Pojď, dáme cígo! (amatérský film)

Krátkometrážní / Komedie

Česko, 2008, 3 min

Komentáře uživatelů k amatérskému filmu (17)

• TheDarKnig

Ne, ne, tohle odpad v rámci jejich schopností a možností, ale i v rámci nějakého toho pokusu a minimálního herectví určitě není. Protože ačkoliv dějový oblouk neexistuje, chybí nějaký opravdu výraznější vtip, hlášky by nebyly příliš vtipné ani na pařbě v chatě na horách a slovo "cígo" se mi hnusí, stále je tu vidět aspoň trochu snahy, hudba je správně grotesková a atmosféra díky stříkačce a kostýmům by se i dala nazvat dobovou. S přivřeným okem (a jedním zavřeným). Za snahu tedy krásná Jednička!(9.7.2014)

• Jezinka.Jezinka

Chlapci, až příště dáte cígo, rovnou se, prosím, upalte.(13.8.2014)

• Tom_Lachtan

▀ Pojď, dáme odpad!(19.5.2013)

• Wacoslav1

Neslukuj to když to neumis! vono to upadlo... co je to za smrad? ale no tak dobre ne ze by to nebyla picovina ale urcite je to o tridu lepsi nez vsechny ty animovany velesracky delany timto snazivym duem bohuzel i tentokrat absence jakykoliv pointy vsechno uspesne zabiji skoda mistama mi to prislo i zabavny...(23.7.2013)

• Shakers

http://www.youtube.com/watch?v=RlPnl05TWCY 0% - Odpad!(6.10.2011)

Vy jste všichni sežrali všechnu moudrost světa, co? To, že to sem nepatří, je věc jiná, když to sem už někdo dal. No jo, nápad slabý, příběh v podstatě žádný, ale provedení i hudba celkem slušné. Rozhodně nevidím důvod tohle odpadovat... 50%(29.3.2012)

• PetrPan

Vtip ani pointu jsem nečekal a kluci mě zase nezklamali, ale ta forma podání trapnosti byla kupodivu celkem fajn.(22.7.2013)

• L_O_U_S

Jak tak začínám nakoukávat "kinematografii" Cejpka a Veselého, docela mě překvapilo, že si tvůrci nedali tu práci a nepřeložili titulky v bublinách taky do ruštiny a angličtiny. Aspoň ukázali, že umí na počítači přidat sépiový tón a znají Ježka. Pointa ale nejspíš utekla spolu s druhým kuřákem. (933.)(20.5.2014)

• Yesqward

A kde je pointa? 0%(28.9.2012)

• Kmotr76

Mohlo to být horší (viz "Musíš to uhasit" také z hasičského prostředí). Kvalit "Dělej, máme výjezd!" ale také nedosahuje.(30.6.2014)

Na rozdíl od ostatních amatérských filmů je to dobře zahrané a navíc mě pobavilo, že snímek natočili hasiči Jaroměřice nad Rokytnou s hasiči Příložany.(27.11.2012)

• honajz2

Fuckt vtipná groteska z firmy "Cejpek a Veselý: mentální postižení zdarma". Mně osobně se moc nelíbila, protože byla nudná a bylo tam moc hasičů, kteří celý tento film kazili.(4.5.2015)

• jacksax

kdyby to šlo, tak příště bez těch bublin prosím(2.3.2012)

• Snake.Charmer

Ze všech děl těhle dvou umělců mě tenhle urážel asi nejmíň. Zřejmě proto, že se to tentokrát obešlo bez animace!!!(4.9.2011)

• Godhaj

,,Asi to je ucpaný." Snímek se snaží vypadat jako staré grotesky, což se mu do jisté míry daří. Autoři zvolili příjemnou hudbu, kostýmy. Zrychlené tempo a naháněčky se povedly, stejně jako pár dalších vtipných momentů. Na druhou stranu text v bublinách evokoval spíše komiksy než grotesky. Hlavní duo mohlo hrát trochu lépe, obzvlášť v úvodu. Některé záběry kamery působí rušivě a nejsou příjemné na sledování. Celkově vzato je však vidět snaha, což se cení.(15.7.2013)

• Doncek

Podíval jsem se na jejich pár videí a toto bylo asi nejlepší... jinak je to katastrofa...(27.1.2013)

• tyzmrde

TOHLE MÁ POCTIVÝCH 19%(23.4.2012)