Režie:
Lloyd A. SimandlScénář:
Chris HydeKamera:
Vladimír KolárHudba:
Peter AllenHrají:
Bo Svenson, Olivier Gruner, Leo Rossi, Amy Weber, Bořivoj Navrátil, Jeff Tyler, Jan Nemejovský, Dimo Lipitkovský, Daniela Krhutová, Milan Gargula (více)Hrají
Bo Svenson
Švédsko
Nejlepší filmy:
Hanebný pancharti (2009)
Kill Bill 2 (2004)
Bojové nasazení (1986)
Olivier Gruner
Francie
Nejlepší filmy:
Bojovník (1995)
Blizhniy Boy: The Ultimate Fighter (2007)
Automatic (1994)
Leo Rossi
USA
Nejlepší filmy:
Znásilnění (1988)
Halloween II (1981)
Přeber si to (1999)
Amy Weber
USA
Nejlepší filmy:
Sláva jen pro mrtvé (2003)
Krvavá lázeň (1999)
Špinavej Joe (2001)
Bořivoj Navrátil
Československo
Nejlepší filmy:
Hamlet (1986) (divadelní záznam)
Ucho (1970)
Muž v pozadí (1995) (seriál)
Jeff Tyler
USA
Nejlepší filmy:
The Bear (1984)
Tmavomodrý svět (2001)
Duna (2000) (seriál)
Jan Nemejovský
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Samotáři (2000)
Všichni moji blízcí (1999)
Poslední motýl (1990)
Dimo Lipitkovský
Československo
Daniela Krhutová
Československo
Nejlepší filmy:
Děti planety Duna (2003) (seriál)
Marie Růžička (1994) (TV film)
Jak si zasloužit princeznu (1994)
Milan Gargula
Československo
Nejlepší filmy:
Faunovo velmi pozdní odpoledne (1983)
Mladý Indiana Jones: Putování s otcem (1996)
Hun shen shi dan (1998)
Jaroslav Tomsa
Československo
Nejlepší filmy:
Vesničko má středisková (1985)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)
Ladislav Lahoda
Československo
Nejlepší filmy:
Adéla ještě nevečeřela (1978)
Postřižiny (1980)
Signum laudis (1980)
Petr Drozda
Československo
Nejlepší filmy:
Kulový blesk (1978)
Signum laudis (1980)
Ať žijí duchové! (1977)
Rudolf Bok
Nejlepší filmy:
Dravci (1999)
Dívka tvých snů (1998)
Aféra s náhrdelníkem (2001)
Pavel Bezděk
Nejlepší filmy:
Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)
Děti planety Duna (2003) (seriál)
Gangster Ka (2015)
Jindřich Klaus
Československo
Nejlepší filmy:
Dravci (1999)
Uniforma (2001) (TV film)
Mladý Yankee z Connecticutu na dvoře krále Artuše (1996)
Pavel Vokoun
Československo
Nejlepší filmy:
Černý jestřáb sestřelen (2001)
Bídníci (1998)
Duna (2000) (seriál)
Karel Vávrovec
Nejlepší filmy:
Anděl Páně 2 (2016)
Pražská 5 (1988)
Dravci (1999)
Martin Hub
Československo
Nejlepší filmy:
Zachraňte vojína Ryana (1998)
Titanic (1997)
Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)
Dan Brown
Nejlepší filmy:
Na západní frontě klid (2022)
Duna (2000) (seriál)
Colette (2013)