První povídka o čarodějnici zaujme atmosférou, ale ničím jiným. Je to prostá pohádka o ježibabě z lesa. 40% Druhý příběh je víc než zdařilá konverzačka o paranoidním žárlivém manželovi, který se nechce vzdát své milované a ta mu na to konto připraví psychické peklo. 90% Ve třetí story se sukničkář pohybuje na hraně reality a snu. V hlavní roli manželka, penis a týrání. Nic moc. 30% Čtvrtá povídka zaujme svou poetičností. Matka s dcerou se setkávají se během jízdy autem setkávají s několika podobami smrti. 70% Pětka má asi nejlepší nápad. Vypráví o feťačce vzpomínek, která si vybírá opuštěné narkomany a bezdomovce, jimž pomocí injekční stříkačky krade vzpomínky. Depresivní a špinavé. 80% Poslední část o lidech závislých na sladkostech mě absolutně nesedla. Vůbec nevím, co si mám myslet. Snad jen závěr, kladoucí důraz na gore, vzbudil částečně mojí pozornost. 10% Celkově 50%.(29.11.2013)

Tady je zas spoustu chytrých profesionálů, hádám. Theatre Bizzare pro mě byl jeden z nejvýraznějších uměleckých zážitků poslední doby. Srát na pár klišovitých momentů a slabin, jako celek to funguje báječně, až jsem se divil. Pro mě to šlo od nejslabší po nejsilnější, ta poslední večerě páně mi přivodila výron semene a krve (ano, to se mi stává, navíc se při tom obvykle i poseru) Vyzdvihuji především technickou stránku, kamera Karima Hussaina dělá i z jinak nevýrazných scén skutečné skvosty. 90%.(12.7.2014)

Ve výsledku vlastně jen průměrná antalogie. Sice ani jedna z částí není vyloženě špatná, ale na druhou stranu tu byly mírně nadprůměrné jen poslední dvě - v předposlední, "Vission Stains", se vytáhne Karim Hussain se svou působivou a nepříjemnou povídkou (oko a jehla, jak parádní kombinace!), která je za mě to nejlepší, co Theatre Bizarre nabízí a dále poslední, zajímavou jednohubkou pro gurmány jsou "Sweets", která ale kromě relativně pěkné vizuální stránky nenabízí žádnou hlubší myšlenku. Jo a - možná příjde i Lovecraft a Udo Kier ;)(20.3.2013)

• Circo macabre

Musím říct, že od The Theatre Bizarre jsem čekal přeci jen o něco víc Bizarre a daleko míň nic neříkajícího a nudícího The. Teď už si ani nedokážu vybavit o čem vlastně 2 třetiny filmu byly, což asi přeci jenom není úplně dobré. Ovšem když už jsem si říkal, že mě z nudy nejspíš nic nevytrhne, tak přišly dvě závěrečné, chutné lahůdky, které naplno udržely mojí pozornost až do dobrého závěru v divadle, kterému ale mohl být dán větší prostor. Tedy ony ty 2 třetiny nebyly zas tak nudné, vlastně každá z povídek má aspoň jeden zajímavý aspekt, ale čekal jsem něco úplně jiného (lepšího), takže nejsem moc spokojený.(22.12.2013)

Pozornost si zasluhující antologie o šesti povídkách, jimiž vás bude provázet Udo Kier se svou sbírkou podivných loutek v životní velikosti. Jak už to u většiny případů bývá, jednotlivé příběhy jsou značně nevyrovnané, ale žádný vysloveně špatný jsem tu nenašel. Některé útočí špínou a depresí, jiné si hrají s detaily a vnitřními pocity, ale jen jedna (hned ta první) pracuje s výbornou atmosférou a silně Lovecraftovými prvky. Toť můj favorit, co nastavil laťku zatraceně vysoko, ale zůstal bohužel nepřekonán. Dá se však říci, že každý hororový divák si tu najde svoje. Kdo by ale čekal těžký kalibr zvrhlostí a úchylností, jakým byl například loňský Little Deaths, bude nejspíš zklamán.(8.2.2012)