2012: Doba ledová

2012: Ice Age

Akční / Sci-Fi

USA, 2011, 91 min

• Elleannie

Jeden z opravdu mála filmů, který jsem neviděla celý. Byla by to opravdu ztráta času, protože snad dvacetiminutová jízda autem, kdy se střídají záběry na oblohu a na cestující v autě, a na pár krátkých okamžiků se octneme v jiném městě, kde figurují podobné záběry, nějak jsem to nezvládla, takže jsem to přepla. Když jsem se s malou nadějí k filmu asi po dvaceti minutách vrátila, zjistila jsem, že se změnil akorát dopravní prostředek a znovu se střídají záběry na cestující a na oblohu. Takže asi tak....(23.2.2012)

• blackrain

Příběh jako přes kopírák. V podstatě se vůbec neliší od jiných katastrofických filmů. Některé efekty vypadaly opravdu příšerně a jiné byly zase perfektní, takže se to všechno zprůměrovalo. Úvodní záběry byly jako z National Geographic. Hlavně ty záběry na ledovce. Společnost Asylum si tentokrát vzala na paškál slavnou islandsku sopku Hekla, která v příběhu slouží jako spouštěc katastrofy. Podle legend se v jejim nitru nachází samotná brána do pekla.(19.8.2011)

• Luukec

Pokud se chystáte schlédnout tento film, dejte si pivo, nebo sklénku vína.. pokud máte v sobě pivo nebo sklenku vína, dejte si další.. takhle pokračuje to deseti.. pak se vám možná ten film nebude zdát tak strašnej jako mě, když sem se na to díval střízlivej.. efekty, herci, dialogy sou přímo tragické.. jediné co není tragické je příběh.. ten je totiž ještě horší.. příjde mi to jako laciná kopie filmu Den poté, pouze bez happyendu a 100x hůř natočená..(30.6.2011)

Obyčejný katastrofický sci-fi kterých se natočí tuny. Nemá cenu přemýšlet nad nepříběhem, ale jde o to spíše se bavit a to se tady povedlo z poloviny scény kdy je nějaká katastrofa mě bavily, ale jakmile došlo na nějaký kecy a rodinné hodnoty tak film strašně spadl do naprostýho nezájmu. Efekty jsou standartní, kdo by čekal nějaké lepší že ano? Film jsem si jakž takž užil ale zapomenu na něj hodně rychle a znova si ho asi nepustím.(24.5.2012)

• MickeyStuma

Asylum a další její dokonale stupidní céčko, které už se zhovadilostí a stupiditou snad už ani nemá nic společného. Je to daleko horší. Nic tu nemá logiku. Přiblblé dialogy , speciální efekty amatérské, scénář plný děr. Proboha, pokud majitelé tohoto filmového studia neví co s penězi, ať je dají v Africe hladovějícím lidem. Tohle dílo je urážkou všech kvalitních katastrofických snímků, které mají co říct a jsou vlastně svým pojetím přínosné a varovné. A překvapuje mě, že má někdo odvahu tohle vydat na DVD a nějaká televize vysílat.(6.12.2013)