Mladí hlboko mentálne retardovaní magori New Kids Turbo z holandského zapadákova Maaskantje znova prichádzajú na scénu, tentoraz ako New Kids Nitro. Spolu s magormi zo susedného zapadákova Schijndel spoločne bojujú proti novému nepriateľovi - živým mŕtvolám zombie, ktoré im vyjedajú okruh najlepších priateľov.
Partička piatich kamarátov z holandského mestečka Maaskantje - Gerrie, Richard, Rikkert, Robbie a Barrie - sa dostane do vážneho konfliktu s obyvateľmi susedného zapadákova Schijndel. Vojnu však ukončia vo chvíli, keď musia spojiť svoje sily v urputnom boji proti novému spoločnému nepriateľovi - živým mŕtvolám, ktoré im postupne zabíjajú najlepších priateľov. Vo veľkej vojne proti zombie sa dementom vymknú ich bojové akcie spod kontroly a nastane malá vidiecka apokalypsa. (oficiální text distributora)

Patrik256

Rozpočet_ 2.5 miliona € // Tržby_ 7.1 miliona € // mame tu 2 ktora neni az taka sialena ako 1 ale aj tak nam ponukne zase skvely humor sprevadzany starými hercami ktory to zase zvladli velmi dobre. ()

Santino7

Nakoľko mi jednička nepripadala zas taká výnimočná ako poniektorým, od pokračovania som nejaké obzvlášť prehnané očakávania nemal. To ani zďaleka. Bol som iba zvedavý, či si tí dementi z Maaskantje dokážu udržať aspoň aký taký status nevšednosti či svetlej výnimky (medzi primitívnymi "wannabe" komédiami podobného rázu) alebo už naplno skĺznu do trápnemu nevkusu. No a ono to podľa mňa dopadlo tak pól na pól. Miestami ma opäť pobavili svojimi prakticky nulovými zábranami a nekorektnosťou, na druhej strane to miestami bolo naozaj prehnané, zbytočne trápne. Snaha o prekonanie laťky tu bola zjavná, škoda že si na to zvolili nie práve najšťastnejšiu taktiku spraviť to čo najviac nechutné a brutálne. Na vcelku originálne a svieže Turbo sa to teda nechytá, obsahová stránka je ešte o level stupídnejšia (v zlom slova zmysle), lenže sklamaný v konečnom dôsledku zas až tak nie som. Opäť sa totiž opäť našlo aspoň zopár svetlých momentov, pri ktorých sa človek zasmeje aj keby nechcel. Dvakrát však New Kids úplne stačilo, viac už netreba. 2/5 ()

nessbeal

TRAILER http://www.youtube.com/watch?v=XFuGtQ4WHm4 *** Takze pozrel som si to v kvalite: New.Kids.Nitro.German.2011.TS.MD.XviD-iND *** Maaskantje verzus Schijndel *** Brutalna nakladacka humoru, nadavok, piva, rave hudby, aut, zombikov, vybusnin, freerunu, dance battlov, policajtov, drog, cigariet, fast food, uderov do hlavy, vrazd, buraciek, zavodov, futbalu, ohna, mrtvych. *** Nepodarene sceny neopisatelne *** 100% *** Sorry *** Nemozem prestat pocuvat http://www.youtube.com/watch?v=Lk3lQRmIkoM ()

TaanStari

Začátek i konec se vtipností blíží (a v pár momentech dokonce i překonává) jedničku, ale prostředek je jedno velké, hluché místo. ()

boul

Opět parta New kids na scéně na kterou jsem čekal a přišla už s něco slabším pokračováním a néé tolika hláškami jako v Turbu.. V nitru jsme se dočkali i náletu zombíků, což jsem nějak nepochopil proč, asi scénáristi chtěli zaujmout i fandy hororů a zombíků. Viděno opět v bandě kamarádů s pivem a něčím chechtajícím tak opět to byla zábava.. Koukat se na to za strřízliva, by bylo asi nekoukatelné nebo úplně jinak hodnoceno. 3* ()

