Hidden 3D

Horor / Thriller

Itálie / Kanada, 2011, 81 min

• LIVINGDEAD

Zajímavé prostředí, sympatické herecké obsazení (žádní amatéři!), dobrá kamera a zvuk! Bohužel, bez napětí a krve.(29.1.2012)

• Campbell

Tak teda zklamání, je sice pravda že jsem o filmu moc nevěděl ale čekal jsem aspon průměrnou duchařinu, ale stala se z toho strašná fraška bez jediného leknutí, či čehokoliv co by se mi aspon trochu líbilo. Navíc herci byly tak uděsný že jsem film chtěl vypnout okamžitě. Digitální hmyz potěšil, nebo spíše aspon když se tam vyskytoval tak se něco dělo, jinak to bylo zmatené bloudění po chodbách.(13.10.2012)

Poslednou dobou mi všetky horory prídu rovnaké. Pomaly nič ma už nevystraší, všetko ako keby očakávam. Tým pádom sa z niektorých takýchto filmov stáva fraška. Toto sa mi celkom páčilo. Boli tam príjemné tváre, na ktoré sa dalo pozerať, začalo to zaujímavo, Prekvapilo ma to prostredie, na začiatku bola tá budova úžasná. Potom už nie, potom bola rovnaká ako v každom horore, temná, špinavá, odratá... Ale v konečnom dôsledku, bolo to síce preefektované v niektorých prípadoch, asi kvôli tomu 3D, ale páčilo sa mi to.(12.5.2015)

• ricci.s

Chlapík zdedí starý kláštor a vyberie sa tam s priateľmi na menší prieskum. Čakajú ich tam prekvapenia v podobe digitálneho hmyzu a vraždiacich, zmutovaných, digitálnych detičiek. Aj keď sa mi to podarilo dopozerať bez väčšieho utrpenia, tak musím povedať, že presne takto by horor nemal vyzerať. Nevadili mi ani tak triky, čo mi však už vadilo - žiadna atmosféra. žiadne napätie, žiadne gore, žiadna krv, žiadna zaujímavá zápletka. Jedným slovom: Blbosť!(25.5.2011)

• J*A*S*M

Digitální hmyzáci, kteří zaseli semínko pochybnosti už v traileru, se nakonec ukázali jako ten nejmenší problém ...(22.5.2011)