračoval v nasazené laťce příběhu dvou lovců, je to sice klišé, ale v jeho podaní by to bylo zatraceně legendární.I přesto, že potom se šetří akcí a stopáž tvoří z 85% dialogy, je to slet naprosto dokonalých, naprosto šílených, ale neskutečně zábavných scén.Je úžasný, jak Coscarelli natočí v roce 2012 film a divák má pocit, že sleduje béčko z roku 1980 :) Kdyby svým talentem neplýtval na té pitomé sérii Phantasm a točil tyhle pecky častěji, mohlo by se o něm trochu víc mluvit.Po Bubba Ho-tep jeho nejlepší film, který můžu jedině doporučit.Na nějaký párty s troškou sojový omáčky to bude asi ještě větší zážitek, v každym případě pes řídící auto je tou nejmenší šílenou věcí v tomhle dokonale ujetém filmu.Ohromné překvapení.75%.(4.3.2013)

 • - Snímek byl natočen na motivy stejnojmenné novely od Davida Wonga. (Corpsegrinder)

 • - Podľa balíka, ktorý si John (Rob Mayes) poslal, je jeho celé meno John Cheese. (beso74)

 • - V knihe nie je upresnené, kde sa dej odohráva, vo filme je ale situovaný do fiktívneho mesta Sherwood, Illinois. (beso74)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace