2012: Doba ledová

2012: Ice Age

Akční / Sci-Fi

USA, 2011, 91 min

• Luukec

Pokud se chystáte schlédnout tento film, dejte si pivo, nebo sklénku vína.. pokud máte v sobě pivo nebo sklenku vína, dejte si další.. takhle pokračuje to deseti.. pak se vám možná ten film nebude zdát tak strašnej jako mě, když sem se na to díval střízlivej.. efekty, herci, dialogy sou přímo tragické.. jediné co není tragické je příběh.. ten je totiž ještě horší.. příjde mi to jako laciná kopie filmu Den poté, pouze bez happyendu a 100x hůř natočená..(30.6.2011)

• MickeyStuma

Asylum a další její dokonale stupidní céčko, které už se zhovadilostí a stupiditou snad už ani nemá nic společného. Je to daleko horší. Nic tu nemá logiku. Přiblblé dialogy , speciální efekty amatérské, scénář plný děr. Proboha, pokud majitelé tohoto filmového studia neví co s penězi, ať je dají v Africe hladovějícím lidem. Tohle dílo je urážkou všech kvalitních katastrofických snímků, které mají co říct a jsou vlastně svým pojetím přínosné a varovné. A překvapuje mě, že má někdo odvahu tohle vydat na DVD a nějaká televize vysílat.(6.12.2013)

• Tommassi3

"A to se dá ?? Copak se dá bombardovat ledovec ??" - "Jistě !! Ale aby ho zastavili, museli by na něj shodit atomovku !!" ;) Tak to je škoda, že to nevěděli na Titanicu, že ?! Ale to by zase filmový divák přišel o jednu z Cameronových pecek !! ;) Ledovec smrti však mezi podobné snímky nepatří, to je totiž úplně jiná liga.. Studio Asylum mě zřejmě nikdy nepřestane překvapovat, a tak je zcela jisté, že když se rozhodli natočit vlastní variaci Dne poté, bude to nakonec opravdu veliký zážitek, byť tedy z kategorie velmi zábavná sračka.. O logiku, fyzikální zákony či nějakou ve finále seriózní záležitost tu skutečně nejde, to si hledejte jinde, nicméně celá tahle zhovadilost je opravdu ve své přepálené nesmyslnosti plné hysterických nehereckých výkonů tak neskutečně zábavná, že účast Patricka Labyorteauxe z Jagu, který si zkouší improvizaci ve stylu MacGyvera, kamera asyláckého mistra Alexandra Yellena či finále kapsářsky se zcela bezostyšně odkazující na Planetu opic už platí pouze za lehce omrzlou třešničku na dortu..(5.2.2015)

• ARI50

Kolik tech filmu 2012 už tady bylo a uspěl jenom jeden to je katastrofa celkový film působí jako jedna velká sračka efekty a celkově všechno tak katastrofální že se nedá nato ani dívat fakt jak se tu už píše ožrat se u toho a možná to dokoukáte. parta režiséru co nemají vůbec úspěch se sejdou řeknou jsi natočíme konec světa ledovcem hodíme to do levných trafik a vyděláme něco och bože kdyby se tohohle ujal nějaký frajer režisér kurňa na to bych se těšil.(1.7.2011)

• MM_Ramone

Na Islande exploduje sopka, odlomí kusisko ľadovca, ten dopláva ku východnému pobrežiu Spojených štátov amerických a spôsobí novú dobu ľadovú. To je stručný námet snímku "2012: Doba ľadová", ktorý bol v našich končinách vysielaný pod názvom "Ľadovec smrti". Poriadna blbosť. Ďalšia braková, nízkorozpočtová ekologická sci-fi sračka z produckie americkej filmovej spoločnosti Asylum. Takže ako vždy prostoduché, mizerne natočené, hrozne zahraté a otrasne zrežírované. Made in Asylum. *(5.8.2018)