Letošní Vánoce znamenají pro ztřeštěné bratrance Craiga a Day-Daye velký okamžik. Konečně se vymanili z područí rodných domovů a stěhují se do vlastního pronájmu. Jakýsi neposedný lapka jim ale ukradne všechny dárky ... a hlavně půjčené peníze, jež měli ukryté v reprobedně sterea. Pokud nemá dojít k vystěhování, musí si chlapci najít pěkně rychle nějakou tu prácičku. Vstoupí proto do služeb bezpečnostní agentury, jež střeží zdejší nákupní středisko. Tohle budou prázdniny, na které nikdy nezapomenou... (oficiální text distributora)

jenspifa

Rozhodne lepsi nez prvni dil, ale ne lepsi nez druhy. Par dobrych joku se taky najde. V mensi roli se i objevi Terry Crews v jedne ze svych prvnich vetsich roli. 65,8% :D ()

LukasLongr

Člověk nikdy neví, co se může za jeden den v pátek stát. Vykrade vás santa, policie vám sebere marihuanu, v práci to hned zkazíte. Co víc si přát. Jediné dobré je na konci pořádná párty, kde peníze na nájem vybrali. Sice žádný extra film to není, ale párkrát jsem se zasmál. ()

schdrak odpad!

ODPAD, nemalo to hlavu ani patu, nic zabavne na tom nebolo, pozeral som to na 2x aj to len preto ze som bol na mesacnom turnuse v kamione a uz som nemal co pozerat. Ani raz som sa nezasmial, bolo to smiesne ako sracka na chodniku... ()

Duston_Movie

Tretí diel Ice Cubových jednodňových komédií, tentokrát na Vianoce a Ice Cube znovu zháňa prachy, dosť som sa nasmial a mám rád takéto funky filmy, 4 hviezdy. ()

K1K0

Pohodová vianočná komedia život v uliciach kde ta aj na Vianoce môže okradnúť Santa :) zábavná odychovka na večer a ešte lepšie počas vianočných sviatkov. ()