Při plánování záchrany ranče svého otce se bratři Alvarezové ocitnou ve válce s nejobávanějším mexickým drogovým bossem. (Earl)

luongovaee

velký filmový vtip. film předstírá jak je špatný, až se koneckoncům špatným stane. za willa ferrella a jeho španělštinu, sex scénu a garcía bernala, tři. film je správně nevkusný. ()

koci

Jen párkrát mě pobavily vtípky technického rázu. V samotném ději a dialozích se tvůrcům nepovedlo vymyslet vůbec NIC vtipného. Vznik tohoto filmu je mi záhadou..... "Mělo by nás znepokojovat, že ve scénáři týhle komedie není ANI JEDEN vtip?" - "Ale kdepak, vtipy vymyslíme a dotáhneme až při natáčení přímo na place, žádnej strach. A kdyby bylo nejhůř, vždycky můžeme ukázat chlupatou Ferrellovu prdel!" ()

Fuzzytomato

Komédia nieje vhodné označenie pre túto fádnu kópiu Mexickej telenoveli. Ani len paródiou sa to nedá nazvať, keďže Mexická telenovela nech už akákoľvek, je sama o sebe oveľa zábavnejšia. Námet bol dobrý ale tvorcovia bohužiaľ nevyužili jeho plný potenciál. Jediné čo sa mi na tomto filme páčilo bol Will Ferrell a jeho takmer plynulá Španielčina. Ak sa chcete naozaj zasmiať pozrite si radšej nejakú Jednoduchú Máriu alebo niečo podobné. ()

larsvontrier

Pripojuji se k Derek..ovi ]] *** ale spis dve hvezdy...moh s toho fakt udelat super mexicko telenovelovskou bombu..ale bohuzel..a jak sam ve filmu rika vsichni vcetne stabu fetovali ]]]]]]]]]]]]]] ()