poster

Zamilovaní

 • USA

  Like Crazy

 • Slovensko

  Šialene zamilovaní

 • Velká Británie

  Like Crazy

Drama / Romantický

USA, 2011, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • studo
  ****

  slabé 4... asi boli moje očakávania príliš vysoké. hlavne ten koniec mohol byť o čosi viac premyslenejší a s lepším ťahom na bránu, bol taký akýsi nemastný, neslaný... príbeh bol super, sem-tam niečo zaškrípalo ale herci to všetko pozachraňovali... Felicity Jones bola neupraveno-upravená krajšia ako 2/3 hollywoodskych namachlených rádoby celebrít, na Antona Yelchina som sa v tomto filme tešil, odkedy som videl New York, I love you a na Jennifer Lawrence sa v Hunger Games teším čím dalej tým viac.(27.11.2011)

 • Destinytte
  ***

  Slabší romantické drama o tom, že vztahy na dálku nejsou zrovna jednoduché. Nakonec měním hodnocení že čtyř na tři hvězdičky. Ze začátku se mi film fakt moc líbil, něco ve mně vzbuzoval a chytala jsem naději, že jsem objevila něco úžasnýho, ale posledních 30 minut jsem byla trochu zmatená a moc mi to nedávalo smysl, bylo to takové hop sem - hop tam, trhaný děj. Určitě je tu jedno velké plus - herci. Anton Yelchin mi byl doteď známý pouze jako Charlie Bartlett a Felicity Jones je vážně příjemná a okouzlující, tak si s radostí počkám na její další film. A uvidíme..(2.11.2012)

 • KlárkaS
  *****

  Aaaaw. Každej má svůj oblíbenej romantickej film, ne? Tak tohle je můj vítěz. A můžu se na to dívat a dojímat pořád dokola, a nejvíc je ten závěr, protože není úplně jasnej, ale já jsem v tomhle pesimista a rohodně se mi líbí víc, že to jakože skončí špatně, protože to je o to větší drama, všechno jednou skončí, i ta největší láska! Ha!(31.8.2012)

 • adam9
  ***

  Jennifer Lawrence se srdce neláme! Natožpak hned dvakrát! Hlavní sila filmu tkví v pocitech a obličejových grimasách postav. Jakmile však dojde na mluvení, tak se to kouzlo během celého onoho romanticko-smutného příběhu poněkud ztrácí a obzvlášť Jacob mi leze na nervy. Chválím konec, ale jelikož nejsem moc fanda otevřených závěrů, mohlo to být ještě trošku více dotaženější.(30.1.2014)

 • Sufferer
  ***

  Od samého začiatku sa Drake Doremus náhlivo, ale sledom hodnoverných ľudských okamihov a vedenia mladých protagonistov k civilnému prejavu púšťa do stavby krásneho romantického hradu z piesku. Jeho krehkosť ako prílivová vlna oceánu preveruje Jennifer Lawrence, ktorá osudový vzťah rozdeľuje a moju filmovú idylku rúca. Viac než scenáristickým prechmatom alebo stratou režisérskej koncentrácie, vedľajšou vzťahovou líniou s Antonom Yelchinom v snímke Bobor, kde to iskrilo na všetky strany.(28.4.2012)

 • - Film je inšpirovaný životnými skúsenosťami režiséra Drakea Doremusa, ktorého manželka Desiree mala imigračné problémy v USA. (Sufferer)

 • - Jde již o druhou spolupráci Jennifer Lawrence a Antona Yelchina v jednom roce. Jejich druhý společný film, který nese název Pan Bobr (2011), natočila herečka Jodie Foster. (=woody=)

 • - Film bol natočený lacnou kamerou Canon EOS 7D DSLR. (Sufferer)