La cara oculta

• Kolumbie La cara oculta (více)

Naghavi

Velmi příjemný film, žánrově čistý thriller o jedné naivní slečně, která si chtěla vyzkoušet, jak bude její přítel reagovat, když na čas zmizí ze světa...Její prvotní reakce na to, že mladý, úspěšný muž po ní dlouho truchlit nebude, byla trošku trapná, co jako čekala ? Stejně tak, opravdu si myslela, že jí její souputnice chce pomoci ? No, nevím - tak, jak to nakonec dopadlo, se mi líbilo, bylo to opravdu hezky natočeno i vymyšleno... ()

Venceslao90

La cara oculta - aneb další pecka ze Španělska. Nenechte se ale zmýlit a nečekejte horor, tohle totiž žádný horor není. Těžko říct kam to vůbec zařadit - ze začátku se to tváří jako romantická komedie, pak se z toho stává spíše thriller či drama. Jedno se tomu ale upřít nedá - a to velká dávka originality. Od filmu jsem toho čekal hodně, a to jsem taky dostal. Supr! Lepší 4* ()

Monika22

Tento film mě pořádně překvapil. Španělské herecké výkony jak se patří. Nespoutanost, erotika, láska a extrém. ()

punco

Dráma o jednom samcovi ktorý láme srdcia na počkanie, pekných babách, orchestrálnej muzike a veľkom dome. S hororom to nemá nič spoločné. Dobre sa to vyvíjalo vzhľadom k dobrému nápadu celkového deja, ale koniec bol sklamaním. Na Mientras Duermes sa to neťahá ani z ďaleka, škoda. Za vyššie uvedené body 60% ()

nolme

Výborný "netradiční" film o ženské ješitnosti. Doporučuji těm, kteří mají rádi duchařiny...ale nutno dodat, že se vlastně o duchařinu vůbec nejedná ;-) ()

girasollle

Lehce plynoucí děj, který se v polovině filmu nečekaně zvrátí a postupně graduje až k závěrečnému rozuzlení. Originální pointa příběhu a krásně mrazivá atmosféra opuštěného venkovského sídla mluví snad za vše. ()

Davemix

Dokonale vymyšlenej příběh a jedno překvapení za druhým... skvěle natočený. Španělé prostě točej neskutečný filmy ! 90% ()

Maiken Algren

Veľmi pekne rozvinutá myšlienka z podobne ladeného hororu Orfanato, nádherná hudba, dobre zahrané, inteligentne zrežírované. Ja som nadšený. Španieli horory robiť vedia, a presviedčajú o tom v poslednej dobe zas a znova. ()

david666

Sice zpočátku zdlouhavé ale pak se začnou dít věci, které Vám dají zapomenout na 40 minutovou předchozí nudu. Civilní, minimalistické ale přesto s atmosférou a pocitem strachu. ()

Simba72

Celkom zaujímavý film, až na jednu chybičku a tou bolo celkové rozuzlenie filmu. Čakala som niečo oveľa oveľa viac, ale bohužiaľ nedočkala som sa. Dobre sa na to pozeralo, dej zo začiatku dobrý ale potom už dosť predvídateľný, takže napätie ktoré tam malo byť som nejak nevnímala, no a ako som spomínala záverečné "prekvapenie" ma dosť sklamalo. Ale nápad bol v podstate celkom dobrý a samozrejme originálny. 60% ()

kolly13

Originální drama a mě velice zaujalo ztvárnění postav. Gutierrez je až patologicky bezemoční a obě ženy tak filmu emoce dodávají svým způsobem. Bohužel hvězdu ztrácí za první půli, která sice chystá půdu lepší druhé části, ale je dosti nudná a bez filmařské chytrosti či snad vtipu. ()

johnnie78

Tak tady jsem fakt dostal facku. Musíte překonat telenovelový začátek, ale poté se rozjede patrně nejnapínavější thriller, jaký jste kdy viděli. Šokující twist přijde někdy zhruba v polovině, víc nemůžu napsat, každé další slovo by bylo spoiler. Pořád ale nějak nevím, co si myslet o tom konci: napoprvé jsem byl zklamaný, pak se mi to rozleželo v hlavě a říkal si, že to ani jinak skončit nemohlo. Jo a ty kozy jsou fakt docela malý, no :-D ()

MUNRO

Snad nejlepší a nejinteligentnější thriller,který jsem kdy viděl.S Clarou Lago mám rozkoukaný už třetí film a už jí vyčleňuji místo v top deset.Mňam,mňam. ()

Miska2712

Výborne..... tento film naozaj žiadneho diváka nenechá len tak pri svojej obrazovke chladného. Od prvej minúty, kedy tento film začal, samozrejme až do konca ma bavil. Dej bol stupňujúci, čo znamená, že od začiatku sa dej stupňoval a akcia zvyšovala. Chválim herečku, ktorá vedela zahrať tak perfektne emočné scény. Odporúčam pozrieť si tento film a hlavne sa dobre pripravte, pretože len tak ľahko si odbehnúť môcť nebudete. ()

Goumen

Vyladěný atmosférický thriller. Největším plusem je originální námět a výborné zpracování včetně dost překvapivého děje. ()

Mozenrat

Film má dvě vrstvy. Na povrchu pitomá love-story s dialogy, vztahy, postavami (a herci) jako vystřiženými z nějaké jihoamerické telenovely. Ale pod povrchem čeká temná mrazivá zápletka do které jsou tyhle dvě hloupoučké husičky a jejich slizojidní houser vtaženi. Výborný je i zlom ve filmu, kdy se události opakují viděné z odlišné a vysvětlující perspektivy. ()

sibskyn

Koho napadlo dát do Traiileru, to co mělo přijít jako překvapení? Sakra a to se většinou ani na Trailery nedívám, ale tady mi tu jaksi ujelo a tak jsem si zničil, to překvápko, ale jakmile to překvápko příjde, tak jsem nebyl zas až tak nadšený, protože sledujeme jen Belén, které mi byla strašně nesympatická a stejně si mohla za to sama, blbka. To taková Adriana byla lepší kus a navíc více sympatická. no škoda ()

moriero

První třetina se tváří jako tuctový duchařský horůrek....ale potom se toto dílko přerodí v něco úplně, úplně jiného. Ještě víc temnějšího. Zvrat v ději (a žánru) mi vzal na půl minuty dech. Sympatie k jednotlivým postavám budete střídat jako ponožky. A jak symfonickou hudbu moc nemusím, tady nádherně podbarvovala originální neotřelý děj. A scéna s psaním na zrcadlo je prostě...prostě nádherná. ()