Vracejí se... znovu

• USA Sometimes They Come Back... Again

Ve strašidelném pokračování filmu podle Stephena Kinga Někdy se vracejí se Jon Porter vrací po náhlé a podivné smrti své matky do rodného města. Doufá, že odjede okamžitě po pohřbu, ale je příliš pozdě. Zlé síly, které měly před třiceti lety na svědomí brutální vraždu jeho sestry, jsou zpět. Jon ví, že noční můra nemůže pokračovat. Musí se svému strachu postavit a vyhnat démony, kteří znovu povstali, aby ovládli tělo i duši jeho krásné dospívající dcery. (Magic Box)

CrazymanM

Co se mě týče,tak to byla pěkná blbost,doufám,že Mistr King s tím nemá nic společného.Nic víc k tomu nemám,každý ať si udělá obrázek sám! ()

Mark1983

V tomto případě se jedná o průměrný koukatelný horor s prvky fantasy. Ovšem na tenhle film musí být člověk,aby se alespoň trochu zadíval,naladěný,protože jinak nemá ani tu nejmenší šanci,že se zadívá. ()

70s80s90s

Po thrillerovej jednotke sa dvojka nesie v duchu klasickych horrorovych 90s. Opat sa jedna o becko, tentokrat s dobrymi maskami a efektami. Gore sceny vyzerali super. Miestami zla kamera mi skor pripominala niektore serialy tej doby. Herci neboli zli, ale chlapci z jednotky boli presvedcivejsi grazli. Urcite sa ale oplati pozriet. Pre tych, ktori maju radi poctive masky 80. a 90. rokov to bude zabavne pozeranie. ()