Rachel riskuje, aby ochránila Mikea, na kterého pak zatlačí kvůli jeho tajemství. Harveyho vztah s Paulou věci komplikuje. (Netflix)

tuntavala

Rachel: "Ahoj. Je vsechno v poradku?" Donna: "Jasne, jsem v poradku. Proc?" Rachel: "Za prve, to jak jsi vypadala, kdyz jem vcera prisla, a potom, jak si vypadala, kdyz jsem ti rekla o tom predvolani". Donna: "No, jednoduse jsem si delala starost o Louise, Rachel. Zaluji ho a ja se za to citim castecne zodpovedna, protoze jsem to byla ja, kdo pred vsemi absolventy priznal, ze se myli". Rachel: "Poznam te uz nejaky patek, abych poznala, ze mi nerikas pravdu". Donna: "Harvey mi vcera rekl, ze ma s nekym vztah". Rachel: "Je to vazne?" Donna: "Ano". Rachel: "A to byla ta zprava, kterou si mela videt". Donna: "Ano". Rachel: "Donno, jsi jen clovek. A vim, ze mas tu uzasnou schopnost cist v lidech, ale cas od casu nejaka drobnost unikne i tobe". Donna: "Tato malickost mi neunikla, Rachel. Nevidela jsem ji, protoze jsem ji nechtela videt. Vzdycky jsem rikala, ze chci, aby byl Harvey stastny a to chci". Rachel: "Ale trapi te to". Donna: "A stve me, ze ano. A kdyz mi to rekl, tvarila jsem se, ze uz to vim a to me stve jeste vic". Rachel: "Nevim, co na to rict". Donna: "Ja ani nevim, co bych chtela, abys rekla". Rachel: "Co by si rekla, kdyby si Michelle Ross a Harriette Specter zasli o vikendu na drink?" Donna: "Diky, Rachel. Velmi rada". ()