A Drop of True Blood (TV seriál)

Drama / Fantasy / Horor / Krátkometrážní

USA, 2010, 6x5 min

Předloha:

Charlaine Harris (kniha)

Alan Ball

Komentáře uživatelů k TV seriálu (8)

Neurazilo .... :)(2.7.2013)

Spokojenost. Nejlepší samozřejmě scénka ve FangTasii. A hláška: "Bitches....you both is pretty...." A kvůli Billovi a jeho sexy hrudi, z toho by učůrávala každá.(16.7.2012)

Překvapivě dost možná nejzábavnější série webizod šikovně spojuje humor se smyslem pro detail. Jednotlivé díly se odehrávají před i po konci druhé série. Eric a Pam vybírají novou striptérku, Bill se stává objektem touhy postarší "slečny", Jessica se s otravným moralistou vypořádá po svém... a fanoušci seriálu by si tenhle speciál určitě neměli nechat ujít.(3.10.2011)

Jediná zajímavá byla scénka s Erikem a Pam, ostatní nestálo za nic.(23.9.2016)

Kromě scénky ve FangTasii to byla ztráta času. Ta jedna jediná stála za to.(19.1.2013)

God! Jesus! Mary Matalin! Alah! Confusion! Budha! The scientology! Aliens! That lion from Narnia, whatever is out there I need your help now. Och joj, Jason sa proste nezaprie. Výborná večerná oddychovka, nemôžem sa dočkať, keď si znova pozriem True Blood. Najlepšie časti -> Jason, Bill a Pam s Ericom. 4*(17.2.2019)

• Nyanka

Jsem fanoušek True Blood, ale koukat na tohle mi přišlo zbytečný...(31.12.2011)

Doufám, že až někdo bude číst tento koment. se záměrem pustit si tento spin-off, bude někde u 3. série True Blood a neví nic o smrti Billa, Alcida, Tary. A bude teď stejně nasraný/smutný jako jsem byl já!(30.8.2014)