BRIT Awards (nebo zkráceně BRITs) je každoroční udílení cen britské populární hudby. Název je zkrácenina od „British" (britský). Historicky první udílení proběhlo v roce 1977, v současné době je vyhlašována celkem ve 13 kategoriích. (Wikipedia)

Paity

Nebyl to vůbec špatný ročník, tohle se opravdu povedlo. Excelovala zpěvačka Adele se svou Someone like You. ()

Splasher

To sedání si na zadek - kvůli dobře zazpívané, ale jinak naprosto průměrné písni Someone like You od Adele - vážně nechápu. Chudák Paloma Faith. Vedle skvěle zpívajícího Cee Lo Greena holt vypadala jako totální amatér. Přestože Cordena vážně nemusim, alespoň byl občas i vtipnej. Arcade Fire jsem to samozřejmě přál. Trochu mám pocit, že s anglickou scénou začínám ztrácet krok. Měl bych to asi rychle dohnat. ()

cab

Predavani anglickych hudebnich cen ma potrebnou blistivou uroven, ktera svizne ubiha s velkym prispenim peveckych predstaveni nazivo (u nas malo vidany jen). Bohuzel vsechny vykony zastinuje Adele se svoji Someone Like You a charismaticky Cee Lo Green. 60% ()