poster

Neobyčejný Odd Thomas

 • USA

  Odd Thomas

 • Slovensko

  Lovec duchov

Mysteriózní / Thriller

USA, 2013, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • wikked
  ***

  Mohla to být zábavná jednohubka, Yelchin se snaží, ale co dokázal Sommers se svými zkušenostmi vyplodit za dialogy? Nad tím zůstává rozum stát. U každé druhé věty jsem si musel zakrývat obličej a bylo vidět i na hercích, že mají problém nasoukat své repliky do scén a zachovat u toho správný výraz. Závěr v obchodním centru byl také celkem antiklimatický.(24.10.2013)

 • kluk z Na
  **

  Todle byla těžce infantilní podívaná. Bizardně vypointovaný příběh což není na škodu, ovšem poněkud citově vydírající. Addison Timlin je roztomilá. Nežeru jí to, ale hezky se na ni kouká. Divim se, že tu roli přijala, když ani nemohla vystavit ty svoje výstavní kozy. Každopádně to není uplně nejhoršní píčovina pod sluncem.(7.3.2016)

 • Zombiepod
  ****

  Sommers znova raz milo prekvapil. Trochu škoda, že tentoraz nakrútil pomerne lacné béčko, ktoré nešlo ani do kín, ale o to sa netreba vôbec starať. Jeho priam detská a nadšená predstava točiť takéto filmy zostala nedotknutá. A presne také filmy ako je Odd Thomas som vždy chcel vidieť, keď som bol mladší, preto sa tomu teším aj teraz. Dobré obsadenie (Addison Timlin extra chrumkavá) vo vypeckovanom fantasy trileri, ktorý sa ani nachvíľu nezastaví - je to vtipné, napínavé, akciou prehľadné a vcelku originálne, tej romantiky tam ale bolo príliš. Nechýbalo pochopiteľne ani vybrúsené finálne ako sa na Sommersa patrí, a záver ma naozaj prekvapil. Možno keby režisér dostane viac času a finančných prostriedkov, päťka ako vyšitá.(21.9.2013)

 • chelseaman22
  ***

  Je libo film o pomatenci, jež pláchl z Bohnic a emigroval přes velkou louži? Naivní a rádoby vtipní kuchař amatér tráví dny tím, že každému druhému interpretuje svou pomatenost pomocí popisu duchů a svých super schopností, jež chápe jen jeho dívka (ta je přirozeně rovněž divná). Tatík pomatence je šerifem a svého syna využívá co by médiumse záhrobím, ale zároveň ho v každé nálevně pomlouvá, jak že je po matce diferenciovaný od zbylých sucharů. Pseudo drsňácký konec vám na tváři vykouzlí leda tak úšklebek, jež je poslední scénou vygumován stejně jako šprt po požití dvou rund čehokoliv alkoholického. 69%(12.12.2013)

 • milka
  ***

  Další důkaz toho, že Stephen Sommers dokáže natočit tu správně oddechovou jednohubku z každé blbiny. I ze svého malinko děravého a stoprocentně předvídatelného scénáře totiž dokázal vytřískat slušně odsýpající zábavu, kterou táhne za každé situace vpřed sympatický Anton Yelchin. Jen škoda malé rozpočtu, ty efekty místy opravdu bolely. A chci více filmů s Addison Timlin.70%(29.9.2013)

 • - Do role Wyatta Portera (Willem Dafoe) byl původně zvažován Tim Robbins. (Dr Lizal)

 • - Natáčanie prebehlo v Santa Fe, v Novom Mexiku. (beso74)

 • - V karavane Boba Robertsona (Shuler Hensley) sa nachádza viacero podobizní a odkazov na sériových vrahov, ako napr. Jeffreyho Dahmera, Teda "Unabomber" Kaczynskeho, Johna Wayne Gacyho či Charlesa Mansona. (Sociopath)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace