Jane Claremont (Alyssa Milano) jako malá pravidelně chodila každou neděli se svou matkou Vivian (Stockard Channing) do obchodu Tiffany’s v New Yorku a brala s sebou svého imaginárního kamaráda Michaela. Nyní, o dvacet let později, je Jane úspěšná podnikatelka, kterou čeká svatba s Hughem (Ivan Sergei). Když v tom se uz ničeho nic znovu vrací dospělý Michael (Eric Winter), aby ji varoval před životní cestou, na kterou se chystá vydat. Jane je šokovaná a zpočátku nedůvěřivá, ovšem pomalu si začíná uvědomovat, že se k ní Michael vrátil, když ho nejvíce potřebovala, a že možná právě on je její jediná opravdová láska. Film byl natočen na motivy knihy z pera Jamese Pattersona. (HBO Europe)

boombang

Tak takhle si představuju tu nejčistší a nejkouzelnější (a ne úplně blbou) romantiku. Při sledování jsem se přistihl, že se pořád usmívám. Alysso, díky. (Ale bez tebe a těch dětí na začátku bych dal o dvě hvězdy méně.) ()

Ukrizku

Asi by to mohl být romantický film, pokud by statická a bezvýrazá Alyssa Milano dokázala zahrát. Což se nekonalo. ()

Alice Ashley

Úchvatný. Romantický film jak se patří. I přes to, že byl konec naprosto předvídatelný, užila jsem si ho. :) Zaplakala si, zasmála se. Navíc film s úchvatnou a talentovanou Alyssou v hlavní roli a hezkým klukem v podání Erica Wintera, perfektní kombinace. :D Pro mě rozhodně za 5*. :) ()

Mišísek

Příjemná romantická komedie, která se dá snést. Při tom mě potěšila malá Amanda z Revenge, Alyssa Milano a ten její herec z Čarodějek a její kamarád z děství z GCB. :) ()

black8

No nič moc. Ale zase uznávam, že filmy ako je tento sú nevyhnutné, aby televízia splnila svoju hlavnú funkciu, t.j. ponúkla priestor na bezmyšlienkovitý konzum. A páčil sa mi Eric Winter. Je to fešák. ()

R.E.M.

Ve svém žánru pro mě určitě jeden z nejlepších romantických filmů. Originální námět a dojemně okouzlující postavy Jane a Michaela. Alysse Milano v roli půvabné, vtipné a chytré Jane a Ericu Winterovi v roli kamaráda, ochránce, milence (s nádherně a nevinně rošťáckým úsměvem) to spolu harmonicky ladí. Plus pro Ivana Sergei v profilu hloupého namyšleného sobce bez příměsi jediné sympatické vlastnosti. Hercům se podařilo vtáhnout mě děje tak hezky, že jsem se ani vteřinku nenudila. Střídavě jsem se kochala pohledem na ústřední dvojici, smála se vtipných dialogům a vzápětí se nechala unést dojetím. Kvůli několika drobným nelogičnostem a podivným pravidlům "onoho" světa není důvod snižovat hodnocení. Naopak - je osvěžující vidět kvalitní romantický film/komedii, kde je křišťálově čistý děj a scény bez otravných skopičin a bláznivých událostí. PS: Nezapomínáme právě teď na naše dětské sny, touhy a sliby nám samým? I o tom je tento úžasný film. ()

pajuscherry

Cekala jsem, ze film bude vice zazivny, na destive odpoledne je to prijemne zpestreni, ale ze bych ho chtela videt znovu, to rict nemuzu. Jediny co tomu dava plus jsou sympaticti herci. ()

hajner

Príjemná romantika ale málo humoru a zbytočne sci-fi príbeh. Chápem,že to bola snaha tvorcov aby bol príbeh originálny ale robí to z hlavnej hrdinky schizofrenickú nánu. Radšej to mohol byť cudzinec z iného štátu. Ale snaha sa cení a napodiv to bol vcelku v pohode tv film. ()

PORTER44

Docela obstojná romantika,Jane jako dítě má svého imaginárního přítele kterého vidí jenom ona jenže v deseti letech jí opustí a objeví se opět až po dvaceti letech v té době už Jane chystá svatbu se svým současným přítelem ale jakmile se objeví její láska z dětských let všechno se mění.Herecké výkony docela dobré. ()

sunlion

Desetiletou Jane všude doprovázel imaginární kamarád Michael, který byl skutečnější, než si její matka Vivian a další dospělí (včetně psychiatrů) mohly kdy představit. Jenomže v den Janiných narozenin Michael zmizel a Jane se vydala na pouť k dospělosti. Následoval časový skok o délce dvaceti let. Z Jane se stala ředitelka divadla a půvabná snoubenka nadějného herce Hugha. Z jejich budoucího sňatku měla největší uspokojení matka Vivian, jíž bylo lhostejné, jestli bude Jane v manželství šťastná – nejdůležitějším shledává materiální zajištění a naději, že Hugh Jane neopustí tak, jako to učinil její partner, Janin otec. Jenomže najednou se Michael do Janina života vrátil, na rozdíl od svého posledního angažmá je všem viditelný a i on „zestárl“ o dvacet let. To, jak se vpravuje do poměrů a vztahů, přináší nemálo úsměvných momentů, třebaže se začínají ozývat jakési disharmonické tóny... Ona disharmonie spočívá v trojúhelníku Jane – Hugh – Vivian, byť Vivian má pouze hodně vedlejší roli. Tajemství Michaelova poslání, tedy důvodu, proč byl k dospělé Jane vyslán, je prolomeno hned při prvním setkání Michaela a Jane s Hughem – Michael položí Hughovi tu nejprostší otázku: „Co na Jane miluješ nejvíc?“ A Hugh odpoví tím, že vysloví několik zásadních aspektů, jimiž Jane zlepšila jeho život, to znamená vše, čím mu „byla dobrá“. Kdyby – nebyl-li už schopen přímo na otázku odpovědět, lidi nemusí být nejpohotovější – hodil myšku a řekl cosi v tom smyslu, že je toho tolik a on si nedovede vybrat, pořád by to bylo řádově lepší než vděk vyplývající z jeho egocentrismu. No a tím drama končí, opona ještě nespadla, poněvadž se diváci musí dozvědět, zda Michael po splnění úkolu – otevřít Jane oči – opět nezmizí jako před dvaceti lety. Sympatické mi přišlo, že si Michael místo osamělého bloudění ulicemi a romantického zírání kamsi před sebe našel práci a vůbec tak nějak působí hodně civilně, prostě prima chlap. No a Jane... ta je zase hezká. 75% ()