Černá mamba

(neoficiální název)
  • USA The Black Mamba
Krátkometrážní / Sportovní / Akční
USA, 2011, 6 min

Krátkometrážní snímek Roberta Rodriguze vypráví o basketbalové superstar Kobe Bryantovi, který si zde po boku Bruce Willise a rappera Kanye Westa zahrál sám sebe. Film byl natočen jako součást reklamní kampaně Bryantových tenisek, Nike Air Zoom Kobe VIS. (lekr)

venison

Mno, nic moc.. Rodriguez vzal "Space Jam", nafoukl tomu budget, zkrátil metráž, proložil nudným rozhovorem a místo kreslounů nasadil temné postavičky ze svých filmů.. Celkem nuda (až na Bruce Willise v reklamě samozřejmě).. ()

Terzeus

Pecka! Čistokrvný Robert Rodriguez v špičkovej reklame a krátkometrážnom filme zároveň, ktorý ohúri po každej stránke, nebojí sa parodovať, zveličovať a pritom sa zároveň tváriť odľahčene a skrátka... cool. Dúfam, že Black Mamba sa vráti v The Black Mamba 2, 3... a 4! ()

AngelusCZ

Senzační efekty, perfektní a vtipný příběh. Na krátometrážní film slušné herecké výkony. Nejlepší na tom byl asi Danny Trejo a Bruce Willis. Arrivederci! ()

Krosmen

Tak pokud budu hodnotit jako reklamu, určitě 4* a kousek, pokud jako krátký film tak 3*. Nejvíce mě pobavil Rodriguez na konci s výčtem dalších pokračování. Jinak potěší kvalitní "ksichtové" zastoupení, ale že bych to musel vidět dvakrát, to tedy zase jako neee. ()

Miki8888

To je zase vyhození prachů...., očekávám kvalitu a né, že to bude mít super-dooper reklamu s Hollywoodskejma xichtama ()