Neon naege banehsseo (TV seriál)

• Jižní Korea

넌 내게 반했어

Heartstrings

You’ve Fallen For Me

(neoficiální název)

Romantický / Hudební

Jižní Korea, 2011, 16x? min

U každého korejského dorama mě většinou zajímají především osudy hlavních hrdinů. Tady je ale dobře, že se vše netočí jen kolem hlavní dvojice. Ostatní příběhy jsou totiž také zajímavé a baví. Sin-hye Park je mojí velkou oblíbenkyní, proto jsem byla ráda, že zde dostala dost prostoru. Yong-hwa Jeonga jsem se naopak docela obávala, ale po pár dílech jsem si ho také moc oblíbila. Heartstrings nemá sice takové kvality jako Dream high, ale obsahově se mu dost podobá. A konečně zase kvalitní OST. Děj je pestrý, hudební scény plné energie..4,5*.(9.1.2012)

Ak by som mala definovať prečo sa mi zapáčili kórejské seriály, určite by som ako príklad uviedla aj Heartstrings. Narozdiel od amerických, slovenských či nemeckých seriálov, hlavný hrdinovia nie sú dokonalí. Nie sú to dokonalé krásky a fešáci, ich jednoduchý príbeh a charakter, či situácie sú také, že sa do nich vžijete. Niekedy som rozmýšľala úplne rovnako ako hlavná hrdinka.Tento seriál je pre mladšie ročníky, je plný hudby, energie, lásky k umeniu, úcte k tradíciám. Hlavnú hrdinku si hneď oblúbite, a ,, you fall for Shin". Niekedy by som mu rada jednu vylepila, ale všetci majú dobrú aj zlú stránku. A čo je mi na tom hercovi najviac sympatické je ten jeho nevyrovnaný zub, ktorý je strašne zlatý... 80%(2.5.2012)

Stává se mi, že pokud od korejských dramat moc neočekávám tak mě překvapí. Líbil se mi nenucený, poklidný děj s výbornou hudbou a herci. Líbilo se mi, že vše nebylo zaměřeno jen na vztah hlavních herců, ale vše směřovalo k představení. Nejvíc mě asi potěšilo to, že snad poprvé se pul seriálu neřešil vztah versus rodina a takové to citové vydírání. Prostě a jednoduše to nějak nenucené a pěkně plynulo a k tomu se hezky zpívalo a hrálo. Co víc dodat.. na večer dobré pokoukání :-)(28.3.2014)

Nic náročného, prostě to jen plyne a, ač to tomu může leckdo vyčítat, nezaměřujeme se pouze a výhradně jen na hlavní dvojici, což je v tomhle případě fajn. Nevadí, když se občas půjdeme podívat do "cizí kuchyně". Dokonce by se dalo říct, že je to o ničem, ale dovolím si nesouhlasit. Nějaké romantické vztahy jsou jen omáčka (i když to jídlo v ní občas plavalo), důležitý je cíl a tím je představení. Je to trochu jako slabý odvar Dream High. Ale taková ta naivní pohoda, takové to "kouzlo", které vás tak nějak nutí na to koukat se vytratí a vy se ptáte, proč na to vlastně ještě koukám? Zvyk? A pak přijde finále. Rozuzlení = hrůza. Vyřešit všechny problémy nemocí je prostě... a pak přidat ještě bolístku navíc, aby se mohlo odcestovat do UK a všem pak ukázat, jak je jejich láska silná, co? Ach jo. Slaboulinké 3* a dlouho jsem přemýšlela, že dám 2*. Snad ty 3 dávám za to, že se tu podržtaška z You're beautiful objevil jako "samec" a dal to dohromady se "svojí samičkou". :-D Přeloženo.(28.8.2011)

Ehm, nejen kapela, ale i scénář je místy vážně ´stupid´. A nejvíc bohužel v závěru, kdy se chování ústřední dvojice podobá nápadu Homera Simpsona jak se dostat z bahna: "Nejprve si rukama vytáhnu nohy a pak pusou ruce." Zkrátka a dobře, nebýt mé oblíbenkyně Park Shin-hye, asi by to nebylo ani na ty tři hvězdičky, což mě samotnou překvapuje.(26.1.2016)