Geomsa peurinseseu (TV seriál)

• Jižní Korea

검사 프린세스

Prosecutor Princess

Romantický

Jižní Korea, 2010, 16x60 min

• Zíza

Přeloženo. (Z mého pohledu silně nadhodnocená korejská jakože vtipná jakože romantická slátanina. Hlavní hrdinka mi moc nesedla, hlavní hrdina se také ocasovitému chování nevyhnul a já měla občas dost problémů, abych neusnula nudou. Co se týče scénáře, hudby a kamery všechno je naprosto průměrné, ani herci mě svým uměním neočarovali. Tenhle seriál mi naprosto nesednul a nezachránil to ani Park Si Hoo, kvůli kterému jsem se na to koukla. Pokud s Korejou začínáte a líbí se vám její teatrálnost a melodramatičnost, tak tahle podprůměrnost vás určitě osloví.)(7.3.2014)

Pozor na první díl, ten je vážně síla. Říkala jsem si, pravá blondýnka hadra, ale pak se to rozjelo a dokonce se objevil na korejské poměry celkem originální děj. Jako uznávám, že je to jen další romantika do sbírky, ale je to povedená romantika a pokud člověk na ni má náladu, tak má velkou šanci, že bude nadšen, teda... obsazení některých postav sice není nejšťastnější, ale není to žádná katastrofa. Hlavní hrdina vypadá jak surikata, hlavní křen vypadá jak gorila, ale tak co... zvyknout se dá a hlavní hrdinka nosí uplně boží boty, už jen kvůli jejím botám bych se na to podívala znovu.(23.7.2014)

Nemohla jsem si vybrat svůj první seriál korejské produkce lépe. Je neuvěřitelné, jak moc se liší od amerických seriálů na které jsem zvyklá. Překvapilo mě tolik věcí... jak si Korejci rádi mluví sami pro sebe (ale neskutečně rádi), podlamují se jim kolena, když vidí svého milovaného a vážně roztomile "chodí", když jsou opilí a prostě všchno prožívají tak nějak procítěněji. Doufám, že i nastane den, kdy budu tak skvěle chodit na podpatcích jako Ma Hye Ri!(29.1.2014)

Po prvním dílu: klasický korejský rom-kom s hezkou, rozpustilou herečkou v hlavní roli, která svým vystupováním působí na postu začínající prokurátorky jak slon v porcelánu. Jak říkám Korea se vším všudy - typickou hudbou, typickými gesty, situacemi atd. Ale je to líbivé a dobře koukatelné, takže zaokrouhlím na 4*.(12.4.2012)

Jsem mile překvapena pestrým a naprosto nepředvídatelným dějem, který mě ani chvíli nenudil. Nejedná se pouze o hloupou romantiku, ale skvěle promyšlený příběh. Perfektním zpestřením jsou zejména případy, které prokurátoři řeší a celkové rozuzlení. Milostná linie je pojata zajímavě a hlavní zápletka není tak jednoduchá jak se na první pohled může zdát. Ma Hye Ri je sice ze začátku naivní až to bolí, ale přesto si získala moje sympatie hned v prvních dílech. Seriál je navíc obdařen hezkým a chytlavým soundtrackem. 4,5*.(13.3.2012)