• sedm.1

Já ty wrestlingový borce fušujících do filmu mám na rozdíl od většiny diváků rád, bohužel Cenova cesta zatím nenaznačuje, že by se mohl v této branži uchytit nějak významněji. Voják i 12 kol byly sice poměrně povedené, oddychové béčka, které se ale nějakého výraznějšího ohlasu nejspíš právem nedočkali a navíc, bohužel, po shlédnutí Boje o dědictví mohu už jen smutně konstatovat, že tímto zářezem si svou kariéru naklonil k ještě přímočařejšímu a rychlejšímu pádu. Jde totiž o vážně naivní a prostoduchou televizní báchorku, kterou sice ve výsledku nechci označit za vyložený průser, nicméně jako celek tak docela dost přesvědčivě působí. Zápletka je vážně hodně jednoduchá, ale má poměrně slušný spád a prakticky pořád se něco děje, ovšem spíš než její celkové vyznění jí potápí jednotlivé scény, které velmi často hraničí s nehoráznou stupiditou. Velké zklamání jsem v případě Boje o dědictví shledal i v minimálním počtu akce, John Cena je tu v tomto směru zcela nevyužitý, a naopak, právě na jeho postavu je kladen téměř největší podíl dramatického herectví, což též nebyl úplně nejpovedenější nápad. Ostatní herci tu pak působí sice sympaticky a pohodově, nicméně nikdo z nich nezakryje svou příslušnost ke druhé lize, což je právě v těch nejvypjatějších situacích znát opravdu hodně. Jedním z největších problémů filmu ale je, že mi přišlo, jako by se tvůrci nedokázali rozhodnout, co vlastně natočí za film, jde totiž o nesoudný žánrový megamix, kde se vyskytují momenty jak komediální, tak dramatické, romantické, akční, krimi a já nevím co ještě, a prakticky vůbec k sobě neladí. Zkrátka, nemohu sice tvrdit, že bych se v případě Boje o dědictví nudil, nicméně, ani jsem se nijak výrazně nebavil, film měl spoustu hluchých míst a ještě více hloupých míst a ve výsledku je to prostě velice šedivý, televizní průměr, který nemá vůbec co nabídnou a být čímkoliv výrazný, či jinak zajímavý.(25.2.2014)

• Shitonit

Hloubku to moc nemá, to je asi pravda, ale nic vyloženě vykurvenýho v tom taky není. Takž až Vám dojdou filmy, tak na závěr si to rádi dáte. A nebo když nebutete vědět co si dát a nepřemýšlet, tak je to fajn taky. Je to jak takovej ten bombonek zadara z pultu v obchoďáku, proběhne to, radost z toho je a neuškodí, takže ? No jupí do toho !(24.12.2018)

• Marsik

Tak tohle se krajně nepovedlo. Předchozí Cenovy filmy celkem šly a byly to solidní akčňáky. Kdežto The Reunion byl tak slabý a hloupý, až to bolelo. Do 50. minuty tam bylo obrovské množství blbých keců, pak byl menší náznak akce, kdy si člověk řekl: "Jo a teď to přijde". Jenomže ono zase nic a až do konce žádná kloudná akce a opět přiblblý řeči. Dlouho jsem se u žádného filmu tak nenudil. Nejlepší na celém filmu byla krátká přítomnost vždy skvěle hrající Amy Smart a závěrečné nepovedené záběry. Jednoduše řečeno...velké zklamání. Ceno, Ceno, doufám, že to brzy napravíš. 35%(3.8.2012)

• limalama

Film sem stahoval jen kvůli Johnu Cenovi, protože jeho předchozí filmy 12 kol a Voják, mě nadmíru pobavily. Ale co mělo být tohle. Nějaká banda blbcu co se léta neviděli, ale jsou rodina, zdědí po smrti otce milióny. Ale má to podmínku a to vedení podniku po dobu dvou let. A začne takový zmatek, co sem už dlouho neviděl. Někdo zůstane doma, zbytek někam odjíždí, ani nevím kam, najednou se jedná úplně o něco jiného, než o vedení podniku a vůbec je to roadmovie o ničem, plná keců a žádné akce. Zklamání na celé čáře! 10%(10.3.2014)

Tohle je ten nejneakčnější akční fim jaký jsem kdy viděla. I když je to spíše komedie než akčňák. Trio - skeptická hora svalů John Cena, hyperaktivní španělsky mluvící Ethan Embry ( ten zelenej klobouk mu sekne ) a pohodářský playboy zlodějiček, jsou přesně ty protiklady, které dohromady tvoří skvělý ne/akční tým.(19.4.2015)