Noční incident

• USA Asylum Blackout (více)

George, Max a Ricky mají rockovou kapelu. Zkouší, sem tam mají koncert a doufají, že si jich někdo všimne a oni dostanou svou šanci. Jenomže účty se samy nezaplatí. A tak pracují v kuchyni uzavřené psychiatrické léčebny, kde se léčí nebezpeční šílenci. Platí je slušně a je to úplně bezpečné... s pacienty vůbec nepřijdou do kontaktu. Jednou ale během děsivého hromobití těsně před večeří vypadne celý bezpečnostní systém, dveře cel se otevřou a šílenci začnou bloumat chodbami. Pomoc by měla dorazit velmi rychle. Bude to trvat jenom chvilku, takže musí trpělivě čekat... a zůstat naživu. (oficiální text distributora)

Mark1983

Necelá první půlhodinka filmu mi přišla trochu nudná,abych se přiznal,ale když se děj dal naplno do pohybu,přišpendlilo mě to k pohovce,jak zaměstnanci psychiatrie při výpadku proudu bojují s duševně chorými o život,což duševně chorý lidi tam předváděj kousky,které jsem ještě neviděl.Například svázaného kuchaře položej na sporák,který zapálej a nechají ho tam uhořet. ()

pirate

Místy dost odporný drasťák. Takže dávám tři hvězdy = 60% za správně naladěnou atmosféru a raději ignoruji nechutnosti, které jsem viděl. ()

Monellito

Bylo tam to, co člověk od béčkového hororu čeká. Kdo se chce samozřejmě pořádně bát, tak pro něj je Dáma v černém, ale tohle jako oddychovka při pátku stačilo :) ()

jarmil8

Temné, nepřehledné, po většinu času nudné. Ke konci se konečně začalo něco dít, ale závěr opět zcela předvídatelný. ()

prostoreka

Viackrát by som si to nepozrela, resp. keby som to odporúčala, tak len na vlastne nebezpečenstvo, ale na ten jedenkrát celkom v pohode film. Len si neviem vysvetliť absolútne nezmyselné konanie postáv. Som v psychiatrickom ústave, kde asi nie sú prípady ľahkého rázu, vypukne povstanie a ja tam budem behať s baterkou, svietiť kade-tade ako zmyslov zbavený, budem sa pristavovať pri každom človeku a zízať na neho, zatiaľ čo nado mnou letí hlava nejakého chlapíka... no neviem. ()

Patroxi

... Kvalitní děj, tyhle psycho filmy jsou vždycky strašný drama ! :D Libilo se mi, že ke konci se to fakt dost brutálně rozjelo ... a uplný závěr sem lehce nepochopil a vrtá mi hlavou do teď :)4 ()

teseth

Na jedno podívání to docela jde, ale rozhodně se z toho nestane nic závratného. Hlavní hrdinové jsou jak ufňukané bárbíny, berliček je víc než dost a nelogičnost chování je extrémní. Tomu závěru něco chybělo abych tomu dal aspoň tři hvězdy. ()

fabregas1

Film je natočený v dost děsivém prostředí psychiatrie s borcama se kterýma bych nechtěl sedět u jednoho stolu, to je fajn,ale chěl jsem vidět víc než mrtvoly které jsem neviděl umřít a ukouslý nos a prst prostě nestačí a jak bývá zvykem, když se nedaří dotáhnout vše do konce tak se na záverečný konec úplně vyserem, že Courtèsi. Kdyby tohle natočil sám velký S. Craig Zahler asi by bylo spousta hvězdiček. Škoda ()

hajner

Vcelku zaujímavý blázinec. Nechutné zábery striedajú nudné blúdiace postavičky. Zhruba nevkusný ale našťastie krátky film s nevypočítateľnými bláznami. Nenudil som sa ale dejovo to bolo strohé ale čo sa dá čakať od slušného „C"-ka. ()

endura odpad!

Tenhle film měl být zařazen také do kategorie sci-fi. Protože když psychiatrický pacient neužije včas svou dávku vysoce návykových léků, rozhodně vypadá hodně jinak, než chovanci plní fyzické síly a agrese. Jinak naprosto nereálná "podívaná" ve tmě. Nikdy více. ()