Sam a Leo Clearyovi vyrostli ve vzájemné nenávisti a ani jeden z nich nemá rád jejich mladšího bratra Douglase, který jim byl představen teprve nedávno. Všichni sdílejí jednoho otce - sukničkářského opilce. Umřel velmi bohatý a všichni jsou postaveni před těžkou otázku: Kdo dostane jeho dědictví? Čeká je však nepříjemné překvapení. Požadavek závěti je složen ze tří úkolů, se kterými se musejí poprat. (cezero)

Domas88

Něco na styl Vidláci a nebo Mistri hazardu. Tenhle snímek mně i hezky pobavil a pěkná akční komedie, tak proč neohodnotit, když jsem se bavil. ()

limalama

Film sem stahoval jen kvůli Johnu Cenovi, protože jeho předchozí filmy 12 kol a Voják, mě nadmíru pobavily. Ale co mělo být tohle. Nějaká banda blbcu co se léta neviděli, ale jsou rodina, zdědí po smrti otce milióny. Ale má to podmínku a to vedení podniku po dobu dvou let. A začne takový zmatek, co sem už dlouho neviděl. Někdo zůstane doma, zbytek někam odjíždí, ani nevím kam, najednou se jedná úplně o něco jiného, než o vedení podniku a vůbec je to roadmovie o ničem, plná keců a žádné akce. Zklamání na celé čáře! 10% ()

Kakraholt

Co k tomu říci, je to velmi špatné.. Než takový film, to radši peníze dětskému domovu, ale i tak bude teď ještě více Američanů věřit, že wrestling je doopravdy. ()