Tajemný zabiják

Zach Bangma

Kostýmy:

Vania Ouzounova
  • EvilPhoEniX

Hodnocení na IMDB 6,4 od 3500 lidí je hodně zarážející. Já bych pro film měl mnohem lepší název: Some guy who bores people. Strašně otravný a nesympatický televizní film, s dvěma vraždy mimo záběr a celkově zde chybělo snad vše, co v hororu může. Kdyby zde poletovaly aspoň pěkné polonahé holky, tak budiž. 2* za šerifa, který občas vypotí slušný hlod, ale jinak ztráta času.(7.3.2014)

• rollman1

Tohle né, tohle bylo ubíjející, nudné, neoriginální a dementní, že se na to prostě nedalo koukat. Film se táhl jak parta romů do práce a já se neskutečně nudil. Dvě gore scény, které nejsou ještě k tomu moc dobré, nudné dialogy a jeden vtipný šerif. Film si hraje na slasher, ale přitom je to spíše příběhově drama. Ztráta času.(6.3.2014)

Nebylo to vyloženě špatné, ale ani dobré, tak na půl. Naštěstí je to dělané trochu do humoru, já jsem se asi dvakrát opravdu zasmál. Vraždy jsou celkem fajn. Hlavní hrdina mě přišel opravdu jako totální blázen, ještě že měl sympatickou dceru, která ho nakopla tím správným směrem. Dějově to taky docela šlo, ten konec byl zajímavý. Ty poldové byli ,ale idioti.(12.2.2019)

Symbióza medzi slash / horrorom a komédiou zafungovala ako antibaktérium proti všetkým zvrhlostiam naokolo. Tie zamindrákované charaktery Mi začínajú byť sympatické a tento kúsok je toho ďaľším príkladom. Bolo mu ubližované už na strednej , nedoškolený u psychiatra , nájde si funny-job v mestečku ..... no démoni minulosti si nájdu jeho. Sympatický hero s B.Zane kukučom a vlastne komplet kolektív , spoločne vymodelovali silne výživnú kratochvíľu.(16.12.2011)

• ricci.s

Príbeh o chlapíkovi, ktorý sa rozhodne odrovnať všetkých, ktorí mu v minulosti ubližovali. Celkom slušne nakrútené, ale za pozornosť to podľa mňa nestojí, nudil som sa. Komediálne prvky som neobjavil žiadne, hororových bolo žiaľ tiež poskromne. Vlastne sa dočkáme len jedného rozsekania, sekerky do hlavy a podrezania... to je tak dokopy všetko. Oplatí sa kvôli trom krátkym scénkam obetovať hodinu a pol? Slabota.(13.12.2011)