Kingjiri

Typickej druhej díl, kde se vaří z vody a člověk má pocit, že vzniknul spíš z povinnosti. Pravda je, že ani první díl nepředstavoval žádnej výkvět kinematografie, pořád však úspěšně balancoval na tenký hranici mezi genialitou a debilitou. Pokračování už spíš balancuje mezi debilitou a uplnou demencí. Přesto zde lze najít pár povedenejch fórků (pokud nemůžete vystát vulgární, fekální a drsnější humor, tak na to ani nekoukejte). Příběh je ale stejně vyprázdněnej, jako palice hlavních hrdinů. Objeví se opět i DJ Paul Elstak a mongoloidní "řidič náklaďáku", se kterym už ale neni taková sranda. Za závěrečnej taneček "Hoeren neuken nooit meer werken" aneb "Píchat kurvy a už nikdy nepracovat" přihazuju další hvězdu na tři silnější. ()

Houbař

Tenhle film má všechno: násilí, krev, drama z rodinného prostředí, lovestory, auta, zombies. Přesto, že je slabší jak první díl, pořád má cenu si k tomu dřepnout a zaposlouchat se do libého zvuku holandštiny a užít si trochu toho filmového romantického násilí. ()

Olafsson

Ještě větší píčovina než jednička.. Chtěl jsem dát tři hvězdy ale ty má jednička a ta byla lepší.. Pár vtipnejch scén.. Výbornej závěr ala "FUCK THE WHORES AND NEVER WORK AGAIN." ()

konysua

Tak se nám chlapci přesunuli k druhému dílu a pokračují zdánlivě ve stejném duchu. Opět povedená režie, střih, efekty a nyní i masky. Spousta nových vtípků, které jsou buď nové nebo nějak upravené z předchozího dílu. Je to hodně podobné prvnímu dílu, takže moment překvapení (aspoň pro mě) nebyl tak silný. Hodina čtvrt je možná ideální stopáž. Těším se na další magory z nizozemska. 7/10 ()

Brano

O niečo lepšie ako jednotka. Nájde sa tu zopár vydarených vtipných momentov pri ktorých som sa pobavil, no ale tých stupídnych je viac. Celkovo film nedáva vôbec žiadny zmysel a za pozornosť stojí iba pár scén. Typ filmu, ktorý je skôr určený tým, ktorí majú radí zvrátený čierny humor. Za zmienku snáď stojí iba veľmi presvedčivé herecké obsadenie. /55%/. ()

Berty00

"Dynamické" pokračovanie filmu New Kids Turbo a myslím že sa celkom podarilo...Spĺňa to všetky body bizarnosti a o to v tejto sérii aj ide..Taká hardcore komédia ()

Mira00

Sice ne tak nářezový jako turbo, už tam zkrátka tam není ta síla toho debutu, ale nijak výrazně bych tone zatracoval. ()

Steeler91

10 krát opakovaný vtip prestáva byť vtipom. Celú krátku dobu čo film trvá sa to opakuje dokolečka. Turbo bolo originálne, ale toto je proste nepodarená, nasilu spravená kópia, ktorá obsahuje na každom kroku buď humor nasilu, alebo proste absolútne hluché miesto.Podarených hlášok je tu pramálo. Aj tie dve hviedy sú až moc. Snáď len za podarené vtípky počas titulkov. Vážne nepochopím jedincov ktorí su tomuto ochotní dať 4 hviezdy.Maras. ()

Retrostalker

Už to nebolo také super ako New Kids Turbo, ale aj tak sa človek pobavil. Hrubé nadávky ostali, skvelá retro hudba tiež a idioti vs. zombies + gore, to zabili ale potešili. ()

othoson

Nedosahuje to úrovně prvního filmu, ale stále pobaví... Navíc si to utahuje zase z jiných filmových žánrů, takže to není čistá kopírka Turba. ()