Bonjour! :-) Další film o teroristech a únosu letadla? Druhý celovečerní film mladého režiséra? Málem jsem tento film přešel stejně jako fakt, že se jedná o rekonstrukci důležité události - o které však tuzemáci moc nevědí.. O to větší bylo mé překvapení, když jsem po závěrečných titulcích zavřel ústa! Fakt silný snímek, černobílá, hutná atmosféra, výborný střih i kamera.. Chtěl jsem dát jen čtyři hvězdy, poněvač mi přišly některé scény nereálné, budu ale věčným optimistou, který věří, že filmaři podali příběh tak, jak jej zaznamenali - a pak film nemá chybu. Se porter de cinéma! Woo.(28.11.2011)

• Mrkvič

Film pro frantíky a členy speciálních jednotek (podle jejich reakcí). Já se jinak dost nudil a něteré věci absolutně nechápal. Sledovat příběh z pohledů tří postav mi tu přišlo strašlivě nešťastné. Ženská, o které nic nevím, co tam furt někomu něco cpe. Arabáč, co se tam furt jen modlí, až by se 270 cestujících muselo uchechat smíchy. No a potom člen speciálních jednotek, jehož většina scén má snad navodit nějaké umění v podobě gejzíru emocí. Pak už tam jsou jen plné střechy snajprů, kteří vlastně nic neudělaj, až na jednu moc zábavnou větičku a úprk ze střechy do letadla.(7.2.2012)

• Nemik96

Tak tohle byla nuda ala France ani se nebudu snažit srovnávat Přepadení s UNITED 93 protože to je uplně něco jiného. Řeknu to asi takhle v tomhle filmu si užijete 60 minut Alláhování Akbarování a patnáct minut zásahove akce u které jsem se válel smíchy 30 zakuklencu vlítne do letadla z toho 1 si lehne na zem a postříli všechny Akbary. Slzy v očích střih THE END no není tohle nářez. 2** za pokus.(17.3.2012)

• Radiq

Žabožroutská teroristická nuda. Asi kvůli vážnosti situace a retru roku 94 to bylo cely v jakejchsi šedivejch barvách a to se mi nelibilo. Co je ale horší - bylo to vyplněny hromadou nezajimavyho balastu (rodinná pouta, lidi z politiky, přípravy na útok), takže se to hrozně táhne. V podstatě tam mohla být jen ta přestřelka na konci a i ta nebyla nic moc. Postavy uplně o ničem a neměl jsem důvod si k nim dělat nějakej vztah. Kdyby všichni chcípli, vůbec by mi to nevadilo. No a teď si tu arabskou chamraď taháme do Evropy. Pěkně děkujem!!!(24.11.2016)

Nechápu zdejší hodnocení, protože něco tak napínavýho jsem dlouho neviděl. Možná je to způsobený tím, že film se zabývá tématem, které mě velice zajímá, ale přesto to nechápu :-). Skvěle zkombinované reálné záběry s natočenými. O samotném zákroku by toho šlo napsat určitě víc než dost. Osobně ho považuju za ne zcela povedený (nechápu například nepoužití flashbangů, či slzného plynu atp, ale předpokládám, že k tomu kluci měli nějakej důvod). Byl však úspěšný a to se počítá. Zm*di umřeli, GIGN ani žádný další civilista nikoliv. Takhle by to mělo vypadat, protože s teroristy se nevyjednává. Je tu velmi zajímavá paralela s útokem Mohameda Meraha, ke kterému nedávno došlo, kde pro mě z nepochopitelného důvodu dost otáleli z útokem. Asi se čím dál více stáváme tak humánními, že se nám to jednou vymstí. Byl bych strašně rád za podobně dobře natočenou rekonstrukci operace Nimrod. Zasvěcení jistě vědí... To by byl teprve nářez! To byly ještě časy, kdy politici měli koule, i když to byly ženy.(24.3.2012)

• - Spoiler: Při skutečném útoku byli 3 únosci zabiti hned na počátku útoku. Čtvrtý únosce v pilotní kabině se poté bránil dalších 20 minut než zemřel na střelné zranění. (Caaslav)

• - Unesený Airbus byl po útoku natolik poškozen, že byl vyřazen z provozu. (Caaslav)

• - Tento film je založen na skutečných událostech, ke kterým došlo na letu Air France 8969 24. prosince 1994 a sledovalo je v přímém přenosu 21 milionů diváků. [Zdroj: Film Europe] (Jeremy.jk)