Reklama

Reklama

Epizody(16)

Obsahy(1)

Ma Hye Ri je krásná a trochu naivní dívka, která díky své skvělé paměti vystudovala práva. Po škole se připravuje na post prokurátorky. I přesto, že má obrovský talent, více ji zajímají módní hity a nakupování. V práci není z počátku moc oblíbená, ale časem dozrává v briliantní prokurátorku a inteligentní mladou ženu se smyslem pro povinnost a spravedlnost. Do života jí vstupují dva muži. Ma Hye Ri se do jednoho z nich zakouká a požádá toho druhého, aby jí pomohl ho získat. (Pethushka)

(více)

Recenze (8)

IQ Tiqe 

všechny recenze uživatele

Po prvním dílu: klasický korejský rom-kom s hezkou, rozpustilou herečkou v hlavní roli, která svým vystupováním působí na postu začínající prokurátorky jak slon v porcelánu. Jak říkám Korea se vším všudy - typickou hudbou, typickými gesty, situacemi atd. Ale je to líbivé a dobře koukatelné, takže zaokrouhlím na 4*. ()

Zíza 

všechny recenze uživatele

Přeloženo. (Z mého pohledu silně nadhodnocená korejská jakože vtipná jakože romantická slátanina. Hlavní hrdinka mi moc nesedla, hlavní hrdina se také ocasovitému chování nevyhnul a já měla občas dost problémů, abych neusnula nudou. Co se týče scénáře, hudby a kamery všechno je naprosto průměrné, ani herci mě svým uměním neočarovali. Tenhle seriál mi naprosto nesednul a nezachránil to ani Park Si Hoo, kvůli kterému jsem se na to koukla. Pokud s Korejou začínáte a líbí se vám její teatrálnost a melodramatičnost, tak tahle podprůměrnost vás určitě osloví.) ()

Reklama

Zelilu007 

všechny recenze uživatele

Jo já vím, je to přitáhlé za vlasy a Mae Ri byla často na zabití, ale je to poměrně oddechová záležitost a má to výstižný OST, tak proč neohodnotit další SBS doramu? Pro mne byl největší boj, čas! Jelikož to nenutí diváka tak často přeskakovat jednotlivé části. No pro mne byl největší kámen úrazu to, že slečna Mae Ri neskončila s tím, se kterým jsme jí chtěla na konci vidět. Je to trochu špatná vlastnost co mám, ale s tím už jsem se narodila. Docela mám dilema, jestli dát 4* nebo 3*. PS: Teď jsem si všimla komentáře Zoey90 :) Směji se ještě teď. A ano nálada ta být musí. ()

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Jsem mile překvapena pestrým a naprosto nepředvídatelným dějem, který mě ani chvíli nenudil. Nejedná se pouze o hloupou romantiku, ale skvěle promyšlený příběh. Perfektním zpestřením jsou zejména případy, které prokurátoři řeší a celkové rozuzlení. Milostná linie je pojata zajímavě a hlavní zápletka není tak jednoduchá jak se na první pohled může zdát. Ma Hye Ri je sice ze začátku naivní až to bolí, ale přesto si získala moje sympatie hned v prvních dílech. Seriál je navíc obdařen hezkým a chytlavým soundtrackem. 4,5*. ()

Juliette_ 

všechny recenze uživatele

Nemohla jsem si vybrat svůj první seriál korejské produkce lépe. Je neuvěřitelné, jak moc se liší od amerických seriálů na které jsem zvyklá. Překvapilo mě tolik věcí... jak si Korejci rádi mluví sami pro sebe (ale neskutečně rádi), podlamují se jim kolena, když vidí svého milovaného a vážně roztomile "chodí", když jsou opilí a prostě všchno prožívají tak nějak procítěněji. Doufám, že i nastane den, kdy budu tak skvěle chodit na podpatcích jako Ma Hye Ri! ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama