Fantastický dobrodružný příběh na základě vyprávění o legendárním námořníkovi Sindibádovi, který teď má za úkol nalézt pět magických kamenů, aby osvobodil město Basru od zakletí ďábelským čarodějem. Hledání ho zavede i na ostrov Amazonek, jejichž královna se ho pokusí zajmout, do bitvy s válečníky-duchy na ostrov smrti a konečně do boje se sebou samým v podobě svého dvojníka (oficiální text distributora)

Hydr0gen odpad!

Tak tohle byla SÍLA! Gumové masky, toporní herci, trapná kamera, naprosto nezvládnuté boje ani dialogy- jak mohli těmhle diletantum prodat licenci na Sindibáda? ()

KorenGeorge odpad!

Něco takhle stupidního se jen tak nevidí. Sindibád v podání neherce kulturisty Lou Ferrigna působí jako retardovaná verze Pražského Golema, triky otřesné, příběh z nejstupidnějších. Kdyby to aspoň bylo tak hloupý, že by se tomu člověk zasmál, ale tohle je prostě jen strašně blbý a nekoukatelný. ()

dbt odpad!

Ale bavil jsem se výborně. Doporučuji ve více lidech a podnapilém stavu jako skvělou kulisu. ()

Jay---

Dávám jeden bod a to jen z důvodu úcty k Lou Ferrignovi,který patří k mým oblíbeným kulturistům historie.Jinak snímek opravdu za mnoho nestojí. ()

Chizkiyahu

Ne, není to dobrý film. Ale v rámci příšerných osmdesátkových akčňáků, kde pobíhají korby se svaly i v tykvi je tohle další dokonalý klenot. Pokud proložím jeho kvality s Yor (kde hrál jeho akční bratr Reb Brown), tak u Sindibáda zoufale chybí vesmírné lodě. Lejzry tu jsou. Jinak Lou je samozřejmě Sindibád jako svině, přelomí hromadu lidí vejpůl, spřátelí se s hady, následně je zradí a udělá z nich lano. Sindibád ovšem nebyl v původním příběhu jen tupá hromada vytrénovaného svalstva, ale i vychytralý kutil a sukničkář. Mistr Ferrigno přijde na způsob nafouknutí balonu a ještě si u toho nabalí ženskou. Jeho nepotopitelný Tytanyk dosahuje velikosti ořechové skořápky a společně s elitní posádkou vikinga, Bruce Leeho a ... třetího chlápka, co jenom brečí, že mu nějaká cypyně nedá protože ji kdosi vězní. No. Efekty zřejmě stály velkou část rozpočtu, příběh se nenechá zpomalovat zbytečnostmi jako jsou rozumný scénář, Lou se nenechá zdržovat zbytečnostmi jako umění zahrát cokoli a tak je film kompletně bez zbytečností a připraven nabídnout se podnapilému divákovi a ohromit jej! ()

neo101

jako dítě jsem to miloval. jak měl pěkně naleštěný kozy a mrkal s nima. Neviděl jsem to tak 20 let a pořád mi v hlavě zůstaly některé scény, jako rozmáčknuté pumpující srdce, zneškodnění amazonky nebo rosolovité zelené obludy. ()

lahvi

Jee todle jsem jako malej zral :D nejvic ten fight s tema rytirema z pisku a souboj v ty kovarne, kde ty svaly vylezaly uplne z obrazovky :D Jafár :D ()