Neon naege banehsseo (TV seriál)

• Jižní Korea

넌 내게 반했어

Heartstrings

You’ve Fallen For Me

(neoficiální název)

Romantický / Hudební

Jižní Korea, 2011, 16x? min

Nic náročného, prostě to jen plyne a, ač to tomu může leckdo vyčítat, nezaměřujeme se pouze a výhradně jen na hlavní dvojici, což je v tomhle případě fajn. Nevadí, když se občas půjdeme podívat do "cizí kuchyně". Dokonce by se dalo říct, že je to o ničem, ale dovolím si nesouhlasit. Nějaké romantické vztahy jsou jen omáčka (i když to jídlo v ní občas plavalo), důležitý je cíl a tím je představení. Je to trochu jako slabý odvar Dream High. Ale taková ta naivní pohoda, takové to "kouzlo", které vás tak nějak nutí na to koukat se vytratí a vy se ptáte, proč na to vlastně ještě koukám? Zvyk? A pak přijde finále. Rozuzlení = hrůza. Vyřešit všechny problémy nemocí je prostě... a pak přidat ještě bolístku navíc, aby se mohlo odcestovat do UK a všem pak ukázat, jak je jejich láska silná, co? Ach jo. Slaboulinké 3* a dlouho jsem přemýšlela, že dám 2*. Snad ty 3 dávám za to, že se tu podržtaška z You're beautiful objevil jako "samec" a dal to dohromady se "svojí samičkou". :-D Přeloženo.(28.8.2011)

Musím uznat, že v prvních dílech jsem se ke sledování trošku nutila. Není to dorama, která mě hned chytila za srdce. Ale co dodat k tomu, že byste nakonec nejraději vy sami nosili každý den ono kapučíno. Lee Shin byl prostě sladký, na to výtky nejsou. Co mě překvapilo bylo hudební finále. Takováhle změna v programu mě překvapila a bylo mi toho škoda. Samotné finále bylo trošku zbytečně přehnané, vůbec nebylo třeba "protahovat" to o rok. Jinak ano Dream High jsem v tom viděla, akorát to teda nebylo zaměřené tolik na hudbu. Nebo právě že mělo být, ale nepostřehla jsem to. A boje mezi hlavními možnými zpěvačkami na připravované vystoupení mě nijak nezasáhly. Žádné napětí ani vzrušení, či vyloženě nelibost. Příběh plul, hezky se to sledovalo ale žádné PUF. A to přitom mám Park Shin Hye hrozně ráda.(20.8.2015)

Stává se mi, že pokud od korejských dramat moc neočekávám tak mě překvapí. Líbil se mi nenucený, poklidný děj s výbornou hudbou a herci. Líbilo se mi, že vše nebylo zaměřeno jen na vztah hlavních herců, ale vše směřovalo k představení. Nejvíc mě asi potěšilo to, že snad poprvé se pul seriálu neřešil vztah versus rodina a takové to citové vydírání. Prostě a jednoduše to nějak nenucené a pěkně plynulo a k tomu se hezky zpívalo a hrálo. Co víc dodat.. na večer dobré pokoukání :-)(28.3.2014)

Hearstrings je příjemné drama díky Shin-hye a také díky velmi dobrému soundtracku, i když se pořád opakují songy, které by se na jedné ruce daly spočítat. Problémem jen zůstává to, že vlastně ničím nevybočuje, žádný zajmavý příběh, postavy apod. prostě drama z univerzitního prostředí zaměřené na hudbu, nic víc. I když jsem párkrát si říkal, jo tohle se mi fakt líbí, stále tam bylo hodně momentů, které byly rušivé. Celkově jde o kvalitní lehce nadprůměrnou podívanou, pro zapřisáhlé fanynky k-dramat tohle bude další pecka nad kterou se budou rozplývat, já bohužel zas tak ne. P.S.: Ta reklama na SII a Galaxy Tab 11.1 a na pivo Hite Dry, mi přineslo dobré a srandovní vzpomínky.(21.7.2013)

Ehm, nejen kapela, ale i scénář je místy vážně ´stupid´. A nejvíc bohužel v závěru, kdy se chování ústřední dvojice podobá nápadu Homera Simpsona jak se dostat z bahna: "Nejprve si rukama vytáhnu nohy a pak pusou ruce." Zkrátka a dobře, nebýt mé oblíbenkyně Park Shin-hye, asi by to nebylo ani na ty tři hvězdičky, což mě samotnou překvapuje.(26.1.2016)