Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V malém americkém městečku začne docházet k záhadným vraždám bývalých členů středoškolského basketbalového týmu. Čím dál víc to vypadá,že pachatelem je Kenny Boyd, jehož ostatní na střední škole šikanovali. Ten se totiž vrátil z ústavu pro duševně choré, kreslí velmi brutální kresby a nechová se zcela normálně... (TV Barrandov)

Recenze (9)

cariada 

všechny recenze uživatele

Nebylo to vyloženě špatné, ale ani dobré, tak na půl. Naštěstí je to dělané trochu do humoru, já jsem se asi dvakrát opravdu zasmál. Vraždy jsou celkem fajn. Hlavní hrdina mě přišel opravdu jako totální blázen, ještě že měl sympatickou dceru, která ho nakopla tím správným směrem. Dějově to taky docela šlo, ten konec byl zajímavý. Ty poldové byli ,ale idioti. ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Hodnocení na IMDB 6,4 od 3500 lidí je hodně zarážející. Já bych pro film měl mnohem lepší název: Some guy who bores people. Strašně otravný a nesympatický televizní film, s dvěma vraždy mimo záběr a celkově zde chybělo snad vše, co v hororu může. Kdyby zde poletovaly aspoň pěkné polonahé holky, tak budiž. 2* za šerifa, který občas vypotí slušný hlod, ale jinak ztráta času. ()

Reklama

rollman1 

všechny recenze uživatele

Tohle né, tohle bylo ubíjející, nudné, neoriginální a dementní, že se na to prostě nedalo koukat. Film se táhl jak parta romů do práce a já se neskutečně nudil. Dvě gore scény, které nejsou ještě k tomu moc dobré, nudné dialogy a jeden vtipný šerif. Film si hraje na slasher, ale přitom je to spíše příběhově drama. Ztráta času. ()

MT_Y 

všechny recenze uživatele

Já nevím mě se osobně tenhle snímek líbil, ano bylo to velmi jednoduchý film, a osobně kdo je vrah člověku dojde do 5 minut, takže záhadu jsem v tom nehledal... Tenhle film spíš pojmout jako lehký humorný film s občas podřízlim hrdlem (ale nečekejte nějak vraždy často a něco ty vraždy tam vlastně jen proběhli v rychlosti) hlavní postava super ale je to opravdu spíš takový až rodinný snímek (až na ty vraždy no) 😄 atmosféra příjemná. Samozřejmě happy end, ale ten se dá čekat víceméně od začátku 🤗😄 Osazenstvo příjemné, hlavně policista super... Hodnocení, protože víc k tomu není co dodat... 5 hvězd 95% 🤗 ()

Dellamorte 

všechny recenze uživatele

Symbióza medzi slash / horrorom a komédiou zafungovala ako antibaktérium proti všetkým zvrhlostiam naokolo. Tie zamindrákované charaktery Mi začínajú byť sympatické a tento kúsok je toho ďaľším príkladom. Bolo mu ubližované už na strednej , nedoškolený u psychiatra , nájde si funny-job v mestečku ..... no démoni minulosti si nájdu jeho. Sympatický hero s B.Zane kukučom a vlastne komplet kolektív , spoločne vymodelovali silne výživnú kratochvíľu. ()

Galerie (17)

Reklama

Reklama