Cvičenie špeciálnej policajnej jednotky z Los Angeles sa skomplikuje, keď sa jej členovia ocitnú v prestrelke medzi dvoma znepriatelenými gangami. Uväznení v opustenom hangári musia čeliť presile a jediné čo majú k dispozícii, sú zbrane so slepými nábojmi. (oficiální text distributora)

Lefty86

Co se dá natočit v jednom skladišti. Je to taková parodie na akční film, pár stupidních hlášek ale kouknout se na to dá. Je to takovej typickej film co dnes točí třeba Seagal. Austin je slušnej MJW toho moc nepředvede a závěrečná bitka blbá, dva plešouni , oba černě oblečený, prostě zmatek. ()

rossi001

Film si evidentne utahuje ze swat filmu a jen s podivem kolik kretenu tady jim to zere.. Co po shlednuti to berou smrtelne vazne anepoznaji ze sami herci si z toho delaji srandu,ikdyz se to lehce tvari vazne, tak presto jsme to bral jako oddechovku a parkrat jsme se nasmal tem jejich hlaskam. a jak tu vidim nektere kilometrove komentare hodne splachnuti do zachodove misy, ktere totalne potapi sice aboslutne prumerne becko ,hloubeji..Potesil Michael Shanks, Lega Doig,Steve Bacic visichni z SG1.Akcni sceny lehce pod prumerne, ale hlaskovani to ume zahranuje na slabsi tri pecky a slabsi prumer 58% ()

Wancohoff

lacne prevedenie, ( bolo viditelne) a tym padom zasadenie do jednej starej budovi ... cool hlasky, nesmrtelnost, a blbe chovanie taktiez. ale co na tom ked sa na filme zasmejem viac ako na komedii ktomu urcenej? ... od zaciatku dokonca film neuberal na tempe, a bavil plus white a austin dostali priestor ukazat co vedia... krasne bečko.. ()

Luukec odpad!

Film sám o sobě není tak špatný, svou dementností se nás po celou dobu snaží varovat, abysme se nepokoušeli se na něho dodívat do konce. Já sem to i přes to skusil a.. no nevim jak to popsat slušně, tak to zkrátím.. horší film než tohle jsem už hodně dlouho neviděl.. ()

Lachvos

Stevie, probuď se, agenta který ti vybírá role vyhoď, managera zaživa pohřbi a rady od mě ber jako pozitivum, jinak samozřejmě nic proti :D Ale tohle opravdu ne...A to samý vyřiď Michaelovi zde hrajícího zloducha s tím rádoby ruským přizvukem ;) ()

artas odpad!

Zozbieraní bývalí wrestleri a znudení kaskadéri sa takto raz stretli počas prestávky, keď práve došlo kafčo a tak si rýchlo strieskali zábavku kým ich nezavolajú na ozajstný plac. ()

mala_kea

Revoluční myšlenka stékající po kapkách jako kupa čerstvého kravího trusu. Co si sakra Cultraro myslel, že dokáže ? Postavit před kameru dva vyholené násilníky možná úspěch ovane, pokud však přidáme pár přiblbých týpků pobíhajících sem a tam, dostáváme vlastně příklad fotbalového zápasu, ve kterém hraje pražská Slavie. Nápad jako takový není vůbec špatný - trénink vs realita, jen spadnul do špatných a neumytých rukou. Přes to vše jsem se těšil alespon na ten holčičí fight. Kde nic, tu nic, Beru to jako pohádku a přesný příklad toho, jak se SWAT nechová. Jinak by tam byl odpad. ()

Hapretor

Nejlepší byla hláška: Taste my Grandma! Jinak rádoby vtipné a chytré. Výsledek je opačný. Herci jsou nemožní. Jediné, na co se dá opravdu koukat, je ta vražedkyně. Ta byla "šukézní". ()

Torgal

Nebyť tých sebaparodických prvkov, tak idem s hodnotením ešte nižšie. Ale počúvať o tom, akým spôsobom by hlavohrude z tohto filmu zachraňovali rukojemníkov v materskej škôlke mi vykúzlilo úsmev na tvári. Rovnako ako úvodná akcia v samoške, kde M. J. White odzbrojil oponetna len za pomoci plastovej puštičky. Keď si film ale nerobí prdel sám zo seba tak je štandardne tupý a nudný. Akcia nie je podaná zaujímavým spôsobom a strihač mal navyše smutný nápad každých päť sekúnd strihnúť záber na iného člena tímu, a to aj počas súbojov. 3/10 ()

Nix

Méně je někdy více. Stačí zavřít pár sympatických herců do jednoho hangáru a máte akčňák jak vyšitý. Austin je sympoš a v kombinaci s Michaelem a jejich hláškami vznikne skvělý oddychový akčňák kde se pořád něco děje a člověk se nenudí. Zase jsem byl překvapen, je to fakt fajn. Dodám už jen: ochutnej mou babičku. ()

Clark_Kent

Akční nářez starý známý Steve Austin v roli šéfa Swat. Samozřejmě, že Michael Jai White je výborný bojovník líbí se mi jeho styl na plátně to je úžas. ()

DEMON odpad!

Moje hodnotenie je trochu nefer, kedze som film pozeral len asi 30 minut a potom som zhodnotil, ze radsej dam prednost akejkolvek inej cinnosti. Ta prva tretina filmu nebola ani zabavna, len trapna az to bolelo... ()

JK77

Stacila mi prva scena z obchodu, potom uz len ryhlopretanie. Na taketo Becka zbytocne minanie volneho casu. ()

sniperjozef odpad!

Tohle byla velmi dobře cílená rána kamsi mezi nohy... Nečekal jsem, že se dočkám něčeho tak kýčovitého. To se radši budu koukat hodinu a půl pořád a pořád dokola na legendární scénu souboje ještěra a Kirka ze star treku než znovu někdy podívat na tohle. Herecké výkony nula, nápad nula, střih, scénař, režie.... Prostě tohle vidět nechcete! ()

johnsnow

Chýba pridať ešte nápis komédia, lebo som sa rehlil nielen na hláškach ale aj na stupidite či už fízlov alebo mafošov. Herecky samozrejme na riť, vlastne ono to je všeobecne na riť ale, dá sa to prekúsiť. Ale jak prežil Eklund to nechápem. BTW keby to niekoho trápilo tak vo filme odpoveď nie je. ()

Babulik

Ani pri najlepšej vôli netuším, pre akú kategóriu divákov sa točia takéto brilantné kúsky, ale som kurevsky rád, že do nej nepatrím. Dúfal som, že aspoň Lexina pekná riťka dostane priestor, ale trt makový, nekoná sa ani to. Skrátka absolútny šit. ()